Astralldeyken bir anı..

Astral seyahat nedir? Astral seyahat nasıl yapılır? Astral seyahat teknikleri ve Astral seyahat hakkında bilmek istedikleriniz. Beden dışı yolculuk ile ilgili derleme yazılar.

Moderatörler: Bru-x, Astral

Forum kuralları
Kaynak belirtilmeden eklenen tüm yazılardan ekleyen sorumludur.
Alıntı Yapılmadan Eklenen Tüm Yazılar Silinecektir.
tmacozank

Ben de bu anlatacağımı dün yaşadım hala şaşkınım

Okunmamış mesaj gönderen tmacozank » 23 May 2011, 12:09

2 ay önce falan astral seyahati araştırıyordum, ne kadar denediysem de olmamıştı. 1 aydır hiç uğraşmıyordum, dün gece 4 gibi Okan Bayülgenin programını izliyordum. 30 snyede 1 uyuyup uyanma durumundaydım, uykum gelmişti. Bir anda vücudumun ısındığını, tüm vücudumun karıncalandığını hissettim. Ve birden tavana doğru yükselmeye başladım, şoktaydım ama ne olduğunu biliyordum bana 2 ay önce bu konuyu araştırdığım için. Sonra ilk başta kendimi kontrol edemedim tavana kadar gittim, her şeyin farkındaydım bilincim açıktı , tek duyduğum ses şiddetli nefes alıp-verme sesimdi. Sonra tavana geldiğimde tavandan destek alarak kendimi ittim ve kendime bakmak istedim. Her şeyi çok renkli görüyordum aynı gece gözlükleri gibi. Kendime baktığımda üzerime örttüğüm yorganı gördüm, ayağımı gördüm, tam yüzüme bakacakken istemsizce yer yön değiştirdim , sonra gücü kendi elime tekrar aldığımda öbür odaya gitmek istedim duvardan geçerek , duvara doğru yöneldim fakat duvardan geçemedim. Sonra tekrar kendime bakmak istedim, korkmaya başladım ve gözlerimi açarak, geri dönmek istediğimi hissederek geri döndüm. Korkudan hava aydınlanana kadar uyumadım. Merak ediyorum acaba istemli olarak tekrar çıkabilir miyim astrale

bgunes

Re: Astralldeyken bir anı..

Okunmamış mesaj gönderen bgunes » 23 May 2011, 20:44

bana biri yardım edebilir mi acaba?? ya ben de deniyorum ama olmuyor tam çıkacağım anda içimden gelen bir takım dikkat dağıtıcı olay sonucunda olmuyor engelliyorum sanırım ama istemeden oluyor... bana yardım edin .... birde bi sorum olacak vefat eden kişilerin ruhlarını görebilirmiyiz istersek? onlarla iletişime geçebilirmiyiz?

CloseX

Okunmamış mesaj gönderen CloseX » 23 May 2011, 23:17

vefaat eden kisiler cnk daha farkLl boyutaDIrlar bu yuzden gormek icin pro olmak gerekiyo .)

CloseX

Okunmamış mesaj gönderen CloseX » 23 May 2011, 23:18

vefaat eden kisiler cok daha farkLl boyutaDIrlar bu yuzden gormek icin pro olmak gerekiyo .)

bgunes

Okunmamış mesaj gönderen bgunes » 24 May 2011, 07:31

teşekkür ederim :)

CloseX

Okunmamış mesaj gönderen CloseX » 24 May 2011, 11:52

rica ederim .)

Alfa

Okunmamış mesaj gönderen Alfa » 26 Ara 2018, 21:21

yorumlar güzel teşekkürler