Astral Projeksiyon Ve çıkış

Astralseyahat nasıl yapılır? Astralseyahate nasıl çıkılır? Astralseyahat teknikleri nelerdir?

Moderatörler: Bru-x, Astral

Kullanıcı avatarı
Dogukan Pekmezci
Mesajlar: 279
Kayıt: 28 Mar 2011, 15:29
Konum: samanyolu / Dünya / Türkiye / Bursa

Astral Projeksiyon Ve çıkış

Okunmamış mesaj gönderen Dogukan Pekmezci » 28 Mar 2011, 15:36

Yüzlerce soruyla karşılaşıyorum halen ve arkadaşlar inanın neredeyse hepsini daha önce cevaplamıştık.Ama hak veriyorum soru soranlarada..Lütfen önce Yeni Başlayanlar ve Sık sorulanlar bölümlerine bakın.

Son zamanlarda bir çok arkadaşın artık BEYAZ EKRAN aşamasına kadar geldiğini duyuyorum.Gördüğünüz gibi astral seyahat hiç de zor birşey değil aslında.Zor olan ne biliyormusunuz?

Duygularınıza ve düşüncelerinize hatta korku ve tedirginliklerinize hakim olmak.

Belki şimdi neden hep astral projeksiyon için FARKINDALIK gereklidir dediğimi daha iyi anlıyorsunuzdur.

Olay çok basit ya inanın şaka gibi aslında.Ama insanlar hep olağanüstü şeylere mucizelere inanır ve meyleder.Şu an nasıl görüyorsunuz?

Projeksiyonla görüyorsunuz.Bu bilinç boyutunda kayıtlı olduğu netlikte herşeyi görüyoruz.Astral projeksiyonda da yeni bir paralel boyut açılıyor ve orada sıfırdan bir bilinç oluşturulup projeksiyon yapılıyor.İş aslında bu kadar basit.

Yeni boyut açmayı yani çıkış ve ayrılmayı bir çoğunuz artık biliyor.Ama hala bana olmuyor diyenlerin ısrarla (36.kez) söylediğim şeyi yapmadıklarını görüyorum.

1)sabah kalkınca deneyin

daha büyük yazılmıyor denedim =)

Bir sonraki durum ise çıkış anındaki teslimiyetsizlikler.

2)akışına bırakın hisleri çınlamaları uğultuları herşeyi öyle izleyin sadece filim izler gibi.
yukarıda bana sorulan 178 tane sorunun cevabını tekrar verdim.sadece 2 şey.başka cevap yok.sorduğunuz her sorunun cevabı bu iki şey.

sabah kalktınız sırt üstü poizsyona geldiniz yorganı attınız üstünüzden.
bu kadar.sadece bekleyin.nefesinizi izleyin.burnunuzdan giriyor hava ve ışık ve sonra hava ve ışık çıkıyor yavaşça bir süre bunu izleyin.

kalbim çarpınıyor vs. gibi şeylerin hiçbiri önemli değildir.onlar siz her gece uyurken olan şeyler.

sabah kalktığınızda hava aydınlık olacağı için korkularınız geceki gibi olmaz zaten.bu sebeple korku ihtimalini geçiyorum.

akışına bırakmak çok mu zor.müdahele etmeden tekisizce sadece izlemek olaylara dışardan bir izleyici gibi bakmak."çınlamalar başladı heh işte uğultuda geldi" dediğiniz için çıkamıyorsunuz.öyle bırakın aksın.GÜLÜMSEYİN.

olaylara gülümseyin.unutmayın onlar sadece duygu.izleyin onları.

astral seyahat uykuyu izlemektir sadece.

GÖRÜNTÜ NASILMI?

aşağıdaki şekli anlatayım.

1. aşama = BEYAZ EKRAN (anlatmıştım ilk çıkınca görünen)
2. aşama= görüntünün başladığı an yani ilk olarak görüntü öyle gelir.
sonraki aşamalarda sen görüntüye yoğunlaşarak onu netleştirirsin.mesela bardağı daha fazla hissetmen lazım.onun her yerine iyice dokunman lazım her kıvrımının üstünden geçmen.

her kıvrımının üstünden geçtiğinde artık bilince (paralel boyuttaki) bardağı tanımlamış olursun.sen körsün orda görmeyi bilmiyorsun.orası başka bir boyut.herşeyi sıfırdan tanıtıyorsun .Yani çıkış olduğunda flu bir görüntü olur ve siz odaklandıkça netleşir görüntü.

Beyaz ekran çekilme hissi bitince gelir.Sakın gözlerinizi açmayın.
Beyaz ekran geldiğinde imajinasyon vermelisiniz.Yani odanızda iseniz mesela kendinize odanızdaki bir açıdan bakyı hissedin sanki odaya girilen kağıda duruyormuşsunuzda yatağa bakıyormuşsunuz gibi yada pencerenizden dışarı ya da içeri bakıyormuş gibi.size kalmış burası.

sonra 2. karedekine benzer şekilde görüntü başlayacak.siz üzerine yoğunlaştıkça 3. cü gibi olacak.

3. kareden sonrakiler kadar netleştirmek için tamamen dokunarak yanına gidip hissetmeniz gerekir.

Projeksiyon boyunca ellerinizi birbirine değdirmeyi hissedin kendinizi hissedin ve imajinasyonları sırayla peşpeşe verin.fotoğraf makinesi gibi düşünün sürekli fotoğraf çekin.

Çıkışı başaran arkadaşlar oluyor ve zaten çıktıktan sonra bunları okumanıza gerek kalmayacak.Tamam ya bu muydu diyeceksiniz ve zamanla alışacaksınız öyle ilerleyecek.

özel mesajların bir kısmına cevap vermiyorum lütfen daha önce cevaplanan soruları sormayın.inanın arkadaşlar yetişemiyorum.elimden geldiğince cevap veriyim ama hakaret olarak geliyor bana sanki birisi dalga geçiyor gibi hissettim 25 kişi bana abi nasıl çıkıcaz bu astral seyahate diye özel mesaj atmış.ben yinede cevap verdim yeni başlayanları okuyun dedim.

Tek isteğim ve çabam şudur;

Birşey öğrenmeyi kendiniz başarırsınız.Soruların cevaplarının içinizde olduğuna inanmanız ve kendi içinize sormanız.Kendinize güvenin.Bana sormanıza gerek yok.Ben ve siz yani biz biriz.Aynıyız.Aynı enerjinin türevleriyiz.

kendinize her zaman güvenin.her ortamda.
Astral Profosörü.

Why So serious?


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Astralseyahat Teknikleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir