Sorularınız ?

Astralseyahat (Beden dışı yolculuk) hakkında yaşadığınız veya yaşayacağınız sorunlar ve çözümleri

Moderatörler: Bru-x, Astral

Kullanıcı avatarı
RoLeX
Yaşadığınız İl: 41 Kocaeli
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Cinsiyetiniz: Belirtmedi
Yaptı Beğeniler: 13 time
Aldığı Beğeniler: 7 time

Re: Sorularınız ?

Okunmamış mesaj gönderen RoLeX » 30 Haz 2013, 16:07

AjanP yazdı:Ben astrale çıkmak istiyorum fakat bir yerde okumuştum. Bazı cinler bizi kandırıp yönetebiliyormuş ve de ondan çıkmak için imanlı olmak gerekirmiş bu doğru mu acaba ???
Tamamiyle uydurma.

Kullanıcı avatarı
uslukedi
Yaşadığınız İl: 51 Niğde
Burcunuz: Terazi Burcu: 23 Eylül-22 Ekim
Cinsiyetiniz: Kadın

Okunmamış mesaj gönderen uslukedi » 10 Tem 2013, 14:42

ben daha yeni kayıt oldum konu açmak istiyorum sabahtan beri uğraşıyorum bir türlü konu açamadım nerden açıçam konuyu??
RihannaNavy ♥♥

Kurukafa48

Okunmamış mesaj gönderen Kurukafa48 » 13 Ağu 2013, 20:13

Geçen gece bir şey yasasim. Ya ruyaydi yada astral seyahat gibi biseydi.size anlatmak istiyorum . Kendimi birden salonun ortasinda buldum . Dengemi saglayamiyordum. Ve odadaki eşyalarin bazilari eksikti. Sizce bu neydi sizin de fikrinizi almak istedim. Yorumlarınızı bekliyorum.

Kullanıcı avatarı
RoLeX
Yaşadığınız İl: 41 Kocaeli
Cinsiyetiniz: Belirtmedi
Yaptı Beğeniler: 13 time
Aldığı Beğeniler: 7 time

Okunmamış mesaj gönderen RoLeX » 18 Ağu 2013, 21:22

Kurukafa48 yazdı:Geçen gece bir şey yasasim. Ya ruyaydi yada astral seyahat gibi biseydi.size anlatmak istiyorum . Kendimi birden salonun ortasinda buldum . Dengemi saglayamiyordum. Ve odadaki eşyalarin bazilari eksikti. Sizce bu neydi sizin de fikrinizi almak istedim. Yorumlarınızı bekliyorum.
Büyük ihtimalle astral seyahat yaşamışsın.
A.s yaparken odada bazı eşyaları eksik hatta tanıyamadığın eşyalar görmen muhtemeldir. Çünkü o eşyanın ne kadar düşünce ile beslendiği (o eşyanın ne kadar düşünüldüğü) önemlidir. Mesela 1 yıldır köşede duran koltuğunuzu anneniz siz uyurken yerini değiştirse ve siz o gece A.s yaparsanız büyük ihtimalle o koltuğu hala köşede görürsünüz. Çünkü daha önce dediğim gibi astral planın düşünce ile çok büyük bir bağı vardır. Hatta iç içe bile diyebilirim.

YouNeverKnow
Yaşadığınız İl: 5 Amasya
Cinsiyetiniz: Erkek
Aldığı Beğeniler: 1 time

Okunmamış mesaj gönderen YouNeverKnow » 23 Ağu 2013, 21:55

Astral seyehatin tüm evrelerini yaşıyorum fakat aşırı kalp çarpıntısı ve gözlerde titreme oluyor buna engel olamıyorum. Bu yüzdende içimi bir korku kaplıyor. Buraya gelene kadar iyiym geldikten sonra zaten düşüncelerim birbirine karışıyor önerilerinizi bekliyorum.

Kübra:)
Yaşadığınız İl: 54 Sakarya
Burcunuz: Başak Burcu: 23 Ağustos-22 Eylül

Okunmamış mesaj gönderen Kübra:) » 25 Ağu 2013, 18:31

Arkadaşlar astral seyahat yapmadım ve bugüne kadar yapmayı da düşünmüyordum açıkcası cinlerden felan korkuyorum ama böyle şeyleri araştırmayı seviyorum bugün astral seyahati araştırırken bu sayfayı gördüm ve kayıt oldum. Her neyse ben yapmak istiyorum fakat içimde hala bir korku var ölmekten korkmuyorum zaten astral seyahat yaparken ölmemiz imkansız benim korktupğum tek şey astral seyahat yaparken cinler vb. şeyleri görmek ve unutamamak gece hep korkarım o zaman. Onlardan üstün olduğumu biliyorum fakat yine de içimde bir korku var neye benzediklerini bilmediğim için kötü bişeye benzerse felan doğal olarak korkarım. Ve sabah ve karanlık olsun diyorlar karanlık olmasa olur mu?
ACEMİ ASTRALCİ

YouNeverKnow
Yaşadığınız İl: 5 Amasya
Aldığı Beğeniler: 1 time

Okunmamış mesaj gönderen YouNeverKnow » 25 Ağu 2013, 18:59

Kübra:) yazdı:Arkadaşlar astral seyahat yapmadım ve bugüne kadar yapmayı da düşünmüyordum açıkcası cinlerden felan korkuyorum ama böyle şeyleri araştırmayı seviyorum bugün astral seyahati araştırırken bu sayfayı gördüm ve kayıt oldum. Her neyse ben yapmak istiyorum fakat içimde hala bir korku var ölmekten korkmuyorum zaten astral seyahat yaparken ölmemiz imkansız benim korktupğum tek şey astral seyahat yaparken cinler vb. şeyleri görmek ve unutamamak gece hep korkarım o zaman. Onlardan üstün olduğumu biliyorum fakat yine de içimde bir korku var neye benzediklerini bilmediğim için kötü bişeye benzerse felan doğal olarak korkarım. Ve sabah ve karanlık olsun diyorlar karanlık olmasa olur mu?
Korkularınızı anlıyorum. A.s hakkındaki sitedeki yazıları okumanı tavsiye ederim. Bende henüz basaramadım ama sitedeki yazılar bir nebze olsun insanın içini rahatlatıyor ve özgüveninin artmasına vesile oluyor.
Bu mesaj için YouNeverKnow adlı kullanıcıya teşekkür eden:
RoLeX (25 Ağu 2013, 20:01)
Değerlendirme: 33.33%

gülan
Yaşadığınız İl: 20 Denizli
Burcunuz: Kova Burcu: 22 Ocak-19 Şubat

Okunmamış mesaj gönderen gülan » 13 Oca 2014, 13:20

Ben ilk kez dun gece denedim cok arastirdm pek pasarili oldugum soylenemz. Astral seyehate gecmedn once illa sirt ustumu yatmk zorundayz;)

Kullanıcı avatarı
geller
Yaşadığınız İl: 33 Mersin
Burcunuz: Kova Burcu: 22 Ocak-19 Şubat
Yaptı Beğeniler: 29 time
Aldığı Beğeniler: 3 time

Okunmamış mesaj gönderen geller » 14 Oca 2014, 13:41

Evet.
Некого меня не понимает...

Mert12
Yaşadığınız İl: 32 Isparta
Burcunuz: Yengeç Burcu: 23 Haziran-22 Temmuz

Okunmamış mesaj gönderen Mert12 » 17 Oca 2014, 09:14

Öncelikle merhabalar böyle bir forum açtığınız için teşekkür ederim hocam.Ben astral seyehat konusunu bîrkaç gündür araştırıyorum.Dün gece ilk defa denedim bir ara tam moda girdim kendîmi bi yere birînin yanına gîdeceğim dîye kısıtladım sadece o var aklımda daha sonra sanki hava yükselmeye başladım vücudum çekildi sonra yanımdaki telefon titredi ve konsantrem gîtti ve yapamadım birkaç defa daha denedîm ve olmayınca yarın yaparım diye vazgeçtim uyudum uyurken rüya gördüm o gitmek istedîğim yerde ve kişîyleydim bu ne anlama gelir?

“Sorunlar-Uyarılar ve Çözümleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir