kitap önerisi

Moderatörler: Bru-x, Astral

btgunduz
Mesajlar: 8
Kayıt: 06 Ağu 2010, 06:08
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

kitap önerisi

Okunmamış mesaj gönderen btgunduz » 08 Ağu 2010, 16:04

astral seyahat,telekinezi,durugörü,levitasyon konularını genişçe anlatan (tekniklerle birlikte)bir kitap önerirmisiniz? şu an elimde ruhsal güçleri geliştirme teknikleri adlı kitap var başka bir kitap olsun e-book olursa iyi olur


Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
Mesajlar: 604
Kayıt: 31 Eki 2007, 14:25
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 17 kez
Teşekkür edildi: 63 kez
İletişim:

Re: kitap önerisi

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 10 Ağu 2010, 16:07

Akaşa yayınlarından çıkan "Ruhsal Şifa Teknikleri" adlı kitabı şiddetle öneririm.
Bu alanlardaki Bir çok kitaba göre Çok yalın bir dili var ve başlangıç için anlaşılır telaffuzlar kullanılmış.

Kitabın özünde Ruhsal Şifa teknikleri var ancak bunu yapabilmek için Meditasyon, Astral seyahatin temeli olan imajinasyon ve Durugörü teknikleri insanı hiç sıkmadan veriliyor. Önerilen teknikleri uygularsanız çok kısa sürede yol alabilirsiniz. Hedef Ruhsal şifa fakat bunu yapabilmeniz için size çok fazla ve öz bilgi veriyor. Bir çok alanda temel oluşturabileceğiniz bir kitap.

Sırf para için değil gerçekten bir şeyler öğretmek için kaleme alınmış hissi veriyor. En azından ben ilk okuduğum ve uyguladığım yıllarda o izlenimi edinmiştim.

 Not
Ruhsal Şifa Teknikleri
Keith Sherwood

Akaşa Yayınları / Spiritüal Kitaplar Dizisi
  Not
Hepimiz bir şifacı olma, kendimizi ve başkalarını iyileştirme gücüne ve yeteneğine sahibiz. Hiçbirimiz hastalıkların ve sağlıksız bir yaşamın kurbanı olmak zorunda değiliz. Evrensel şifa enerjisi daima bizim içimizden akar ve bilinçli olarak kullanıldığında mucizeler yaratır. İşte, ünlü bir şifacı ve durugörü medyumu, aynı zamanda Amerikan Psişik Derneği başkanı olan ve bu güne dek birçok şifacı yetiştiren Keith Sherwood, bu son derece yararlı ve pratik eserinde, bu olağanüstü enerji kaynağını nasıl kullanabileceğimizi büyük bir yetkinlikle anlatıyor. Şifacılık konusunda düzenli olarak televizyon ve radyo programları yapan, kitaplar ve makaleler yazan, Amerika ve Avrupa'da konferanslar veren Sherwood tüm şifacılık bilgisini aktardığı bu kitapta, içimizdeki şifacıyı nasıl harekete geçirebileceğimizi, Uzaktan ve Direkt Şifa'yı, şifa için alfa/teta haline geçmeyi, psişik teşhiste bulunmayı, enerji merkezlerimiz yoluyla hastaları tedavi etmeyi, ayrıca bu merkezleri temizleyip dengelemeyi, renk tedavisini, zihinsel projeksiyonu, aura görmeyi ve hissetmeyi ve aura renklerinin anlamlarını, titreşim haline ulaşmayı, polarizasyon ve empati yoluyla şifayı, Yoga Solunumu'nu, soluğumuz havada bulunan mucizevi prana enerjinisini kullanmayı, imgeleme ve telkin yöntemlerini, enerji akımlarını projekte etmeyi, Hermetik Yasalar'ı, şifa için ego'yu aşıp yüksek benliğimizle nasıl bütünleşeceğimizi ve sağlıklı beslenme kurallarını öğretiyor. Siz de başarılı bir şifacı olabilirsiniz, bu güç içinizde, sadece uyandırılmayı bekliyor.
 


Fiyat aralığı: 11-15 tl
Hz. Mevlana derki:

Beden yumurtası içinde harika bir kuşsun sen,
Yumurtanın içinde kaldığın sürece uçamazsın.
Eğer beden kabuğunu kırarsan kanatlarını çırpacak ve ruhu kazanacaksın.

Mesnevi'den

CrysthaL
Mesajlar: 19
Kayıt: 06 Ağu 2010, 16:35
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: kitap önerisi

Okunmamış mesaj gönderen CrysthaL » 11 Ağu 2010, 03:53

Guzel bir kitaba benziyor.
Almaya calisirim tabi ailem karsi cikmazsa :D
Tesekkurler tavsiye icin.


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Kaynak-Kitap” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir