Astral Seyahat Nasıl Yapılır?

astral seyahat nasıl yapılır, astral seyahat yapanlar, astral seyahat tekniği, astral seyahat yapmak, nasıl yapılır

Astralseyahat nasıl yapılır? Astralseyahate nasıl çıkılır? Astralseyahat teknikleri nelerdir?

Moderatörler: Bru-x, Astral

Yazmakta
Mesajlar: 5
Kayıt: 01 Kas 2011, 20:47
Konum: Ankara
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Astral Seyahat Nasıl Yapılır?

Okunmamış mesaj gönderen Yazmakta » 01 Kas 2011, 21:03

Astral Seyahat Nasıl Yapılır?
Resim

Astral Seyahat Nasıl Yapılır? Üzerinde durarak söylüyorumki, Astral Seyahat de sabır en önemli faktörlerden birisidir. Sabredip, uğraşmazsanız olumlu bir tecrübe kazanamazsınız. Bu nedenle sabrederek, inanarak azimle çalışmalısınız.

Ortam ve duruş şekilleri: Sırt üstü yatılmalı, sessiz ve karanlık bir ortam olmalı, iç çamaşırı haric vicud’da hiç bir elbise kalmamalı, rahat bir zeminde yatılmalı ve gözler kapalı olmalı. Mümkün olduğunca gürültü ve rahatsız edici ortamlardan kaçınınız.

Meditasyon: Hiç birşey düşünmemek ve yok olmak anlamlarına gelir, meditasyon Astral Seyahat’de en önemli faktörlerden birisidir. Meditasyon her hangi nesneye odaklanarak yapılır, bu nesne gerçek olabileceği gibi hayalide olabilir. En yaygın yapılış şekli mum ateşinden yararlanılarak yapılır ve gerçek nesneye odaklıdır. Karanlık bir ortamda mum ateşine bir süre baktıkdan sonra gözlerinizi kapttığınızda’da mum ateşini hala görebilirsiniz gözleriniz kapalı iken gördüğünüz ateş gittikce uzaklaşır ve farklı şekiller almaya başlar siz ateşe istediğiniz şekilleri verebilirsiniz (araba, kalp, çiçek, insanlar vs).

Basit bir örnek olarak gül kullanılabilinir, ışığın kısık olduğu bir ortamda odaklanarak güle 5 dakikadar baktıktan sonra gözlerinizi kapattığınızdada gülü hala görebilirsiniz. Güle bakdıktan sonra hemen yatağınıza uzanıp gerekli pozisyonu aldıktan sonra gözlerinizi kapatıp gülü görmeye devam edersiniz, daha sonra gözleriniz kapalı iken gördüğünüz gülü kendi hayal gücünüze göre tekrar şekillendirerek meditasyon yapabilirsiniz (örn: gülün yeni doğduğunu, büyüdüğünü, güllerinin açtığını ve öldüğünü) imaje ederek çıkışı gerçekleştirebilirsiniz.

Ters Düşünme: Ters düşünme yöntemi ise en etkili yöntemlerden birisidir, uğultular, çınlamalara, gerilmeler yani lokal çıkışlar başladıktan sonra gümüş kordonu gevşetip çıkışı gerçekleştirmek için kullanılır. Şöyleki, avuçlarınızın içinde kafanızın, kafanızın yerinde ise ayaklarınızın olduğunu düşünmek ters düşünme tekniğidir. (Sırt üstü yatarken yüz üstü yattığınızı, kımıldamadan ve gözlerinizi harek açmadan imaje edin (düşünmeye çalışın) Kendinize yukardan bakıyormuş gibi düşünmekte ters düşünmedir.

Uğultular, Titremeler, Çınlamalar: Bütün bu yazılanları uygularken, artık son aşamalarda (lokal çıkışlar olmaya başladığında) uğultular, titremeler ve çınlamalar olacaktır bu belirtler başardığınızın habercisidir fakat belirtiler yaşanmaya başladığında “işte yapıyorum, evet oluyor, beceriyorum.” veya “ne oluyor, yanlış giden birşeymi var, yapamıyomuyum” gibi hiç bir düşünceye kapılmamalı ve konsantrasyonu bozmamalısınız. Bu belirtiler başladığında her hangi birşey düşünerek konsantrasyonunuzu bozarsanız çıkış iptal olur.


Detaylar için: Astral seyahat nasıl yapılır?


mikrop45
Mesajlar: 30
Kayıt: 09 Nis 2011, 14:35
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 1 kez

Re: Astral Seyahat Nasıl Yapılır?

Okunmamış mesaj gönderen mikrop45 » 12 Kas 2011, 22:19

özet geçsene !!

ikea
Mesajlar: 2
Kayıt: 09 Nis 2011, 11:36
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Astral Seyahat Nasıl Yapılır?

Okunmamış mesaj gönderen ikea » 26 Kas 2011, 22:21

astral seyahati bu kadar uzun anlatmaya gerek yok sabah kalkınca %100 sessiz ortamda gözlerini kapat asla pes etme gözlerinin önündeki karanlığın muhteşem bir filme dönüşmesini izle <<<<< emin olun sadece bu :) beyaz ekran gelincede sadece ruhunun kalktığını düşün fakat unutmayın astral seyahat değil astral projeksiyon içinizden bir şey çıkıp gitmez beyin dalgalarının seviyesini düşürerek beyninizin enerjisi ile görürsünüz
Hedef : ASTRAL !!!

Kullanıcı avatarı
megaboy
Mesajlar: 393
Kayıt: 29 Mar 2011, 08:29
Konum: İstanbul- yazın İzmir/Dikili
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 10 kez

Re: Astral Seyahat Nasıl Yapılır?

Okunmamış mesaj gönderen megaboy » 29 Kas 2011, 20:42

ikea yazdı:astral projeksiyon içinizden bir şey çıkıp gitmez beyin dalgalarının seviyesini düşürerek beyninizin enerjisi ile görürsünüz
İşte bunun içinde nefesi izleyerek zihin uyanıkken bedeni uyutmaktır. Ne kadar çok dusunce okadar fazla beyin dalgasıdır. Düşünmekten ziyade hisset, hislerini kullan.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000874857108 Ulaşmak için ekle.

Tadında bıraktık

smile
Mesajlar: 4
Kayıt: 21 Ağu 2012, 20:04
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Astral Seyahat Nasıl Yapılır?

Okunmamış mesaj gönderen smile » 22 Ağu 2012, 09:44

vay be başarıyorum demek :D tittreme ve uğultular daha doğrusu uğultu değil cızırtı vardı kulağımda beynimden oluyor evet başarıyorum gibi şeyler geçirdim ve sesler kesildi bi daha denicem :D


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Astralseyahat Teknikleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir