Lütfen ARKADAŞLAR BİR BAKAR MISINIZ?

Astral seyahat nedir? Astral seyahat nasıl yapılır? Astral seyahat teknikleri ve Astral seyahat hakkında bilmek istedikleriniz. Beden dışı yolculuk ile ilgili derleme yazılar.

Moderatörler: Bru-x, Astral

Forum kuralları
Kaynak belirtilmeden eklenen tüm yazılardan ekleyen sorumludur.
Alıntı Yapılmadan Eklenen Tüm Yazılar Silinecektir.
Kullanıcı avatarı
criminal_1994
Teşekkür etti: 0

Lütfen ARKADAŞLAR BİR BAKAR MISINIZ?

Okunmamış mesaj gönderen criminal_1994 » 23 May 2009, 09:42

herkez meditasyon filan demiş sitede bilmeden başka dinlere ibadet etmek istemezsiniz değil mi?yalandır demiyorum sakıncalı diyorum siz siz olun meditasyon yoga gibi teknikler hic bakmayın yapmayın...Baska varlıklar sizi astral seyehatte ele gecirebilir sakın astral seyehat gibsinden şeyler bence cok sakıncalı...Ama namazımı zı kılarak bu psiwhel dondurebilirsiniz ALLAH'a dua edin herşey ALLAH tarafından olur .There is not god.Only ALLAH gökyüzündeki tanrını bırak...Her yerde olan ALLAH'a dua et...

strongkem007

Re: Lütfen ARKADAŞLAR BİR BAKAR MISINIZ?

Okunmamış mesaj gönderen strongkem007 » 23 May 2009, 10:03

katılıyorum

Kullanıcı avatarı
criminal_1994

Okunmamış mesaj gönderen criminal_1994 » 23 May 2009, 11:36

Biraz yorum yapın böyle güçleri veren ALLAH'a dua edin meditasyon filan hikaye başka dinlerin ibadetini yapıyorsunuz o baska varlıklar sizi astral seyehatte sizi ele gecirir ben arastırdım cok sakıncalı ilgili kaynakları araştırın.Abdülkadir Geylani Hazretleri birdefada 40 farklı yerde olabiliyordu ALLAH'ın izniyle ama korkarım bunu meditasyon gibisinden yapanlar sadece baska varlıkların etkisi haline geldi ve bu yüzden ben peygamberim tanrıyım(haşa) gibisinden laf lar ettiler kendileri deil 3harfliler bu konuda cok korkuyorum sizin başınıza bişi gelmesin die yazdım ben sadece 16 yasında heroes izleyen bir cocuum psiwhell ceviriom 1 2 tur ama arkadaslarım la birlikte odaklanınca hic durmuor
hatta diozki sen sağ ben sol tarafı dusun kim daha guıcluse o kazanır gibisnden oyun oynuoz aslınızı unutmayın fazla ucmayın sadece bir hobi olarak yapın o foton kuşağı suan bizi ilgilendirmez...Biz bugune bakalım kısmetse goruruz.Konu yanlıs yerde acılmıs olabilir ama bu sitedeki herkezin yazdıklarımı okumasını önemle rica ediyorum sizin için daha iyi olur...

Kullanıcı avatarı
dngsz

Okunmamış mesaj gönderen dngsz » 23 May 2009, 11:48

Allaha ibadeti sadece tk için yapıcaksan hiç yapma
meditasyon neden sakıncalı olsunki biz Allahtan başka bi tanrının olduğuna inanmıyoruz biz meditasyonu rahatlamak için ve kaslarımızı gevşetmek için kullanıyoruz
astrale çıkmayın demişsin sen zaten bunu her gece bilinçsiz bi şekilde yapıyosun unutma bu Allah tarafından verilmiş bir yetenektir ve her gece olan bir olaydır bunun bi zararı olamaz
başka varlıklar görebilirsin ama kaçırma gibi bişey olamaz ancak ölüm anında olabilecek şeyler bunlar ruhumuz bize göbeğimizden bağlı diye okumuştum ancak o bağlantı ölüm anında koparmış...

biraz düşün ve yorumunu yaz...
DeNGeSi'z Productionz....

Bartın WestCoast
Dengesiz Beatmaker...

BarWESTıN

Kullanıcı avatarı
criminal_1994

Okunmamış mesaj gönderen criminal_1994 » 23 May 2009, 12:13

Arkadaşım haklısın ama ben tk filan öyle şeyler bilmiyorum sana cok darıldım ben Kendi akıbetim icin namazımı kılıyorum insanları tanımadan yapma sadece dua ederken ALLAH'ım eğer böyle bir güç bize verdiysen kullanmak isterim diyorum.ama sen beni tanımadan yok tk filan icin yapma haşa oçok büuük gunah ve ben neden se namaz kılarken çok huzurlu oluyorum meditasyon yapcaına namaz kılda hesap gunu gelince sorulan sorulara cevap ver

Kullanıcı avatarı
dngsz

Okunmamış mesaj gönderen dngsz » 23 May 2009, 13:36

ben namazımıda kılarım meditasyonda yaparım beni kafir sandın heralde..
ama kusura bakam ben sadece tk için namaz kılıyosun sandım
özür dilerim...
DeNGeSi'z Productionz....

Bartın WestCoast
Dengesiz Beatmaker...

BarWESTıN

Kullanıcı avatarı
zaza54

Okunmamış mesaj gönderen zaza54 » 23 May 2009, 13:42

Arkadasim çek çok çıktım ama bir tek bişi görmedim bu na ne diyeceksin
ASTRAL
[email protected] ekleyin yardımcı olurlar...

Kullanıcı avatarı
criminal_1994

Okunmamış mesaj gönderen criminal_1994 » 23 May 2009, 15:33

zaza54 msn verirmisin yaw

bjksaid92

Okunmamış mesaj gönderen bjksaid92 » 23 May 2009, 19:09

arkadaşım biraz daha araştırma yap derim islamın meditasyona nasıl baktığını araştır eğer birikmiş tecrübelerine dayanark bunları söylüyosan bişey diyemem aslında herşey senin niyetinle alakalı bunu sen de iyi bilirsin.. herşeyden uzak sessizlik içinde tefekkür yapmanın günah olacağını sanmıyorum aksine belki sevaptır. astral seyahata gelince geçmişte piri reisin bu yöntemle dünyanın haritasını çizdiğini biliyorsundur. Yunus Emre gibi alimler de bu gibi şeylerden faydalanmışlar.. bence tasavvufi alimlerin hepsi bu yollara başvurmuşlardır

Kullanıcı avatarı
criminal_1994

Okunmamış mesaj gönderen criminal_1994 » 23 May 2009, 19:30

İyide ben astral seyehat e bişi demiom kötü varlıklar dan korkarım dedim ve size kötülük yapmalarından bahsediorum...