yardımcı olabilir misiniz?

Astralseyahat (Beden dışı yolculuk) hakkında yaşadığınız veya yaşayacağınız sorunlar ve çözümleri

Moderatörler: Bru-x, Astral

ibram12

yardımcı olabilir misiniz?

Okunmamış mesaj gönderen ibram12 » 04 Nis 2011, 23:17

1. uyuduğumda bazen kendimi evin çevrelerinde görüyorum ama rüyam çok gercekci oluyor ve rüyada oldugumun farkında oluyorum.Bunlar olurken kafamda anlam veremedigim şeyler oluyor sanki bilincimi kaybetmemek için kendimi kasıyorum ve beynimden bişeyler çıkmaya calısıyor.
2.uyudugumda yine herşey aynı oluyor yataktayım yatıyorum ve herşey aynı bi an once kalkmak istiyorum ama kalkamıyorum kendimi zorlasamda cok zor hareket ediyorum.o konumda bi yeri hayal etsem ve gitmek istesem yine bahsettigim 1.deki olaylar oluyor ve yine korkup zorlada olsa kendimi uyandırıyorum...

arkadaşlar yukarıda basıma gelen olayları saymaya calıstım arada bir oluyo butür olaylar ama bunlar psikolojik mi,sadece basit bir rüyamı,astralmı,ya da her neyse merak ediyorum bilgilendirirseniz sevinirim...

uqur_can

Re: yardımcı olabilir misiniz?

Okunmamış mesaj gönderen uqur_can » 04 Nis 2011, 23:25

sen bir lucid olabilirsin kardeş benim bildiğimm astral seyahat kazayla olamaz bir şey.rüya da herşey gerçekçiyse ve istediğini yapabiliyorsan örn:uçmak gibi sen lucid sin
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

ibram12

Okunmamış mesaj gönderen ibram12 » 04 Nis 2011, 23:35

eyw krdş ben en iyisi lucid nedir araştırayım iyice.bi ara arkadasım da lucid olabilir demişti.şimdi iyice meraklandım...

HeroN

Okunmamış mesaj gönderen HeroN » 04 Nis 2011, 23:51

lusid göruyorsun birdaha gordugunde
düşüncen; rüya benim rüyam onu kontrol edebilirim olsun bir cisme veya duvara bak konsantre ol bu sırada korkabileceğin bazı şeyler olacaktır garip şekiller titreme kulak çınlaması vb. ancak bunlardan kaçma kaçarsan uyanırsın konsantre olmaya devam et korkularını yen ve çık ! :) çıktıgında anlarsın zaten uçabılıyorsundur + rahatlık + ilk çıktıgın ıcın heyecan :) sakın ol ve ilk başlarda evin içinde gez astral bedenini kontrol etmeyi öğren sonraki çıkışlarında istediğin yerlere gidersın ancak korku ve heyecanını kontrol altında tut ve rahat ol . . .
Facebook Link : http://www.facebook.com/atakanbesir
Lucid Dreamer

uqur_can

Okunmamış mesaj gönderen uqur_can » 05 Nis 2011, 02:17

internette bazı programlar var lucid lik için ama sana en temelini söyliyim sen araştır yinede. bir defter bulundur baş ucna uyanır uyanmaz rüyalarını yaz ama hergün hiç aksatma.gün içinde de ben rüyadamıyım diye telkin de bulun ve bunu test et. örneğin işaret parmağını diyer elinin içinden geçirmeye çalış bunu hep yap ve bu zamanla beyninde tik olacaktır sen istemesende aklına gelcek ve yapacaksın. sonunda sen rüyadaykende beynin bunu sorucak riyadamıyım die test edip gördüğünde işte benim rüyam die istediğini yapıcaksın da sen aşmışın o işleri :D çok zor şeyler deneme ilerlet kendin iiyidir lucid olmak :D
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Morf

Okunmamış mesaj gönderen Morf » 05 Nis 2011, 13:12

Bnm de ole olyor du mesela rüya olduqunu anlayabılıyorm .
Ve istediqimi yapyorm :D ama son zaman larda rüyada olduqumu anlayamıyorm nedense . Astrale baslıcam ama korku işte . ama yenciem kesin baska yolu yok :D

uqur_can

Okunmamış mesaj gönderen uqur_can » 06 Nis 2011, 00:22

ben yendim ama beyaz dan sonrası gelmiyor :D

PReSCoLD

Okunmamış mesaj gönderen PReSCoLD » 06 Nis 2011, 11:32

aynı şeyler banada oluyor endişelenecek bişey yok sanıım

ibram12

Okunmamış mesaj gönderen ibram12 » 23 Nis 2011, 18:03

eyw saolun tüm bilgiler için...biraz geç oldu da kusura bakmayın :)