anksiyete bozukluğu olan kişi astral seyahat yapabilirmi?

Astral seyahat beden dışı yolculuk hakkında makaleler

Moderatörler: Bru-x, Astral

emrebozkurt
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Yaşadığınız İl: 1 Adana
Burcunuz: Koç Burcu: 21 Mart-20 Nisan
Cinsiyetiniz: Erkek

anksiyete bozukluğu olan kişi astral seyahat yapabilirmi?

Okunmamış mesaj gönderen emrebozkurt » 06 Ağu 2019, 15:31

merhaba ben 15 yaşındayım 2 sene önce anksiyete bozukluğu teşhisi kondu, 1 ay ilaç içtim ve ilaç çok uyku yaptığı için bıraktım. sonra kendi içimde bunu yendim ama hala ara sıra panik ataklar geliyor. ben ataklarda hemen kendimi sakinleştirebiliyorum ama bazı ataklarda biraz panik oluyorum. genellikle her gün meditasyon yaparım.
son zamanlarda her yaptığımda İSTEMSİZCE-mesela balkonda yaparken kendimi iki bina arasında havada-başka yerde hissediyorum yada anlatamayacağım şekilde beynim değişik bir oyun oynuyor ve sonrasında karanlık ortamda olmama rağmen gözüme bembeyaz ışık geliyor ve vücudumun içinde titreme oluyor(hareket olarak titreme değil elektronik cihazlar gibi). daha önce arkadaşım astral seyahat le ilgili araştırma yapıp bunu anlatmıştı. benimde aklıma geldi ve araştırma yaptım ve internette panik atak olanların kalp krizi geçirebileceği yada aşırı heyecandan sıkıntı yaşayabileceği söyleniyordu. ben cinlerden yada astrala çıktığımda karşılaşacağım şeylerden değil o heyecandan korkuyorum. bu anksiyete berbat bişey yaşamayan bilmez. bu heyecanı tarif edebilir misiniz? hızlı trenden daha mı az yoksa kat kat fazla heyecanmı ? kalp krizi riski var mı? bu heyecanı azaltmanın yolu var mı? cevaplarsan çok sevinirim