Astralldeyken bir anı..

Astral seyahat nedir? Astral seyahat nasıl yapılır? Astral seyahat teknikleri ve Astral seyahat hakkında bilmek istedikleriniz. Beden dışı yolculuk ile ilgili derleme yazılar.

Moderatörler: Bru-x, Astral

Forum kuralları
Kaynak belirtilmeden eklenen tüm yazılardan ekleyen sorumludur.
Alıntı Yapılmadan Eklenen Tüm Yazılar Silinecektir.
Kullanıcı avatarı
DeatH_StaiN
Teşekkür etti: 0

Astralldeyken bir anı..

Okunmamış mesaj gönderen DeatH_StaiN » 28 Tem 2009, 01:23

Ben astrall mastrall bilmiyorum,küçüklüğümden beri rüyalarımı kontrol edebiliyorum ve artık işler çığrından çıkmaya başlamıştı,sadece rüyalarımı kontrol etmek yetmiyordu sanki,bir gün fazla görüşmediğim bir arkadaşımla gezmeye çıkmıştık ve düşünce gücü konusunda konuşuyorduk,o gün bana bir kitaptan bahsetti adını hatırlamıorum ve ruhun bedenden ayrılması konusunda deneyimleri olan insanlar yazmış,arkadaşım bu kitaptaki önerilerileri yerine getirmiş ve uyumak ile rüya arasındaki zamanı yakalayıp çıkarken değişik bir hisse kapılmış ve tam çıkma esnasında korkup bedenine dönmüş ve birdaha hiç denememiş.Kitapta: 1 ay boyunca o an için sık sık odaklanmanız gereklidir,her insan ruhunun kendine göre bir rengi vardır,çıktığınızda gitmek istediğiniz her yere gidebilirsiniz fakat farklı varlıklar sizlere zarar verebilirler vs vs. yazıyormuş ve bende bir sonraki günün sabahı rüya esnasında arkadaşımın dedikleri aklıma geldi ve rüyadayken odaklanmaya çalıştım, birden rüya kesildi,bedenimin sıcaklığını hisseder oldum ve sanki 2 farklı bedeni hissetmeye başladım,üstümde yorgan döşek vs. vardı ve rüyadaki odaklanma teması ile düşününce birden içimden yırtılıp çıkıverdim,çıkarken içimden en açık tonda mavi ve yansımayan bir saydam renk ile birşey çıktığını gördüm o esnada herşeyin farkında olup yargılayabiliyorsunuz,yatağın içine baktığımda uyuyan bedenimi gördüm sonra ise sol tarafıma baktığımda bana bakan ve benim bedenimle aynı olan bir varlığı gördüm yavaşça saçlarını okşuyordu,korktum ve bedenime dönmek istedim,dönebildim fakat o varlık bedenime dönünceye kadar bana zarar verebilecek mesafedeydi.Kalktım uyandım ve olayları garipsedim ama insanın şu merak duygusu yokmu,yeniden uyumaya çalıştım ve yeniden çıkmayı başardım,bu sefer reflex olmuştu adeta, çıktığım anı hatırlamıyorum,birden ağırlıksız halde istemsiz olarak tavana yükseliyordum ve durmak istedim durdum,arkadaşımın söyledikleri aklıma geldi,demiştiki her istediğin yere anında gidebiliyormuşsun,bunu hatırlayarak oturma odasına gitmek istedim ve öyle bir görüntü olduki kendi odam ile oturma odası birleşti,oturma odasında oturmuş televizyon izleyen ninemi gördüm sonra yeniden tırsıp bedenime döndüm ve dönerken tam bedenimle birleşme anında bedenimin ısısını, solumasınıda hissettim,kendinize gelme aşamanız ayağınızın uyuştuktan sonra normale dönerken hissettiğiniz duyguyla kıyaslanabilir,neyse sonra 3.ye denedim ve bu sefer yüz üstü bir şekilde uyuyordum,çıkarken etrafımda benim bu olayı yaptığımın farkında olan kötü varlıklar olduğunu hissettim ve huzursuzlandım,tam çıkıcam o varlıklara kafamı çevirip kim olduklarına bakıcak iken biri üstüme atladı ve iki elini birleştirip sağ koluma bir duygu aktarıyordu öyle bir duyguki o duyguyu hissettikçe bedenime girmem dahada kolaylaşıyordu,fakat rüyadaki odaklanma düşüncesini kullanarak buna karşı koymaya çalıştım,biraz başarılı oldum ve başımı çevirip üstümdeki varlığa bakma fırsatım oldu,Beyaz renkli üstünde belli bir anlam taşıyan siyah semboller vardı,kapşonunu geçirmiş arasından kahverengi dalgalı saçları gözüken beyaz tenli çok çekici bir kadın vardı,fakat kafamın dönüş açısı yetmediği için gerisini göremedim ve bana aktardığı duygu giderek artıyordu,artık o duyguya dayanamıyordum ve ağzından çıkan kelimeleri duydum,aksanı kötü bir biçimde 'şimdi çıkma! şimdi çıkma!' dedi sanki oralarda kötü birşeyler varmışçasına,ve sabah uyandığımda gördüklerimi yargılarken son dedikleri kafamda çınlıyordu,sanki iyilik etme amacıyla bana o acıyı çektirdi, o gün bu gündür ne zaman çıkmaya çalışsam belimde kolumda ve gözlerimde o acıyı hissediorum,odaklanmamı bozuyor ve bedenimden ne kadar çok uzaklaşırsam acı o kadar daha katlanıyor, gözlerimi açamıyorum, sanki dikmişler gibi bir his var üzerlerinde ama hala rüyalarımı kontrol edebiliyorum..
''Daha derinden Hissediyoru]v['' imza: Pisikopat Asral ManyağI

