Sorum var önemli

Astralseyahat (Beden dışı yolculuk) hakkında yaşadığınız veya yaşayacağınız sorunlar ve çözümleri

Moderatörler: Bru-x, Astral

Buobey
Yaşadığınız İl: 33 Mersin
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Cinsiyetiniz: Erkek

Sorum var önemli

Okunmamış mesaj gönderen Buobey » 20 Mar 2014, 19:01

Öncelikle Merhabalar, astral için dos dinliyorum biraz kaç dakika sonra vicudum oturuyor sonra gözlerimin önüne beyaz bir şey geliyor çıkmaya hazırmışım gibi yukarıya iten bir şey oluyor sadece 2 dakika ama çıkmak için bir şey yapmam gerkiyor çıkamıyorum ve o beyaz şey gidince burnum kaşınıyor sanki ruhumu ben kaldırıcakmışım gibi oluyor doğrumu gidiyorum yanlışmı ?

Kullanıcı avatarı
RoLeX
Yaşadığınız İl: 41 Kocaeli
Cinsiyetiniz: Belirtmedi
Yaptı Beğeniler: 13 time
Aldığı Beğeniler: 7 time

Re: Sorum var önemli

Okunmamış mesaj gönderen RoLeX » 21 Mar 2014, 00:22

Merhaba Buobey, hissettiklerin astral belirtileri. Senin Astral bedenin maddi bedeninden ayrılmaya çalışıyor, bu sana sanki yukarı doğru itiliyormuş hissi yaşatıyor. Tam bu sırada kendini kasmaman gerekiyor. Fiziksel bedenini serbest bırakman lazım. Bu biraz zor ama Astral projeksiyon yapman için şart. Şöyle söyleyeyim. Mesela asansörün aşağı doğru inerkenki his veya sandalyede iken birinin aniden sandalyeyi geriye doğru çekmesindeki his gibi gibi, yani bu havada kalma hissini yaşıyorsun astral mekana çıkarken. İşte bu hissi yaşayınca istemli istemsiz kendini kasıyorsun.korkuyorsun. Çünkü daha bu hisse daha alışık değilsin.
Astral projeksiyon yapmaya çalışanların genellikle çoğu bu aşamada kalıyor. Ne kadar kendini serbest bıkrakmak istesende çıkamayabiliyorsun. Sana tavsiyem her astral yapmaya çalışırken kendine en fazla ne olabilirki de(kötü hiçbirşey olmayacağını bil), korma, kendine telkinlerde bulun.
Diyelim ki astrale çıkmaya çalışıyorsun. Bir an yukarı doğru yükselme hissettin. Ve sende kendini kastın başarısız oldu astral. Bırakma devam et. Kendine diyelimki astrale çıktım de başardığını düşün,astral planda havada olduğunu uçtuğunu düşün.
Umarım yardımcı olabilmişimdir kendine iyi bak.
Bu mesaj için RoLeX adlı kullanıcıya teşekkür eden:
geller (21 Mar 2014, 19:36)
Değerlendirme: 33.33%

Buobey
Yaşadığınız İl: 33 Mersin
Cinsiyetiniz: Erkek

Re: Sorum var önemli

Okunmamış mesaj gönderen Buobey » 21 Mar 2014, 17:52

Rolex teşekkürler bilgi için ama korku yok tüm bilgileri biliyorum zararsız oldugunu ama gözüm kapalı olacak dimi full yukarı çeken bir şey var ama gidemiyorum gibi his var dün akşam yaptım çok farklı şeyler oldu bi titreme oldu sanki olmuştu bedenim hazırdı çok mutlu hissediyordum kendimi her şey çok güzeldi 10 saniye sürdü gitti