Yardımınıza ihtiyacım var!

Moderatör: Bru-x

berkan b
Yaşadığınız İl: 33 Mersin
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 3 kez

Yardımınıza ihtiyacım var!

Okunmamış mesaj gönderen berkan b » 27 Mar 2013, 19:36

Bir arkadaşım konusunda bilgiye ihtiyacım var. Kendisi benden yardım istedi. Bazı zamanlar durduk yere birinin onu çağırdığı söyledi. Bazen o sese kulak verip sesin geldiği yöne gidiyormuş ve her zaman aynı yere çıkıyormuş. Bazen bilinçsiz olarak gidiyormuş kendi farkına varmadan. Ailesine bahsetmiş. Bir gece tekrar bilinçsizce dışarı çıkmış aile side takip etmiş, bir evin önüne gelmiş evin etrafında köpekler varmış ve eve yaklaştıkça havlıyorlarmış. Ve bu kendine olanları birilerine anlatınca sabah uyandığında elleri ve kolları çizik içerisinde uyanıyormuş. Bu durumu 2 senedir devam ediyormuş. Birçok hocaya danışmış bazı dualar vermişler ama fayda etmemiş. Sizden ricam bu konu hakkında hangi duaları okumalı, bu durumun sona ermesi için ne yapmalı ve bu kişi astrale çıkarsa her hangi bir sorunla karşılaşa bilir mi? yardım ederseniz teşekkür ederim...

Kullanıcı avatarı
RoLeX
Yaşadığınız İl: 41 Kocaeli
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Cinsiyetiniz: Belirtmedi
Teşekkür etti: 13 kez

Re: Yardımınıza ihtiyacım var!

Okunmamış mesaj gönderen RoLeX » 27 Mar 2013, 19:57

berkan b yazdı:Bir arkadaşım konusunda bilgiye ihtiyacım var. Kendisi benden yardım istedi. Bazı zamanlar durduk yere birinin onu çağırdığı söyledi. Bazen o sese kulak verip sesin geldiği yöne gidiyormuş ve her zaman aynı yere çıkıyormuş. Bazen bilinçsiz olarak gidiyormuş kendi farkına varmadan. Ailesine bahsetmiş. Bir gece tekrar bilinçsizce dışarı çıkmış aile side takip etmiş, bir evin önüne gelmiş evin etrafında köpekler varmış ve eve yaklaştıkça havlıyorlarmış. Ve bu kendine olanları birilerine anlatınca sabah uyandığında elleri ve kolları çizik içerisinde uyanıyormuş. Bu durumu 2 senedir devam ediyormuş. Birçok hocaya danışmış bazı dualar vermişler ama fayda etmemiş. Sizden ricam bu konu hakkında hangi duaları okumalı, bu durumun sona ermesi için ne yapmalı ve bu kişi astrale çıkarsa her hangi bir sorunla karşılaşa bilir mi? yardım ederseniz teşekkür ederim...
Arkadaşına olanların neden olduğunu bilmiyorum.Ama Astral seyahat için söyleyecek olursam, bu olaylar olduğu sürece A.s yapmasın (herhangi bir anormallik olabilir diye)
A.s yapman için psikolojininde yerinde olması gerekir.Psikoloji derken akli yönde.

berkan b

Okunmamış mesaj gönderen berkan b » 27 Mar 2013, 21:00

anladım. a.s i geçtim hani kızın durumu düzelse ama bir çok şey denemiş muskalar dualar falan ama değişme yok.

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Teşekkür etti: 16 kez
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 29 Mar 2013, 21:15

İşin ehli birini bulmaları lazım. Eğer normal bir uyur gezerlik durumu değilse Namaz kılmaya çalışsın mümkün olduğunca abdestsiz dolaşmamaya özen göstersin. Yatmadan önce mutlaka 7 defa ayetel kürsi okuyup yattığı yerin etrafına ve bedenine üflesin. Eğer bunları yapabiliyorsa belki ciddi bir sorun olmayabilir normal bir uyurgezerlik durumu olabilir yok eğer bu dediklerimi yapmakta zorlanıyorsa o zaman Cinlerin etkisinde olabilir.
Hz. Mevlana derki:

Beden yumurtası içinde harika bir kuşsun sen,
Yumurtanın içinde kaldığın sürece uçamazsın.
Eğer beden kabuğunu kırarsan kanatlarını çırpacak ve ruhu kazanacaksın.

Mesnevi'den

berkan b

Okunmamış mesaj gönderen berkan b » 30 Mar 2013, 08:19

kendisi cin de gördüğünü söylüyor. " ben onları uzaktan görebiliyorum onlarda beni uzaktan görebiliyorlar ama bir şey yapamıyorlar" diyor yardımlarınız için teşekkür ederim. Kendisine anlatırım inşallah iyi bir netice alırız.

pentegram
Yaşadığınız İl: 37 Kastamonu
Burcunuz: Balık Burcu: 20 Şubat-20 Mart
Teşekkür etti: 0

Okunmamış mesaj gönderen pentegram » 04 Nis 2013, 10:31

onlar cin degil 4. boyut die geçer .. bide bu durum tamamiyle uyur gezelik anlatın olay biraz sessiz tepe filmine benzio... hemi astra hemide uyur gezer olarak tabir edebiliriz.. admini tavsiyesine uysun ve el fettah çeksin..

“Tasavvufi-Dini Yol ve Yöntemler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir