Astral Seyahat Tehlikeli midir? Riskler ve Önlemleri

astral seyahat tehlikeli midir alınabilecek tedbirler ve önlemler

Astral seyahat beden dışı yolculuk hakkında makaleler

Moderatörler: Bru-x, Astral

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
Mesajlar: 584
Kayıt: 31 Eki 2007, 14:25
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek
İletişim:

Astral Seyahat Tehlikeli midir? Riskler ve Önlemleri

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici »

Astral Seyahat Tehlikeli midir? Riskler ve Önlemleri
Resim
Başlığa bakarak Astral Seyahatin yapılamayacak kadar tehlikeli olduğu gibi bir anlam çıkartmayın. Şu asla unutulmamalı; İnsan bu evrendeki en mükemmel varlıktır ve sahip olduğu ruhsal güçler, O'nu tüm varlıklardan üstün kılmıştır. Bununla birlikte dünyanın en pahalı ve güvenli otomobilini de almış olsanız iyi bir sürücü olmanız şarttır. Aldığınız aracı kullanmayı bilmiyorsanız onun ne kadar değerli olduğunun bir anlamı kalmayacaktır.

Astral Seyahat Tehlikeli midir?

İnsan 3 boyutlu yaşam için tasarlanmış iki boyutlu; madde ve ruhsal yönü olan bir canlıdır. Bir özelliği madde boyutunda herkese açık, bir özelliği keşfedilmeyi bekleyen gizemli ve yalnızca çaba sarfedenlere açık ruhsal boyuttur. Özü ruhsal olan ancak madde boyutunda önceliği olan bir canlıdır. Yaşam alanı madde boyutunda olan bir canlının daha önce hiç tanımadığı madde ötesi alemde, madde boyutunda olduğu gibi rahat olması elbetteki beklenemez. 3. boyut dışına çıktığımız andan itibaren diğer boyut sakinlerinin dikkatini çekmeye başlıyoruz. Nasıl ki karada yaşayan insan suya girdiğinde su aleminde nelerle karşılaşacağını bilemiyor ve gerekli tedbirleri almak zorunda kalıyorsa aynı durum 3. boyut dışına çıktığımızda da söz konusudur.

Birisi sizin bahçenize girdiğinde merak edip acaba bu kim neden burada diye merak etmez misiniz? Veya daha önce görmediğiniz bir canlı türü ile karşılaşsanız veya diğer boyutlardan geldiğini bildiğiniz bir varlığı merak edip incelemez misiniz? Kimse kimseyi kandırmasın aynı durum bizim içinde geçerlidir ve diğer boyutlara geçtiğimiz andan itibaren bizde incelenmeye ve gözetlenmeye başlıyoruz. Paranormal çalışmalarda bulunanlar bunu bizzat tecrübe etmişlerdir. Ruhsal özelliklerde ve enerjilerde artış meydana geldikçe artık hiçbir zaman hayatımız eskisi gibi olmamaya başlar. Daha önce duyulmayan sesler, rüyalarda değişmeler, daha önce görülmeyen görüntüler, farklı hisler hayatımızda yerini almaya başlar.

Alınabilecek Tedbiler Nelerdir?

Tüm bu yazdıklarım sizi endişelendirmiş ve korkutmuşsa bu konu hakkında yeterince bilgi sahibi olmamanızdan kaynaklanmaktadır. Karanlık odanın insanı korkutuyor olması içerisinde neler olduğunu bilmememizden kaynaklanır. Konu hakkında yeterince bilgi sahibi olanlar yaşanan ve yaşanacak olanların tümünün doğal bir sonuç olduğunu da bilirler. Alınabilecek en büyük tedbirler daha çok zihinsel katlarla ilgilidir.

* Öncelikle astral seyahat hakkında yeterince bilgi sahibi olun. Araştırın ve hangi sonucun hangi sebeplerden ortaya çıktığını öğrenin.
* Çalışma yaparken başkalarının sizi rahatsız etmemesine özen gösterin. Evde bulunanları haberdar edin. Çünkü Yaşayabileceğiz en büyük tedirginlik bu olacaktır.
* Her zaman pozitif olmaya çalışın.
* Düşünce mıknatıs etkisi gösterir; ne ve nasıl düşünürseniz onu çekersiniz; ona çekilirsiniz. (Özellikle bu maddeyi dikkate alın)


Devamı için: Astral seyahat riskler ve önlemleri
Hz. Mevlana derki:

Beden yumurtası içinde harika bir kuşsun sen,
Yumurtanın içinde kaldığın sürece uçamazsın.
Eğer beden kabuğunu kırarsan kanatlarını çırpacak ve ruhu kazanacaksın.

Mesnevi'den


emretaşlı
Mesajlar: 58
Kayıt: 21 Haz 2018, 15:48
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaş: 31

Re: Astral Seyahat Tehlikeli midir? Riskler ve Önlemleri

Okunmamış mesaj gönderen emretaşlı »

bilgilendirici bir yazı olmuş ellerine sağlık

Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Astral Seyahat Hakkında Makaleler” sayfasına dön