Psi pet yaratma yöntemleri,eğitme ve ithaat ettirme.

Moderatörler: Bru-x, Telekinetik

Kullanıcı avatarı
aliyildiz_11

Psi pet yaratma yöntemleri,eğitme ve ithaat ettirme.

Okunmamış mesaj gönderen aliyildiz_11 » 25 Tem 2011, 13:44

Psi-Pet Oluşturmak

Evet knsptk adlı üyemizin geliştirdiği ve herkesin büyük ilgi gösterdiği yepyeni bir yöntem Psi pet...

Şimdi sizlere kendi yöntemimle psi pet yapımını anlatıcam. Katkılarından dolayı knsptk'e Teşekkür ederim

Eeee... Artık başlayalım... Ama başlamadan önce benim olmazsa olmazlarım olan bazı şartlar var... Bu şartları sağlamalısınız....

1-Karanlık ancak imkan varsa gece lambası ile aydınlatılmış ortam.

2-Rahat bir yatak, veya kanepe çekyat fark etmez rahatça sırtüstü uzanabileceginiz her yer.

3-SESSİZLİK. En önemli şart.

Evet tüm şartları sağladığımıza göre artık petimizi yapmaya başlayabiliriz. Ancak öncelikle bir şeye değinmek istiyorum.

Psi pet diye adlandırdığımız bu yöntem aslında enerjiye şekil vermek ve enerjimize bir merkez oluşturmaktır.Yani yaratmak kelimesini duymayı ASLA DUYMAK İSTEMİYORUZ...

Artık başlayalım..

Rahatça uzandıktan sonra ellerimizi psi ball pozisyonunda tutun ve bir psi ball yapın. Psi ball petimizin yumurtası olacak. Psi ball'ımızı yaptıktan sonra seçtiğimiz elent ile besliycez. Peki nasıl olacak bu beslenme

Su:Havadaki nem oranının gittikçe düştüğünü ve psi ball'ın nemi çektiğini hissedin. Ellerinizde bir ıslaklık hissedene kadar devam.

Ateş:Size en yakın ısı kaynağından ısı alıyorsunuz psi ball tüm ısıyı emiyor elleriniz ısınıyor öylle bi ısı ki tıpkı sevgi gibi (saççma oldu ama)

Hava:Ben genelde hava kullanırım hava kullanmak en kolay elementtir.BUlundugumuz ortamdaki havanın enerjisinin sürekli küçüldüğünü küçüldükçe de yoğunlaştığını hissedin elleriniz arasında yoğunluğu hissedene kadar devam edin.

Eğer kendinizden bir yetenek katıcaksanız o yetenekten ufacık bi parçanın psi ball içine aktığını düşleyin...Düşlemekle kalmayın yaşayın. Örneğin ben şifacılık kattım biraz.

Ayrıca aura gören arklar petini aurasıyla aynı renk yaparsa konsantrasyon açısından iyi olur

Artık pet oluşmaya başlıyor.. yavaş yavaş sanki psi-ball bi anne rahmiymiş gibi... Tüm gelişim evrelerini gözlerinizde canlandırın....

Artık enerji pet'in içine sığmıyor ve psi ball titremeye başlıyor bu psi ball bu kadar fazla enerji taşıyamaz... Enerji o kadar yoğunlaşıyor ki Psi-bal(yumurta) enerji patlamasıyla çıtırıyor ve petiniz içinden çıkıyor ve avcunuza düşüyor... Veya ilk an nasıl imgelerseniz öyle yani direk büyük de doğabilir ama ççok fazla enerji gerekli.....

Eveeet artık pet'imiz doğdu tabi petin cismi ismi sizin seçiminize kalmış.. Mesela benimki bir lemur Adı SoSo uçabilir şifacılık yapabilir...vsvs eğitime ve sevgiye bağlı

Bu ilgk geceniz petinize iyi davranın hemen zıbarıp yatmak yerine ona gelecek planlarınızı anlatın.... Sevgiden aşktan bahsedin ona olan sevginizden bahsedin..... Unutmayın o siz, siz o
o artık sizin enerji merkeziniz sizin enerjinizden yalnızca ilk birkaç gün bişeyler eksiltir sonra kendi enerjisi olur..

Unutmayın o sizin eliniz gibi....Bi parçanız artık...

Psi-Pet Oluşturmak (Yöntem 2)

Evet yanlış duymadınız kendinize ait enerjiden doğan bir hayvan yaratabilirsiniz.Ona itaat etmeyi herşeyi gerçek bir hayvanmış gibi öğretebilirsiniz.

Peki bunu nasıl yaparız?
ilk önce bu bizim nasıl tür bir enerjiyi seçeceğimize bağlıdır pozitifmi negatifmi? enerjimizi seçtikten sonra yaratacağımız hayvanı ve ona vereceğimiz bir elementi düşünün mesela ateş i seçtiniz herşey tmm şimdi yapmaya geçelim.
Tek elinizi avuç içi yere bakacak şekilde tutun ve havadan seçtiğiniz enerjiyi emin bu gayet kolaydır elinizde psi ball oluşturun bu psi ball ın dönerek enerjiyi çektiğini düşünün.elinizde bir ağırlık olduğunda hayvanınınızı seçtiğiniz enerjinin içinde hapsolmuş şekilde imaje edin eğer yeneteneklerinizi geliştirmek istiyorsanız ilk başlarda seçtiğinzi hayvanın yavrusunu imaje etmek daha uygun olacaktır her neyse devam edelim hapsolmuş bir şekilde imaje ediyoruz ve elemetimizde onunla hapsolmuş siz bu enerjiyi kırdığınızı ve elementle hayvanın birleşip dışarı çıktığı hayal edin.Bütün iş bukadar ama konsantrenizi bir an olsun bozmayın.

Nasıl itaat ettirebiliriz?
Gayet basit gibi görünür ama nasıl bi köpek yavrusuna direk herşeyi öğretemezseniz onada hemen öğretemezsiniz.Sadece yapmak istediğiniz bir şeyi imaje edin ve o şeyi başarsada başarmasada ona duyduğunuz güveni ona belli edin.Biraz saçma gelicek size ama bu doğru birşeydir.

Nasıl geliştiririz bu hayvanı?
Bu gelişme aşamalarına siz karar verirsiniz.Hayvanınızın size itaatlerine göre siz hayvanınızı daha büyük ve güçlü oalrak hayal edebiliriz.ve bu hayvanla yapabilecekleriniz sadece hayal gücünüzle sınırlı.

bu teknik denenmiştir ghostspy ve ben bulduk.Bu tekniğe güzel bir ad arıyoruz sizlerin yorumlarını bekliyoruz nasıl bir ad koymalıyız.

Ne işimize yararlar peki?
Örnek veriyorum hayvanı kanatlı olarak imaje edip onu uçurup yukardan neler gözüküyor görebilirsiniz.Çoğu saldırıda,savunma anına onu kullanabilirsiniz.Aklınıza gelicek birçok işte kullanabiliriz onları.

unutmayın zaten sizin enerjinizden varolan siizin enerjinizle varolan birşeyi yönetmek sizin için kolay olacaktır sonuçta o sizin parçanız o siz , siz osunuz.Böyle düşününerek daha kolay başarılar elde edebilirsiniz.Animageneration da yeni tekniklerle karşınızda olmayı çok istiyoruz.Sonuna Kadar okuduğunuz için teşekkür ederiz.

Psi-Pet oluşturduktan Sonra (1)

Şimdi diyelim ki çok yüksek bi enerji açığa çıkardınız ve bir adet psi pet sahibisiniz... Ama bu iş böyle olmaz yapmak sadece işin başı... Onunla dost olmadan onu kullanamayız... İşte bunu düşünerek Psi Pet'inizi yaptıktan sonraki ilk gün neler yapmanız gerektiğiyle ilgili bi yazı yazayım dedim...

Evet başlayalım...

1-Onu ilk yaptığınızda sürekli güzel şeyler söyleyin... Onunla bir ömür beraber olacağınızı ve her an birbirinize yardım edeceğinizi söyleyin ona...

2-Yaptığınız gün veya ertesi gün evden dışarı çıkacak olursanız onu da yanınıza alın... İçinize alıp da götürebilirsiniz ama ben omzunuzda veya yanınızda götürmenizi tavsiye ederim...

3- Gittiğiniz yerde diyelim ki futbol maçınız var... Ve Petiniz bir maymun... Petinizi göğsünüze alın ve onun fiziksel özelliklerinin sizinkilerle birleştiğini düşünün...

alıntı.
Psi ball-psi pet-levitasyon-telepati amaçlarımdır.
Merhaba ben ali bu foruma 3 yıl once kaydolmustum :DD ne zekaymıs ki şifremi unutmamısım :DDD astral seyahate ugrasıyorum...

Parapsikoloji
Yaptı Beğeniler: 1 time

Re: Psi pet yaratma yöntemleri,eğitme ve ithaat ettirme.

Okunmamış mesaj gönderen Parapsikoloji » 05 Ağu 2011, 13:34

Evet yanlış duymadınız kendinize ait enerjiden doğan bir hayvan yaratabilirsiniz.
Hani yaratmak yoktu :)
Parapsikoloji'nin astral merakı.

Kilitli