Seyahatte peşime takılan varlık.

Astralseyahat (Beden dışı yolculuk) hakkında yaşadığınız veya yaşayacağınız sorunlar ve çözümleri

Moderatörler: Bru-x, Astral

Kullanıcı avatarı
Crynex
Yaşadığınız İl: 35 İzmir
Burcunuz: Yay Burcu: 22 Kasım-21 Aralık
Cinsiyetiniz: Kadın
Yaptı Beğeniler: 2 time

Seyahatte peşime takılan varlık.

Okunmamış mesaj gönderen Crynex » 13 Eyl 2017, 18:10

Merhaba,
şu an buraya yardım ve bilgi almak için üye olup size yazıyorum. Ciddi bir sorun ile karşı karşıyayım:
Küçüklüğümden beri rastgele astral seyahate çıkardım bilinçsiz olarak, tabi asıl n'aptığımı öğrenene kadar biraz zaman geçti. Bilinçli olarak çıkmaya çalıştım ve çoğu zaman güzel gitmiyordu. Sürekli etrafımda enerjisini kötü algıladığım şeyler gerçekleşiyordu ve bir noktadan sonra psikolojik olarak ağır gelmeye başladı ve bıraktım. En son seyahate çıktığımda, geçen kıştı:
Evin sarıya bürünmüş bir ambiansı vardı, bir odada üç cin ile karşılaştım, fakat kötü değillerdi, yanlarına oturup onları seyrettim biraz. Odadan çıkarken annem olarak karşıma çıkmıştı bir şey ve bana bilmediğim bir dilde bir şey bağırıyordu, nefret doluydu. sesini kıstım kafamda ve 'defol karşımdan' diye kovduktan sonra kayboldu. İlk zamanlarda hiç bir şey yoktu. Fakat bir arkadaşım var, kendisi medyum ve karşısında otururken vizyon gördüğünü, saçlarımın arasında kırmızı gözlü yaşlı nefret dolu bir kadın gördüğünü söyledi. ve bir fotoğrafımda yüzü de çıktı, gördüm. Dehşet derecesinde çirkin, gözlerinden nefret akan, ve çok yaşlı bir ''şey'' ve artık öyle bir boyuta ulaştı ki, tanıdığım herkesin rüyasına girip, beni istediğini söylüyor. Hiç yanımdan ayrılmadığını net bir şekilde hissediyorum, enerjisini umursamazlıktan gelemiyorum. Bu gelişmelerden ötürü aylardır astral seyahati bırakmış durumdayım ve biliyorum ki eğer çıkarsam daha da kötüye gidebilir her şey. İnanamayacağınız şeyler yaşadım çünkü.

Bu durumu nasıl çözebileceğime dair bir bilginiz varsa gerçekten çok sevinirim.
Teşekkürler.

Exarpp
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Yengeç Burcu: 23 Haziran-22 Temmuz
Cinsiyetiniz: Erkek
Aldığı Beğeniler: 1 time

Re: Seyahatte peşime takılan varlık.

Okunmamış mesaj gönderen Exarpp » 13 Eyl 2017, 18:25

Değişik bir durum. Umarım bilen biri konun hakkında cevap verir. Geçmiş olsun...

Kullanıcı avatarı
Crynex

Okunmamış mesaj gönderen Crynex » 13 Eyl 2017, 18:28

Exarpp yazdı:
13 Eyl 2017, 18:25
Değişik bir durum. Umarım bilen biri konun hakkında cevap verir. Geçmiş olsun...
Teşekkürler. Gerçekten ciddi bir durum çünkü benden parça parça bir şey çektiğini biliyorum. Korkmuyorum ama çok rahatsızım bu durumdan.

Exarpp
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Yengeç Burcu: 23 Haziran-22 Temmuz
Aldığı Beğeniler: 1 time

Okunmamış mesaj gönderen Exarpp » 13 Eyl 2017, 18:33

Pek bilgili biri sayılmam çünkü astral henüz başaramadım. Ama o varlıkla konuşmaya çalıştınız mı ? Hani belki neden böyle yaptıkları hakkında bilgi verebilirler idi ?

Kullanıcı avatarı
Crynex

Okunmamış mesaj gönderen Crynex » 13 Eyl 2017, 18:36

Exarpp yazdı:
13 Eyl 2017, 18:33
Pek bilgili biri sayılmam çünkü astral henüz başaramadım. Ama o varlıkla konuşmaya çalıştınız mı ? Hani belki neden böyle yaptıkları hakkında bilgi verebilirler idi ?
Açıkçası muhattap olduğumdan daha fazla olmak istemiyorum. Bir çok kez böyle vakalara araştırırken cümle arası rastlamıştım. Bedenimi veya ruhumu ele geçirme isteği olabileceğinden şüpheliyim, fakat emin değilim tabiki. İyi niyetli bir varlık olmadığından eminim ve bu yüzden de iyi bir amacının olmadığı da kesin zaten.

Merdonaldo
Yaşadığınız İl: 10 Balıkesir
Burcunuz: Oğlak Burcu: 22 Aralık-21 Ocak
Aldığı Beğeniler: 2 time

Okunmamış mesaj gönderen Merdonaldo » 13 Eyl 2017, 18:38

Peki sen cinlerle ilgileniyormusun çünkü hep yorumlar internette bazıları astral güzeldir dünyayı uzayı geziyom der bazıları psikoljim bozuulyor zaten bu işte ilerliyeceksen cinlerle ilgilenmiyceksin

Kullanıcı avatarı
Crynex

Okunmamış mesaj gönderen Crynex » 13 Eyl 2017, 18:44

Merdonaldo yazdı:
13 Eyl 2017, 18:38
Peki sen cinlerle ilgileniyormusun çünkü hep yorumlar internette bazıları astral güzeldir dünyayı uzayı geziyom der bazıları psikoljim bozuulyor zaten bu işte ilerliyeceksen cinlerle ilgilenmiyceksin
Asla ilgim olmadı, bulaşılmaması gereken bir alemden kastımız sonuçta. İyi varlıklardan uzak durmadım asla seyahatlerimde. yukarıda yazdığım gibi, hiç bir zararları olmadı. Fakat bu durumda bir cinden söz konusu değil. Bana yapışan varlık bir cin değil, bunu belirteyim tekrar. Çözüm yolu arıyorum.

Merdonaldo

Okunmamış mesaj gönderen Merdonaldo » 13 Eyl 2017, 18:46

Bence dua okuyup çıkmayı dene astralde korunma duası var

Kullanıcı avatarı
Crynex

Okunmamış mesaj gönderen Crynex » 13 Eyl 2017, 18:52

Merdonaldo yazdı:
13 Eyl 2017, 18:46
Sanırım anlatmak istediğimi algılayamadınız. Astral'i bırakmış durumdayım ve bu varlıktan kurtulmak için bir yol arıyorum, buna dair sizden bana gelen bilgiler çok değerlidir benim için. Şu anki durumuma bir iki korunma duası düzeltemez beyfendi.

Merdonaldo

Okunmamış mesaj gönderen Merdonaldo » 13 Eyl 2017, 18:58

Crynex yazdı:
13 Eyl 2017, 18:52
Merdonaldo yazdı:
13 Eyl 2017, 18:46
Sanırım anlatmak istediğimi algılayamadınız. Astral'i bırakmış durumdayım ve bu varlıktan kurtulmak için bir yol arıyorum, buna dair sizden bana gelen bilgiler çok değerlidir benim için. Şu anki durumuma bir iki korunma duası düzeltemez beyfendi.
Bazı insanlara böyle oluyor astral seyahat kimine iyi kimine kötü o zaman hocaya git