Astral Seyahat yapamadım

astral seyahat yapamadım, astral seyahat yapamıyorum

Astral seyahat nedir? Astral seyahat nasıl yapılır? Astral seyahat teknikleri ve Astral seyahat hakkında bilmek istedikleriniz. Beden dışı yolculuk ile ilgili derleme yazılar.

Moderatörler: Bru-x, Astral

Forum kuralları
Kaynak belirtilmeden eklenen tüm yazılardan ekleyen sorumludur.
Alıntı Yapılmadan Eklenen Tüm Yazılar Silinecektir.
XxXxX1
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Yaşadığınız İl: 1 Adana
Burcunuz: İkizler Burcu: 22 Mayıs-22 Haziran
Cinsiyetiniz: Erkek

Astral Seyahat yapamadım

Okunmamış mesaj gönderen XxXxX1 »

Astral Seyahat yapamadım!

Astral seyahatı araştırıyordum teknikler felan, hepsi 10dk sakinleş rahatla vs.. Ben çok araştırmadan yattım sırt üstü odaklandım kalbim küt küt attı içimden birşey ileri doğru gitmeye çalışıyordu ama bedenim çok ağır geliyordu ve bu yüzden sanki kalmak istiyordu. Güç harcadaki nefes almak zorlaşıyor, kaslar kasılıyor, kalp daha hızlı atıyor ve daha ileri gidiyordum ama yoruluyordum ve baştan başlıyordum hep bazen beyaz flaş patlaması gibi görüntüler geliyordu, titremeler oluyordu ama dışarı çıkamadım. İstemsizce ellerim hafifledi ve havaya doğru kalktı, sırt üstü pozisyondan oturma pozisyonuna geçtim istemsizce ve hafifçe ama astrala geçemedim. Çok güç istiyordu ve o gücü verirsem kalp krizi, koma vs.. Gibi şeyler olacak diye korkuyordum ve okadar güç vermiyordum.

Şimdi benim sorum; Ben neyi yanlış yaptım?, Zamanında annem şeytanlar ile anlaşma yapıldığını söylemişti. O zamanlar küçüktüm ve birgün rüyamda çok istediğim şeyi görmüştüm kallıp kalkmazda onu şans eseri elde etmiştim. Daha sonra anladımki şeytanla anlaşma yapmışım. 1 yıl boyunca hep 2 kişi tanıdıklarımın bedenine girip beni korkuttular. Bende bundan dolayı astral seyahatte bunlar tekrar gelir, astral seyahat aslında cinlerin bir oyunu diye korkuyorum. Bu doğru mu? Astral seyahette gidip canlı olarak biryeri izleyebilirmiyim?, Ben küçükken ailem taşınacağımızın haberini vermişti, çok heyecanlıydım ve bir gün rüyamda bu evin ufal bir kısmını görmüştüm. Sonra o evi ilk kez görünce gerçek hayatta şok olmuştum aynısıydı. Bu şey neydi? Bana astral seyahat için ne önerirsiniz? Ve yaparken ölmek, komaya girmek mümkün mü?

Kullanıcı avatarı
Bukra
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek

Re: Astral Seyahat yapamadım

Okunmamış mesaj gönderen Bukra »

1- Astral seyahat ile ölünmez. Ölüm anı astral seyahate denk gelebilir. Ancak korku, kalp, yüksek tansiyon olanlar yapmamalı.
2- Astral seyahatin aşamaları var. İleri aşamalarda madde engeli olmadan görebilirsin
3- Gördüğünü kastettiğin ev kısmını açar mısın?
4- Korkuyu bilgi ile ortadan kaldır, küçük adımlarla tecrübeni genişlet. Öncelikle Bilinçli Rüya denemeleri yap
4- Daha az ye, öncelikle psikolojik olarak kendini hazırla, uzun süre derin transa geçiş çalışması yap