Rüyam İle İlgili bi bakarmısınız?

Moderatör: Bru-x

Kullanıcı avatarı
DeatH_StaiN

Re: Rüyam İle İlgili bi bakarmısınız?

Okunmamış mesaj gönderen DeatH_StaiN » 16 Eki 2009, 14:03

Ben küçüklükten beri rüyalarımı kontrol ediyorum,Rüya anındayken odaklanabildiğim için astrale
çıkabiliyorum rüyada iken,Rüyada her istediğim oluyor,Tasarım okuyorum ve gerçek hayatta tasarladığım
şeyleri rüyamda 3 boyutlu olarak kullanıyorum nasıl olmuş acaba? düşüncesiyle ve fantastik senaryo yazıyorum
rüyada onu oynuyorum,her gece farklı bölüm :):)
''Daha derinden Hissediyoru]v['' imza: Pisikopat Asral ManyağI

Kullanıcı avatarı
elif

Okunmamış mesaj gönderen elif » 17 Eki 2009, 12:09

eğlenceli olmalı :)

bosan

Okunmamış mesaj gönderen bosan » 18 Eki 2009, 15:19

Arkadaşla bu lucıd rüyalara kendinizi fazla kaptırmayın. Az da olsa psikolojik tehlikeler var. Tabi en kötü ihtimalle bir iki şok geçirirsiniz. Rüyalarınızın normal yaşantınızı etkilememesi önemli. Tabi ki aşırıya kaçılmadıkça güzel bir şey yapamadigimiz şeyleri ruyada yapabiliriz ama benim ilk denemem yaklaşık 4-5 yıl önceydi ve tek hatırladığım bir yerden atlamıştım sonrasını bilmiyorum
bildiğim şeylerden biri hiçbir şey bilmediğim

Kullanıcı avatarı
DeatH_StaiN

Okunmamış mesaj gönderen DeatH_StaiN » 18 Eki 2009, 17:05

Ben rüyalarımı yaşarken istemsiz astrale çıkıyorum tek sorun bu diyebilirim hatta sorunda değil =)
''Daha derinden Hissediyoru]v['' imza: Pisikopat Asral ManyağI

Kullanıcı avatarı
DarkLord

Okunmamış mesaj gönderen DarkLord » 20 Eki 2009, 00:02

eğer kendini geliştirebilirsen istediğin kişiyi rüyanda görebilir ve rüyalarada girebilirsin....

Batux1995

Okunmamış mesaj gönderen Batux1995 » 13 Ara 2009, 22:45

Bu bir güç değildir tabii.Ama ben de birkaç tane rüya gördüm anlatmak istedim.Birçoğunu küçükken gördüm.Bazılarını da ateşlendiğim(ateşim çıktığı) zaman görüyorum:
1)Çok küçüktüm.Rüyamda uzaya çıkan bir yürüyen merdiven vardı.Yanımda da kim dersiniz?ŞİRİNLER!Ciddiyim:DÇocuktuk işte.
2)Rüyamda süper yeteneklerim vardı.Uçmak gibi.Ama ne zorum varsa duvarlara tırmanma ihtiyacı duyuyordum.
3)Bu rüyayı ateşim varken görüyorum.Sokakları çok dar olan bir yerdeyim.Bir grup "kötü adam" beni villalarına kaçırıyor.Ama villa da mahalle arasında bir yerlerde.Balkondan atlasam bacağımı kıracağım tarzda bir yükseklikte.Neyse efendim atlıyorum kaçıyorum çıkmaz yol.Bir sürü de grafitti yapmışlar duvara derken rüya bitiyor.
4)Bu rüyayı da ateşim varken görüyorum.3. ile 4. boyut arası bir yerlerdeyim.Her yerde her renk mevcut.Ondan sonra bir sürü kapı tarzı şeyler var.Kabus diyarı resmen.Sonra da ney olduğunu bilmediğim bir şeyden kaçıyorum.
5)Bu rüyayı da gerginken sık sık görürüm.Ben bir "paket teslimatçısı"yım.(Paket teslimatı yapıyorum:D)Ondan sonra büyük bir okula bir arkadaşla birlikte teslimat yapmam gerekiyor.Neyse okulun müdürüne teslimatı yapıyoruz,ve arkadaşım da dahil her şey kayboluyor ve Amazon ormanına düşüyorum.
Bir varyasyon:Okuldayım,ama kendi okulum değil.Kampüs tarzı çok büyük bir yer.Neyse orada dolaşıyorum falan sonra ders zili çalıyor.Merdivenlerden çıkarken merdivenler koca parçalar halinde düşmeye başlıyor.Ama hala da ne zorum varsa çıkıyorum.Son kata ulaşmam gerekiyor falan derken uyanıyorum.
6)Birkaç kere de bunu gördüm.Sanki Dünya'da korkunç bir nükleer savaş çıkmış gibi.Apokaliptik bir dünyanın ortasındayım.Ama eski evimizde gerçekleşiyor bunlar.Sonra ben de uzun zamandır içimde var olan bir potansiyeli çıkararak telekinetik yetenekler ve envai çeşit şey ortaya çıkarıyorum.Neyse efendim evimizin otoparkında da kötü kalpli birisi var.Anlaşılan benim gibi.Benim kötü tarafım da olabilir tabii..Neyse şansa bak ki cebimden bir cep telefonu buluyorum(eski model nokia olanlardan:)ve onun ekranından da lazer ışınları çıkartabiliyorum derken rüya bitiyor:D

Bir de bir şey var.İstemsiz astral seyahat yapmak üzereydim sanırım yıllar önce.Sünnet olduktan kısa bir süre sonraydı.Yatakta uyurken birden yükselmeye başladığımı farkettim.Her şeyi olduğu gibi görüyordum.Aşağıda da bedenim.Neyse korkup geri döndüm sonra:D

Birisi şu rüyalarımı(en azından bir kısmını)yorumlayabilirse çok sevinirim.Ama lütfen amatör biri olmasın:D

Kullanıcı avatarı
HİPerSPAce

Okunmamış mesaj gönderen HİPerSPAce » 15 Ara 2009, 14:47

Garip olan şey ben her gece rüyamda bir kaza sonucu ölüyorum.Dün de depremde ev başıma göçtü:DOndan önceki gün 5.kattan düştüm.
HiPerSPAce

Kullanıcı avatarı
AloneDark

Okunmamış mesaj gönderen AloneDark » 15 Ara 2009, 15:20

Lucid Rüya.
Ψ Psi

Kullanıcı avatarı
Deeper

Okunmamış mesaj gönderen Deeper » 25 Ara 2009, 13:05

sizde 1-2 mi bende çok oluyor...
resmen rüyamda düşünüyorum...
hatta uyanmam için telkin veriyorum....
istediim zaman uyanabiliyorum ...
rüya içindeyken gercek hayatla da bağlantım oluyor annem kahvaltıya cağırıyor duyuyorum ama rüyadayım :D

Kullanıcı avatarı
Deeper

Okunmamış mesaj gönderen Deeper » 25 Ara 2009, 13:09

Bir de bir şey var.İstemsiz astral seyahat yapmak üzereydim sanırım yıllar önce.Sünnet olduktan kısa bir süre sonraydı.Yatakta uyurken birden yükselmeye başladığımı farkettim.Her şeyi olduğu gibi görüyordum.Aşağıda da bedenim.Neyse korkup geri döndüm sonra:D

Birisi şu rüyalarımı(en azından bir kısmını)yorumlayabilirse çok sevinirim.Ama lütfen amatör biri olmasın:D[/quote]

aynısı bende oldu bi kaç gun once
titredim titredim kıpırdayamıyodum
yükseliyorum hissine kapıldım
ama ben daha o zaman bu konuları bilmiodum sityeye de yeni katıldım yani istemsiz
nese annemin yanına gittim sonra :D