3.Olay

Astral seyahat nedir? Astral seyahat nasıl yapılır? Astral seyahat teknikleri ve Astral seyahat hakkında bilmek istedikleriniz. Beden dışı yolculuk ile ilgili derleme yazılar.

Moderatörler: Bru-x, Astral

Forum kuralları
Kaynak belirtilmeden eklenen tüm yazılardan ekleyen sorumludur.
Alıntı Yapılmadan Eklenen Tüm Yazılar Silinecektir.
marcus
Teşekkür etti: 0

3.Olay

Okunmamış mesaj gönderen marcus » 28 Nis 2011, 15:35

Merhaba arkadaşlar,
Hemen konuya giriyim ben dün gece saat iki bucuk üç gibi yattım ve saat 2 civarında panjurlar kapalı dısarının ışıgı içeri dogru geliodu ve aklımda astral seyahat ve telekinezi vardı. Baya bi dusundum ve birden kafam gitti ve bos bos kendimi dusunmeye basladım ama bildiginiz hayal gerçekçi degildi o kadar sonra birden bi yeşil araba gordum ve onu kontrol etmeye basladım ama yesil arabanın on sag tekerlegi yoktu sanırım hangi tekerlek yoktu tam hatırlamıorm ama araba saga donmuordu sonra araba gidiodu kontrol edermis gibi bisi oldu yoldan donerken duvara çarpıcakmıs gibi duvara dogru gidiodu donmuodu yani birden herseyi unuttum ne astral ne telekinezi nede baska bisey kulagıma arabanın tekerlek sesi ve motor sesi geliodu çok eminim dısardan gelen bi ses deildi asırı eminim hemde. Sonra birden hani hayaller o kadar gerçekçi olmaz ya tv ekranı gibi izlersiniz ama sanki içine girer gibi yani o an arabada olurmus gibi gerçekçilesmeye basladı o sırada duvara carpıcagı sırada korkudan bide sesi duyoyrum tabi o dusunceyi kafamdan attım sonra siyah ekran bos ekran yani ama gozlerimi acmamıstım daha birden acayip bi his oldu içimde daha once hic yasamadıgım garip bir his ve devam edio durmuo o anda odamı imajine etsem ne olurdu bilmiorm ama bu 3 oldu :S hala o anlar gelince birden içime korku girio sizce bu o anda devam etsem çıkıcagımın bir isaretimi yoksa farklı birsey mi?

HeroN

Re: 3.Olay

Okunmamış mesaj gönderen HeroN » 28 Nis 2011, 16:09

karısık anlatmıssn :D ama anladıgım kadarıyla bı lusıd gormussun kontrol etmeye calısmıssn sonra ruya bıtmıs sıyah ekranda kalmıssn ? :)
Facebook Link : http://www.facebook.com/atakanbesir
Lucid Dreamer

marcus

Okunmamış mesaj gönderen marcus » 28 Nis 2011, 19:39

hyr hyr ruyamı bilmiorm ama sesler geliodu ve araba carpıcak die korktugum için kendim engelledim ve engelledikten sonrada siyah ekranda surekli devam eden ve git gide artan garip bir his kaplıodu içimi korktum alışık olamam dedim içimden o an actım gozlerimi etraf bi sure bulanık ve sallanır gibi oldu sora duzeldi

HeroN

Okunmamış mesaj gönderen HeroN » 28 Nis 2011, 20:24

garip hisi açarmısn biraz? :D
Lucid Dreamer

marcus

Okunmamış mesaj gönderen marcus » 29 Nis 2011, 12:43

ya bak 2 kere garip his oldu ve devam ediodu ilkinde normal denememde bole uçar gibi oldum ama devam edio bole garip bisey dün olan olay ise bole ayrı bisey anlatamıorm ama garip bi histi iste ve devam ediodu vücudla ilgili bisi deil

HeroN

Okunmamış mesaj gönderen HeroN » 29 Nis 2011, 18:19

:D ilginç üstüne git bence
Lucid Dreamer