Astral denemem sırasında olanlar

Üst Kademe Çözüm Platformu
Forum kuralları
Üst Kademeye Katılım İzni Verilmiş Üyeler Bu Bölümün Seviye, Objektiflik, Kaynak Verilere Hassasiyet ve Bilgiye verilen Özen ve Değeri de Peşinen Kabul Etmiş Sayılacaklardır. Bu kurallara Uyumsuzluk Gösteren Üyeler Kesinlikle Siteden Uzaklaştırılacaklardır.
erdemxy
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Yaşadığınız İl: 53 Rize
Burcunuz: Başak Burcu: 23 Ağustos-22 Eylül
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 0

Astral denemem sırasında olanlar

Okunmamış mesaj gönderen erdemxy » 07 Şub 2018, 04:06

Öncelikle başlığı yanlış bir yere açtıysam özür dilerim, astral seyahati 4 5 yıl önce duymuştum 1kere denedikten sonra unutmuştum yaklaşık 1aydır medidasyonla birlikte astral seyahat yapmaya çalışıyorum dün gece yöntemimi değişip elime odaklandım ve bi süre odaklandıktan sonra vücudumda karıncalanmalar ısınartışı gibi şeyler hissettim gözümün önünde garip semboller belirir gibi oldu bunlar olurken nefes alışverişim hızlanıyodu sonra birden gözüm istemsice açıldı ve aynı yerdeydim ama çokmyaklaştıgımı hissettim bu gecede denedım aynı şekilde daha çabuk o trans moda geçtim fakat daha ilerisine gidemedim doğru yolda mı gidiyorum acaba yoksa odaklandığım için nefes alışverişimi hızlandırıp bu şekle mi sokuyorum umurım anlatabilmişimdir cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Teşekkür etti: 16 kez
İletişim:

Re: Astral denemem sırasında olanlar

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 07 Şub 2018, 07:30

Çıkış için belli bir adaptasyon süreci vardır. Bu herkeste farklıdır. Bu sürecin sağlıklı bir seyir izlemesi için sabırla çalışmaya devam etmek gerekir. Aşırı istek, zorlama, müdahaleler, olumsuz düşünceler süreci uzatır. Aşırı beklentiye girmeden küçük ve emin adımlarla ilerlemek her zaman daha iyi sonuçlar verir.

Hızlı nefes alıp verildiğinde aşırı oksijenden dolayı değişimler olabilir. Bu değişimler sonrası meydana gelen değişimleri müdahale etmeden gözlemlemek gerekir. Beden ve enerji ilişkisi yoğun trans halinde iken çıkış mekanizmasının çözülmesi için kişiye ipuçları verir.
Hz. Mevlana derki:

Beden yumurtası içinde harika bir kuşsun sen,
Yumurtanın içinde kaldığın sürece uçamazsın.
Eğer beden kabuğunu kırarsan kanatlarını çırpacak ve ruhu kazanacaksın.

Mesnevi'den

erdemxy
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Yaşadığınız İl: 53 Rize
Burcunuz: Başak Burcu: 23 Ağustos-22 Eylül

Okunmamış mesaj gönderen erdemxy » 08 Şub 2018, 02:16

Müdahale etmeden gözlemlemek derken ne demek istediniz

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 08 Şub 2018, 20:04

Öyle bir an gelir ki bedendeki tüm enerji akımı hissedilir, kendiliğinden görseller belirir. Bu durumda Ortaya çıkan sonuçlara müdahale edilmemeli.

Şu linki Astral Seyahat konusunu düşünerek oku sorunlar-uyarilar-ve-cozumleri/astralde ... t2343.html
Hz. Mevlana derki:

Mesnevi'den

Mikail
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Yaşadığınız İl: 25 Erzurum
Burcunuz: Oğlak Burcu: 22 Aralık-21 Ocak

Okunmamış mesaj gönderen Mikail » 27 Mar 2018, 10:24

Sorumi nereye yazacağımı da tam olarak bilmiyorum ama bir şekilde yazmam gerek cevap alırsam çok sevinirim şimdi ben astrale çıkmak için trans çalışmaları yapıyorum ama transa girerken kalbimden bir enerji çıkıyor ve goğsümun bir kısmını çelikle kaplanmış gibi hissediyorum kalbime baskı yapıyor ben de de küçük bir kalp rahatsızlığı var o yüzden korkuyor ve devamını getiremiyorun lütfen yardımcı olun ne yapmalıyım çok da istiyorum astrale çıkmayı transa girmeyi

sanitarium
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Koç Burcu: 21 Mart-20 Nisan
Teşekkür etti: 15 kez

Okunmamış mesaj gönderen sanitarium » 27 Mar 2018, 13:04

Çakralar aktifleşirken böyle şeyler olabilir bende hızlı atmaya başlıyo kalbim yada başım ağrıyo olağan şeyler normaldir alıştıkça hissetmemeye başlarsın kalp rahatsızlığına gelince ne derece ileridir bilmem ama fazla heyecanlanan biriysen bence yapma çoğu yerde rahatsızlığı olan yapmamalı diyor yinede sen bilirsin ☺️

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 03 Nis 2018, 16:43

Mikail yazdı:
27 Mar 2018, 10:24
Sorumi nereye yazacağımı da tam olarak bilmiyorum ama bir şekilde yazmam gerek cevap alırsam çok sevinirim şimdi ben astrale çıkmak için trans çalışmaları yapıyorum ama transa girerken kalbimden bir enerji çıkıyor ve goğsümun bir kısmını çelikle kaplanmış gibi hissediyorum kalbime baskı yapıyor ben de de küçük bir kalp rahatsızlığı var o yüzden korkuyor ve devamını getiremiyorun lütfen yardımcı olun ne yapmalıyım çok da istiyorum astrale çıkmayı transa girmeyi
Kalp rahatsızlığı olanlara astral seyahat önerilmez. Çıkış öncesi belirtilerde ve çıkış anında yüksek heyecan risk oluşturabilir. Öncelikle doktorla görüşüp fikrini almalısınız.
Hz. Mevlana derki:

Mesnevi'den

Kullanıcı avatarı
elemor
Teşekkür etti: 3 kez

Okunmamış mesaj gönderen elemor » 23 Nis 2018, 05:12

çıkmadan heyecanı kaldıramayacaklar çıkınca ne yaparlar acaba

lanfreck19
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Yaşadığınız İl: 19 Çorum
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos

Okunmamış mesaj gönderen lanfreck19 » 04 Haz 2018, 04:10

soru yu nere soracağımı bilemedim arkadaşlar zor durumdayım astral seyahati yapmayı denedim belirtiler oldu fakat korktum bıraktım şimdi gece yatarken belirtiler tekrar oluyor içim daralıyor sıçratıyor ben yapmak istemiyorum bu belirtilerden nasıl kurtulacağım Allah rızası için acil cevap verin

Bir dost

Okunmamış mesaj gönderen Bir dost » 07 Haz 2018, 22:17

Ya abi ben bilmiyorum ama ilk ikinci denemede çıktım
ILK denemede çıkarken heyecanlandım
Ama o kadar zor deildi gözümü kapatın sonra kendimi saldım yatağa kendime sürekli fiziksel bedenimden çıkıp astral bedenime geçeceğimi söyleyerek t e lkin etim 1 den başlayarak astrale çalana kadar sayıyorum 10 sn de bir astral bedenimin önünde canlandırdık sonra 5 sn de 1fiziksel bedenimden çıkıp astral bedenime geçeceğimi söyledim bu yöntemi kulan sen büyük ihtimal çok heyecanlanıp öyle sandın bende 16 yaşındayım