Kuantum Düşünme Nedir?

Moderatör: Bru-x

Kullanıcı avatarı
megaboy
Mesajlar: 393
Kayıt: 29 Mar 2011, 08:29
Konum: İstanbul- yazın İzmir/Dikili
BC_SHOW_BDAY: No
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 10 kez

Kuantum Düşünme Nedir?

Okunmamış mesaj gönderen megaboy » 09 Nis 2011, 12:17

Japon bilim adamları suyla yaptıkları bir deneyde belirli sonuçlara varmışlardır.Bir miktar suya küfür edilip molekülünün resmi çekilmiş.Daha sonra bir miktar suya seni seviyorum denilerek resmi çekilmiş bu uygulamayı klasik müzik dinletme,metal müzik dinletme.. daha bir çok şekilde devam ettirmişlerdir.Merak edenler Masaru Emoto - Suyun Gizli Mesajı kitabını okuyabilirler.Sonuçlarımı?


Resim

Düşünceler Suya bu şekilleri veriyorsa,sizce bize neler yapabilir?

Hastalığın düşünmek olduğunu daha önce anlatmıştım.Bu sorunu farkındalık sayesinde çözdük.Artık düşüncelerin ne kadar önemli olduğunu ağzımızdan çıkan her sözcüğün birşeylere etki ettiğini anladınız.Mesela siz şu anda çok sıkıldım diyorsunuz.radyo dalgaları gibi görünmeyen bir frekansta düşünce yola çıkıyor ve o civardaki diğer insanlara temsa ediyor onlardan başkalarına ve oradan tüm evrene.

Farketmişsinizdir bazen ortama birisi girer ağzını bile açmaz ama neşeniz kaçar.Bazende birisi girer hiç konuşmadan neşeniz yerine gelir.

Ağzınıdan çıkan her kelimeye dikkat etmeye geldik.Ağzınızdan çıkan her kelime evrene yani yaratıcıya kuant olarak yollanır.Bu kuant yaratıcıya ulaşana kadar bir sürü yere değer emilir başkalarına temas eder vs. ve yolladığınız kuant yani isteğin yaratıcıya ulaşması gecikir.Bu gecikmenin sebebi yollanan o isteğinize daha sonra "olmadı" şeklinde olumsuz bir telkin yollamanızdır.Bu kuantı durdurur ve size olumsuz olanını geri gönderir.

Basit düşünelim bir örnekle.Siz diyorsunuzki benim param yok.Durumum iyi değil.Bu bir kuanttır ve evrene gönderilir.Evrende "paran yok" şeklinde bunu algılamaz."parayı istemediğini algılar" ve sana istediğini vermez.Ama sen durumum çok şükür iyi gelirim bana yetiyor derseniz para sıkıntısı çekmezsiniz.Ama siz "ben para sahibi olmayı diliyorum,para sevgidir bende sevgiyim" derseniz zengin olmanız için evren seferberliğe girer ve size bir kuant yolu sunar.Bu dilekleri "kuantum olumlama" kuralları çerçevesinde yollamamız gerekir.Bir yöntemi vardır.Yöntem basittir sadece pozitif cümle kurmak.İlerde örnek olumlamalar koyacağım.

3. cüyü seçtiğimizi varsayalım."ben para sahibi olmayı diliyorum,para sevgidir bende sevgiyim" dedik.Kuant yolumuz hazırlandı.Bir dizi olasılıklar zinciri.Ama sizin herşeyi bu kuant yolunda olan bir adım olarak algılamanız ve hiçbirşekilde olumlamayı bozacak negatif bir düşünceye kapılmamanız gerekir.Farkındalık size bu desteği verecektir.

"ben para sahibi olmayı diliyorum,para sevgidir bende sevgiyim" dedik ve hayatımıza devam ediyoruz.Eğer siz 2 gün sonra "param yok işte araba alamıyorum otobüslere mahkumuz" derseniz kuant kesilir ve ikinci söylediğiniz devreye girer ve paranız olmamaya devam eder.eğer olumsuz bir cümle kuramadan beklerseniz (süresi 1 aydır) 1 ay sonra kuantınız yaratıcıya ulaşır ve o size bir kuant yolu hazırlar (olaylar dizisi) ve isteğinizi çeşitli şekillerde vasıtalarla yerine getirir.

Mesela siz bir iş başvurusunda bulunursunuz ve reddedilirsiniz.Üzülürseniz kuant bozulur.O olayı "ben para sahibi olmayı diliyorum,para sevgidir bende sevgiyim" demiştim demekki bu olay ilerde başıma gelecek daha güzel bir teklifin habercisi demelisiniz.Daha sonra çok alakasız gibi görünsede bir bakmışsınız bir tanıdığınız vasıtasıyla hiç ummadığınız bir yerde işe başladınız ve istediğinizi aldınız.

Artık ağzınızdan çıkan her cümleye dikkat edin.Çünkü her söylediğiniz gerçek oluyor.-İnsan beyni istediğini ayağına getirebilecek kapasiteye sahiptir-
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000874857108 Ulaşmak için ekle.

Tadında bıraktık


Kullanıcı avatarı
robincagri
Mesajlar: 33
Kayıt: 08 Nis 2011, 16:26
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Kuantum Düşünme Nedir?

Okunmamış mesaj gönderen robincagri » 09 Nis 2011, 12:24

çok uzun sadece sonunu okudum :D
ASTRALCİİ

Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Kuantum Düşünme” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir