Sorularınız ?

Astralseyahat (Beden dışı yolculuk) hakkında yaşadığınız veya yaşayacağınız sorunlar ve çözümleri

Moderatörler: Bru-x, Astral

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaptı Beğeniler: 7 time
Aldığı Beğeniler: 63 time
İletişim:

Re: Sorularınız ?

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 18 Eyl 2015, 20:38

Hz. Mevlana derki:

Beden yumurtası içinde harika bir kuşsun sen,
Yumurtanın içinde kaldığın sürece uçamazsın.
Eğer beden kabuğunu kırarsan kanatlarını çırpacak ve ruhu kazanacaksın.

Mesnevi'den

ultimatomgenius
Yaşadığınız İl: 1 Adana
Burcunuz: Koç Burcu: 21 Mart-20 Nisan
Cinsiyetiniz: Belirtmedi

Okunmamış mesaj gönderen ultimatomgenius » 20 Eyl 2015, 15:14

selamun aleyküm yeni kayıt oldum. Bende teknikleri yeni denemeye başladım. bugün 2. günüm burdaki bir çok çıkış teknik vs denedim ama olmadı. Astral
seyahat için, şuana kadar geldiğim en son aşama gözlerimi kapattığımda ve yaklaşık 3 saat (belki daha fazla olabilir) herkesin bildiği siyah font sonra mavi font ve birden bembeyaz font oldu sizce ilerleme kaydetmişmiyim ve sizcede bu çıkış için çok geç bir süre değil mi? Ayrıca kulaklarımda van vak sesler
ve vücüdüm titremesi kalbimin küt küt artması (yalnız ilk günkü gibi değil bir aşamaya gelince tamamen kesiliyor ve hiç atmıyor) bunun sonucunda ise
göbeğimin karıncalanması ve bunun devam etmesi artık göbek latifesimi çakrasımı adını siz koyun. Sanırım o hareket ediyor. Beyaz font yaklaşık en az 3 saatin sonunda oluyor ve oda maksimum 5 .10 saniye olup tekrar siyah fonta dönüyor. İp tekniği , uçma, ters telkin kısaca astral teknikler bölmünün hepsini denedim. Sonuç bu sizce başarısız mı oldum? En son geldiğim aşama şu vücüdumun boyun hariç hiç bir yerini hissetmiyordum. Taş gibi katılaşmıştı ve sağ kolum sangi belimin üzerinde gibi bir his vardı halbuki yanlardaydı ve dahada ilginçi taş gibi kesilmiş ve aşırı derecede ağrımıştı. Sonra misal bir şeye konsantre olduğunuzda başka bir şey düşündüğünüzde vücüdumda istemsiz hareketler ve refleskler ve hissler oluştu örneğin ip metodunu dönerken aklıma bir hayal yada başka bir şey gelse yada başka tekniğe geçiş yapsam başım aniden sağa sola hareket etmesi parmağımın kalkması tarif edemicem vücütta aniden oluşan ve aniden kesilen refleksler hisler oldu sizce astral mi oldu yoksa yanlış bir şey mi? I dozer denedim bir 2 gün işe yaramadı en son bugün bywn programını denicem bu sitedeki oda işe yaramazsa bir 21 gün daha denicem her gün 3 saat olarak belki daha fazla kesin olup olmadığını size söylücem olmazsa yapacak bir şey yok yetenekli değilmişim demek ki?

popo
Yaşadığınız İl: 33 Mersin
Burcunuz: Boğa Burcu: 21 Nisan-21 Mayıs

astralde engel yoksa

Okunmamış mesaj gönderen popo » 08 Eki 2015, 15:30

evde yürürken altımızdaki zeminden düşebilirz buunu nasıl açıklayacaksınız

Mr.atici
Yaşadığınız İl: 41 Kocaeli
Burcunuz: Balık Burcu: 20 Şubat-20 Mart

Okunmamış mesaj gönderen Mr.atici » 11 Eki 2015, 14:51

Merhabalar ben araniza yeni katildim. Sizlere bir sorun olacak ben 4-5 aydir astral seyehat yapmaya caliiyorum. Fakat basarili olamadim. Yaptigin astrallerde tek farklilik kasinmakti bu belirtisi
MI DEgil mi onu bile bilmiyorum. En son yaptigim astral denememde ise cok asiri titreme gecirdim sonra vazgectim. Soruma geceyim herkezden yorum bekliyorum. Son zamanlarda astral denemem olmuyor fakat uyudugum zaman ruyalar goruyirum cok gercekci ve canli hatta bazen gozum uyanik uyuyorum odamin icinde ruya senaryolari oluyor. Kapidan birisi girse bile gercekte ben onu fark edip gorebiliyorun onuda ruyaya dahil ediyorum. Boyle garip bir durumun icindeyim. Siz degerli arkadaslar icinde bulundugm durumu acilayabilir mi . Ruyalarimdan ancak kendimi zoraki uyandirmaya calistigim zaman cikabiliyorum. Ruyalar korkunc olmadigi halde korkuyorum ve bilincsizce oluyor hep su aralar cog aldi ne yapmam gerek

Mr.atici
Yaşadığınız İl: 41 Kocaeli

Okunmamış mesaj gönderen Mr.atici » 19 Eki 2015, 11:01

Yazan ilgilenen olmadı yaşadığım şeyi kendim araştırdım buldum karabasanın ta kendisi.
Sebebleri;
Stres
Düzensiz uyku
Ortamın ışıklı olması veya fazla ışık veren gece lambaları
Kullandığınız bazı ilaçlar.

Karabasan damarların geçici felç olma durumudur. Felç durumunda bağırmak istersiniz bağıramazsınız. Elînizi kolunuzu oynatamazsınız. Çünkü damarlarınız kısa süreli felç durumundadır.

JOSH
Yaşadığınız İl: 80 Osmaniye
Burcunuz: Yengeç Burcu: 23 Haziran-22 Temmuz

Okunmamış mesaj gönderen JOSH » 05 Kas 2015, 18:12

Merhaba.Buradan her türlü sorumuzu sorabiliyoruz sanırsam,ben de birkaç soru yönelteyim değerli astral ailesine.

1)Astrale çıktığımda sadece kendi evimin içinde kalsam evimdeki nesnelere telekinetik etki uygulayabilir miyim?Yani telekinezi ile olduğu gibi odamdaki nesneleri bedenden çıkmışken de hareket ettirebilir miyim?Ruh maddeye etki edebiliyor diye biliyorum ama yanlışım olabilir.

2)Astral seyahat ile istenilen her yere gidilebilir mi?

3)Astral seyahat ile kız arkadaşımın evine gitmek istiyorum diyelim.Ve o da korunma ritüelleri uygulamış olsun.(Havass yöntemleri ya da başka majikal yöntemlerle)Onun ritüelleri benim onu ziyaretime engel olur mu yoksa korunma sadece kafir cin vs.gibi varlıklar için mi geçerli oluyor?

Şimdilik bu kadar.Çalışmalara başladıkça yeni sorularım olabilir ve sizlerin de bana yardım edebileceğinizden eminim.Biz büyük bir aileyiz :) İyi çalışmalar,başarılar hepimize...

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 12 Ara 2015, 23:14

Merhaba,

1- Telekineziyi eğer normal madde boyutunda başarmışsa kişi beden dışında da etki yapılabilir yalnız kastettiğim telekinetik etki el pasları ile yapılan değil bakışla yapılan.
2- Kişinin kabiliyetine göre değişir.
3- Bazı ülkeler bu konuda tedbirler alıyor casusluk faaliyetlerini önlemek adına. Eğer kişi bilinçli bir koruma uyguluyorsa girilemeyebilir. Burada o ortama girmek isteyen kişinin de ne seviyede olduğu önemli. Hangi taraf güçlü ise o kazanır.
Hz. Mevlana derki:

Mesnevi'den

zümrüdüanka
Yaşadığınız İl: 8 Artvin
Burcunuz: Başak Burcu: 23 Ağustos-22 Eylül
Cinsiyetiniz: Kadın

Okunmamış mesaj gönderen zümrüdüanka » 25 Ara 2015, 19:48

Merhaba arkadaşlar size basima gelen bir olayı anlatmak ve astral olup olmadığı hakkında fikirlerinizi almak istiyorum.. Bundan yaklaşık 4-5 yıl oncesinde fazlasıyla merak salmıştım bu konuya evde odaklanarak deneme çalışmalarım da oldu fakat başarılı olmamıştı. Geçen gece saat tam 2.04 te telefonumu elimden bırakıp uyumaya çalıştım uyku problemim var ve hemen uykuya dalamam normalde ama nasıl o pozisyona geçtiğimi bile bilmediğim bi şekilde yukarıya doğru yukseldigimi hissettim arkama dönüp baktığımda yatakta yatan bedenimi gordum ve dusunebiliyordum kendime bu astral seyahat sanirim dedim ve evin diğer odasına gectim ama yerde yurumuyordum yada oturuyorum resmen tavanda ucuyordum birden panik oldum ve uyanmam gerektiğini düşünerek kalktim kalktığimda kalbim yerinden çıkacak gibi çarpıyordu ve saate baktığımda 2.14 tu yanı 10 dakika içerisinde uykuya dalıp rüya gormus olma ihtimalinin düşüklugu de beni astral olma ihtimaline sürükledi açıkçası sizin yorumlariniz ne olacak sizce bu nedir? Kendi isteğim dışında da bu mümkün mu? Simdiden tesekkur ederim..

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 25 Ara 2015, 22:59

Merhaba,

Bu durum Astralseyahat (Beden dışı yolculuk) çalışması yapanların çok sık başına geliyor. Zihin hangi konu ile meşgulse tüm boyutlarda o konuya adaptasyon süreci başlıyor. Yalnız sizin yaşadığınız gibi durumlarda sebebi ister fizyolojik ister psikolojik olsun zaman zaman yaşanmaktadır. Hatta hayatında bu konu ile hiç ilgilenmemiş çok sayıda kişi bu şekilde bilinçsiz çıkış yaşayabiliyor. Kesin ve net olarak "bu durum astralseyahattir" denilebilmesi için o an bu durumu yaşadığınıza dair bir delil oluşturmadığınız sürece %100 "evet" demek tabi ki mümkün değil. Ancak bunun bir önemi var mı? Asıl önemli olan normalde yaşamadığımız bazı durumların yaşanmış olması. Bu şekilde de olsa farklı boyutlara kapı aralamak insana bambaşka hazla yaşatıyor. Astral miydi değil miydi den ziyaden bu durumların tadını çıkarmak daha iyidir..
Hz. Mevlana derki:

Mesnevi'den

cipher
Yaşadığınız İl: 26 Eskişehir

Okunmamış mesaj gönderen cipher » 02 Oca 2016, 00:52

Beden disina ciktigimizi masil anlariz
Oertam sicakigi ne olmali
Ustumuze ne giymeliz
Orda baska yaratiklari gorebolr miyiz

“Sorunlar-Uyarılar ve Çözümleri” sayfasına dön