Kullanıcı avatarı
criminal_1994

Re: Astralldeyken bir anı..

Okunmamış mesaj gönderen criminal_1994 » 28 Tem 2009, 07:47

Vay be adamda 0 korku

Kullanıcı avatarı
ozina

Okunmamış mesaj gönderen ozina » 28 Tem 2009, 09:36

ya çooook tırsarım bn o astralden offf uyuyamıcam da şimdi
ne yazıyım bulamadım öneriniz varsa özel mesaj atın

Kullanıcı avatarı
ozina

Okunmamış mesaj gönderen ozina » 28 Tem 2009, 10:27

bence sn o astraldan uzak dur:)
ne yazıyım bulamadım öneriniz varsa özel mesaj atın

Kullanıcı avatarı
KhornE

Okunmamış mesaj gönderen KhornE » 28 Tem 2009, 12:08

dostum bende astrala çıkamıyorum ama rüyalarıma hükmedebiliyorum,rüyalarımda inanılmaz şeyler görüyorum.seninle iletişime geçelim.

[email protected]

Kullanıcı avatarı
SyncHroN

Okunmamış mesaj gönderen SyncHroN » 04 Ağu 2009, 12:20

eğer astrala kötü amaçlı çıktıysan frekans ı düşük kötü varlıklar görmen mümkün ancak astrala kötü amaçlı çıkmak çok düşük bi oranla mümkün
aklımızı ve irademizi nefsimizden üstün tutabileceğimiz için bizler insan olarak yaratılmışız

Kullanıcı avatarı
netenes

Okunmamış mesaj gönderen netenes » 04 Ağu 2009, 12:23

astral gözüyle görmekte mümkün ama allahın yanında olmadan yapmayı denerseniz sonuçta korkudan delirebilirsiniz
Yürü hür maviliğin bittiği son hadde kadar,
İnsan alemde hayal ettiği müddetçe yaşar.

Yahya Kemal Beyatlı

Yoğunum bu aralar...

Kullanıcı avatarı
DeatH_StaiN

Okunmamış mesaj gönderen DeatH_StaiN » 04 Ağu 2009, 12:28

SyncHroN yazdı:eğer astrala kötü amaçlı çıktıysan frekans ı düşük kötü varlıklar görmen mümkün ancak astrala kötü amaçlı çıkmak çok düşük bi oranla mümkün
Astrala kötü amaçlı ?! öyle bir niyetim yoktu sanırsam fakat sadece şu içimdeki merak duygusu aşırıya kaçmaya başlamıştı bundan olabilirmi acaba ?
''Daha derinden Hissediyoru]v['' imza: Pisikopat Asral ManyağI

Kullanıcı avatarı
SyncHroN

Okunmamış mesaj gönderen SyncHroN » 04 Ağu 2009, 12:32

olabilir
aklımızı ve irademizi nefsimizden üstün tutabileceğimiz için bizler insan olarak yaratılmışız

Kullanıcı avatarı
Diablo11

Okunmamış mesaj gönderen Diablo11 » 04 Ağu 2009, 12:36

astral gözüyle görmekte mümkün ama allahın yanında olmadan yapmayı denerseniz sonuçta korkudan delirebilirsiniz
Evet oLabiLr.
"Géréğinde KuLağınLa Duy , Gereğinde GözünLe Hisset."

“Astralseyahat hakkında genel derleme yazılar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir