Aerokinezi (Rüzgara Hükmet)

Moderatörler: Bru-x, Telekinetik

Kullanıcı avatarı
megaboy
Aldığı Beğeniler: 10 time

Aerokinezi (Rüzgara Hükmet)

Okunmamış mesaj gönderen megaboy » 08 Nis 2011, 23:06

İlk önce bir psi ball oluşturalım arkadaşlar bu psi ball ımız havayı içine içine çeksin hava girdikçe psi ballımız büyüsün yeterli büyüklüğe geldiginde uzak olmamak şartıyla psi ballı bırakalım. Havanın kendi etrafında dönmeye devam ettiğini düşünelim. Şimdi havanın ellerimizden çıkan enerjiyle kontrol ettiğimizi düşünelim ve ne tarafa doğru gitmesini istiyorsak artık sanki onu bir iple bağlamışız gibi yavaş yavaş o tarafa doğru çekelim. Ama psi ball ı çok uzağa fırlatırsak arkadaşlar havanın kontrolunu ele alamadan dağıtmış oluruz bu yüzden yakına bir yere yanı başımıza fırlatarak başlıyalım işe, bu kendi yöntemim geliştirebilirsiniz bunu arkadaşlar kendi yöntemleriniz varsa onu da bekliyorum saygılar

-Alıntı
http://www.facebook.com/profile.php?id=100000874857108 Ulaşmak için ekle.

Tadında bıraktık

Kullanıcı avatarı
memet-orak

Re: Aerokinezi (Rüzgara Hükmet)

Okunmamış mesaj gönderen memet-orak » 18 Nis 2011, 01:46

megaboy yazdı:İlk önce bir psi ball oluşturalım arkadaşlar bu psi ball ımız havayı içine içine çeksin hava girdikçe psi ballımız büyüsün yeterli büyüklüğe geldiginde uzak olmamak şartıyla psi ballı bırakalım. Havanın kendi etrafında dönmeye devam ettiğini düşünelim. Şimdi havanın ellerimizden çıkan enerjiyle kontrol ettiğimizi düşünelim ve ne tarafa doğru gitmesini istiyorsak artık sanki onu bir iple bağlamışız gibi yavaş yavaş o tarafa doğru çekelim. Ama psi ball ı çok uzağa fırlatırsak arkadaşlar havanın kontrolunu ele alamadan dağıtmış oluruz bu yüzden yakına bir yere yanı başımıza fırlatarak başlıyalım işe, bu kendi yöntemim geliştirebilirsiniz bunu arkadaşlar kendi yöntemleriniz varsa onu da bekliyorum saygılar

Psı ball nedir ??
insanlar 2 ye ayrılır.
1.gozlerimizle gordugumuz et ve kemikten olusan
2.insan gozuyle gozukmeyen seyleri beyni kandırarak asıl seklimizi gordugumuz insan
NOT:insanların 1.den olustugunu mu sanıyorsun? evetmi? sen sadece henuzhic bir sey gormemissin !!

Kullanıcı avatarı
megaboy

Okunmamış mesaj gönderen megaboy » 18 Nis 2011, 10:07

memet-orak yazdı:
megaboy yazdı:İlk önce bir psi ball oluşturalım arkadaşlar bu psi ball ımız havayı içine içine çeksin hava girdikçe psi ballımız büyüsün yeterli büyüklüğe geldiginde uzak olmamak şartıyla psi ballı bırakalım. Havanın kendi etrafında dönmeye devam ettiğini düşünelim. Şimdi havanın ellerimizden çıkan enerjiyle kontrol ettiğimizi düşünelim ve ne tarafa doğru gitmesini istiyorsak artık sanki onu bir iple bağlamışız gibi yavaş yavaş o tarafa doğru çekelim. Ama psi ball ı çok uzağa fırlatırsak arkadaşlar havanın kontrolunu ele alamadan dağıtmış oluruz bu yüzden yakına bir yere yanı başımıza fırlatarak başlıyalım işe, bu kendi yöntemim geliştirebilirsiniz bunu arkadaşlar kendi yöntemleriniz varsa onu da bekliyorum saygılar

Psı ball nedir ??

Sorularının cevabını 'Genel Ruhsal Güçler' kategorisine açtım.

Tadında bıraktık

Kullanıcı avatarı
aliyildiz_11

Okunmamış mesaj gönderen aliyildiz_11 » 14 Eyl 2011, 12:36

+Psi ball videosu please.Görünebilir ball yapın ve gösterin.Pek inancım yok.
Psi ball-psi pet-levitasyon-telepati amaçlarımdır.
Merhaba ben ali bu foruma 3 yıl once kaydolmustum :DD ne zekaymıs ki şifremi unutmamısım :DDD astral seyahate ugrasıyorum...

Kullanıcı avatarı
megaboy

Okunmamış mesaj gönderen megaboy » 22 Eyl 2011, 18:47

aliyildiz_11 yazdı:+Psi ball videosu please.Görünebilir ball yapın ve gösterin.Pek inancım yok.

İnancın yoksa burda ne işin var?

Tadında bıraktık

Mentalizm_attackers

Okunmamış mesaj gönderen Mentalizm_attackers » 17 Şub 2012, 16:18

Video çekip koysan güzel ve açıklayıcı olur bence.

“Telekinezi Genel” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir