Astral Yolculuk Çıkmayan Kalmayacak

Astralseyahat nasıl yapılır? Astralseyahate nasıl çıkılır? Astralseyahat teknikleri nelerdir?

Moderatörler: Bru-x, Astral

okanbaba123
Teşekkür etti: 0

Astral Yolculuk Çıkmayan Kalmayacak

Okunmamış mesaj gönderen okanbaba123 » 23 Oca 2012, 14:13

Astral seyahat yapmanın kolay bir yolu da rüyada astral seyahat yapmaktır.Rüyada astral seyahat yapabilmek için önce zihni şartlandırmak gerekir.Şöyleki kişi kendi kendine telkin de bulunur ; " ben mutlaka rüya gördüğüm zaman bunun farkında olacağım rüya anında evet şu anda rüya görüyorum diyebilecek yeterliliğe sahibim bunu başarabilirim ilk rüyamda bu gerçekleşecek."Bu tarz bir telkin işleri kolaylaştırır fakat bir kere böyle bir düşünceyi zihninizden geçirip sonra bir daha düşünmezseniz sonuç alamazsınız.En akıllıca ve doğru olan yapılacak şey her akşam yattığınızda uykuya dalmadan önce mutlaka rüya içinde zihnen uyanıp bu uyanıklığınızı devam ettireceğinize zihninizi şartlandırın.

Şayet bunu başarabilirseniz işin en can alıcı kısmını başarmışsınız demektir.Kişiler bazen rüyanın içinde rüya gördüklerinin farkında olsalarda bu farkındalıkları bir saniye sürer ya da sürmez tekrar rüyaya kapılıp giderler.Rüya gördüğünüzün farkında olarak zihnen uyandığınızda ilk yapılacak iş evet işte başardım demek olmalı bu size mutluluk verecek,zihninizi daha canlı ve uyanık tutacaktır.
Şimdi yapılacak iş rüyada nerede nasıl bir durumla karşılamış olduğunuzu fark etmeye geliyor.Genellikle kişiler rüya içinde rüya gördüklerinin farkına vardıklarında dış mekanlarda geçen rüyalar görmektedirler mesela bilmediğiniz bir arazidesiniz dir bu çok da iyi bir fırsattır.Böyle bir ortamda yanınızda kimseyi de görmüyor olabilirsiniz.Yani yalnız başınasınızdır.Burada yapılacak nereye gideyim hangi yöne gitmeliyim olmamalıdır.Böyle bir düşünce kişiyi tekrar rüyanın içine çeker zihni uyutur ilk başlayanlar daha kolay yöntemlerle zihni uyanık tutmalıdırlar.
Kişi zihninde bir rehber şahıs oluşturabilir.Eşini veya arakadaşını o ortama çağırabilir istediğiniz kişinin görüntüsünü zihninizde canlandırarak düşünmek ve düşlemek bir anda o kişinin yanınızda olmasını sağlar.Üzerinde hiç görmediğiniz bir giysi veye çok da değişik acayip takılar vs. olabilir hatta çıplak da olabilir bu tür görüntülere fazla zihninizi yormadan onunla konuşun, burası neresi diye sorabilirsiniz.Bazen birden başka kişilerde yanınıza gelebilir bunlarda düşünce formlarının meydana getirdiği kişilerdir veya bir arslan,bir boğa,bir köpek aniden üzerinize saldırabilir.Böyle bir durumda panikler korkarsanız uyanır ve deneyimi tamamlayamazsınız böyle bir durum ilk rüyada astral seyahat deneyimlerinde herkesin başına gelebilir.Bunun bir dahaki seferi var unutmayın ve moralinizi bozmayın.Evet böyle bir durumda bir anda karşınıza çıkan tehlike veya korkutucu görüntü karşısında ben rüyanı içindeyim ve bu gördüklerimden bana bir zarar gelemez deyin.Hatta karşınıza çıkan arslanın üzerine gidebilirsiniz. Aslında o bir görüntüdür ve size hiçbir kötülük yapamayacaktır.Arslana bir bisiklet ol derseniz biraz şaşıracaksınız ama gerçektende arslanın bir bisiklete dönüştüğünü göreceksiniz.

Bulunduğunuz yer gerçekle gerçek üstünün geçmişle bu günün ve yarının vede geleceğin rüya alemiyle astral alemin sınırlarının içiçe geçtiği bir yerdir burası sizin hükümdarlığınıza aittir ve burada siz ne dilerseniz yapabilirsiniz.
Teşekkürler Okuduğunuz İçin Tamamen Kendi Anlatımımdır Biraz Eski Ama Orda Burda Alıntı Yapmışlar Bende Derledim Toplarladım Sade Temiz Bir Anlatım Yaptım.....

Hatchet

Re: Astral Yolculuk Çıkmayan Kalmayacak

Okunmamış mesaj gönderen Hatchet » 23 Oca 2012, 17:59

bu anlattıklarını yapmak o kadar da kolay değil.

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 17 kez
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 23 Oca 2012, 20:51

Evet Astralseyahat konusunda yeterince çalışılmışsa insan önce rüyalarında uçmaya ve seyahat etmeye başlar. Bilinçli rüyalar çok sık yaşanır.
Hz. Mevlana derki:

Beden yumurtası içinde harika bir kuşsun sen,
Yumurtanın içinde kaldığın sürece uçamazsın.
Eğer beden kabuğunu kırarsan kanatlarını çırpacak ve ruhu kazanacaksın.

Mesnevi'den

papatiyaa

Okunmamış mesaj gönderen papatiyaa » 24 Oca 2012, 10:45

Bende yapmak istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum bana yardımcı olurmusunuz

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Teşekkür etti: 17 kez
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 24 Oca 2012, 17:59

Hoş geldiniz.
Site üzerinde yeterince yardımcı kaynak mevcut. Şu link altındaki forumlara bakabilirsiniz https://astralseyahat.net/astralseyahat- ... culuk-f72/
Çalışmaya başladıktan sonra takıldığınız konularda sorabilirsiniz.
Hz. Mevlana derki:

Beden yumurtası içinde harika bir kuşsun sen,
Yumurtanın içinde kaldığın sürece uçamazsın.
Eğer beden kabuğunu kırarsan kanatlarını çırpacak ve ruhu kazanacaksın.

Mesnevi'den

okanbaba123

Okunmamış mesaj gönderen okanbaba123 » 26 Oca 2012, 18:06

rüyada farkındalık kolay bişey aslında çünkü eğer rüyanda saçma şeyler görürsen rüya olduğunu anlarsın ve rahatlıkla hükmedersin

HeroN

Okunmamış mesaj gönderen HeroN » 26 Oca 2012, 23:13

Yazılanın astral seyahatle alakası yok lusid rüyayı açıklamışşın.
Facebook Link : http://www.facebook.com/atakanbesir
Lucid Dreamer

okanbaba123

Okunmamış mesaj gönderen okanbaba123 » 04 Şub 2012, 21:58

HeroN yazdı:Yazılanın astral seyahatle alakası yok lusid rüyayı açıklamışşın.
Hayır be Rüya yöntemiyle astral seyahata çıkma yöntemi bu denemeden eleştri yapma ;)

Kullanıcı avatarı
muko262

Okunmamış mesaj gönderen muko262 » 19 Eki 2012, 16:24

ben bir haftadır deniyorum artık aksam yatdığımda hemen vücudumu uyuşturabiliyorum ama cıkamıyorum yarım saat denedikten sonra cok fazla uykum geliyor bende yatıyorum yatmaya calısıyorum cok fazla uykum var ama uyuyamıyorum bir mütdet sonra bi anda kendimi herhangibi bir yerde görüyorum okul gibi sonra derse felan giriyorum sonrada uyanıyorum rüya gibi ama cok iyi hatırlıyorum rüyamı
Tek takdığım bir şey var oda hiçbirşeyi takmıyor olmam

serons25
Yaşadığınız İl: 33 Mersin
Burcunuz: Terazi Burcu: 23 Eylül-22 Ekim
Teşekkür etti: 1 kez

Okunmamış mesaj gönderen serons25 » 22 Eki 2012, 16:49

ben lucid rüyaya girdim hatta isteğimle uçmaya başladım ama hiç astral falan olmadı :D cevaplarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler