Basit Otohipnoz Tekniği

Moderatör: Bru-x

Kullanıcı avatarı
AloneDark
Teşekkür etti: 0

Basit Otohipnoz Tekniği

Okunmamış mesaj gönderen AloneDark » 08 Ara 2009, 09:54

Öncelikle aklınızda korku şüphe varsa bunı denemeyin......

Başlangıç aşamasında rahatca bir koltuğa yada yatağa uzanın sırt üstü.Daha sonra gözlerinizi kapatın ve kaslarınızı gevşetin 5 dakika boyunca.Daha sonra kendinize telkin verin gevşiyorum yavaşca gevşiyorum bütün kaslarım gevşiyor diyerek içinizden telkin verin 5 dakika.Bundan sonrasından yavaşca transa geçiyoruz içinizden telkinler ver göz kapaklarım istesemde açılmıyor göz kapaklarım birbirine yapışıyor 5-10 dakika böyle telkin verin.Sonra hafifce gözlerinizi açmayı deneyin.Açılıyorsa aynı telkine devam edin.Açılmazsa panik yapmayın ve devam edin.Şimdi derin transa giriyoruz.Çok uykulu olduğunuz bir zamanı hatırlayın ve imgeleyin okadar yorgunsunuzki bıraksalar anında uyuycaksını 10 dakikada bunu imgeleyin.Daha beyniniz telkinler için hazırdır.Telkinler istediğiniz bişe olabilir.Örneğin sigarayı bırakmak istiyorsunuz beyninize 10 dakika telkin verin ben sigaradan nefret ediyorum artık ben sigara bağımlısı değilim. v.s .Daha sonra hipnozdan çıkıyoruz.Çıkarken yavaş yavaş göz kapaklarım açılıyor diyerek telkin verin ve yavaşca gözlerinizi açın.Başarılar....
Ψ Psi

Kullanıcı avatarı
Diablo11

Re: Basit Otohipnoz Tekniği

Okunmamış mesaj gönderen Diablo11 » 08 Ara 2009, 11:32

Abi Senden BekLiyodum ßöyLe ßirşeyii Çok SaoLL . WaLLa Çok MakbuLe Geçti=)
"Géréğinde KuLağınLa Duy , Gereğinde GözünLe Hisset."

Kullanıcı avatarı
AloneDark

Okunmamış mesaj gönderen AloneDark » 08 Ara 2009, 12:09

Önemli değil. :D
Ψ Psi

Kullanıcı avatarı
Psizer

Okunmamış mesaj gönderen Psizer » 19 Ara 2009, 10:36

sağoL hemşo :)
Beyninizi hafife aLmayın ; Onun kadar qelişmiş bir sistem icat ediLemez
"Quarantine"

Kullanıcı avatarı
tes1907

Okunmamış mesaj gönderen tes1907 » 24 Oca 2010, 19:53

AloneDark yazdı:Öncelikle aklınızda korku şüphe varsa bunı denemeyin......

Başlangıç aşamasında rahatca bir koltuğa yada yatağa uzanın sırt üstü.Daha sonra gözlerinizi kapatın ve kaslarınızı gevşetin 5 dakika boyunca.Daha sonra kendinize telkin verin gevşiyorum yavaşca gevşiyorum bütün kaslarım gevşiyor diyerek içinizden telkin verin 5 dakika.Bundan sonrasından yavaşca transa geçiyoruz içinizden telkinler ver göz kapaklarım istesemde açılmıyor göz kapaklarım birbirine yapışıyor 5-10 dakika böyle telkin verin.Sonra hafifce gözlerinizi açmayı deneyin.Açılıyorsa aynı telkine devam edin.Açılmazsa panik yapmayın ve devam edin.Şimdi derin transa giriyoruz.Çok uykulu olduğunuz bir zamanı hatırlayın ve imgeleyin okadar yorgunsunuzki bıraksalar anında uyuycaksını 10 dakikada bunu imgeleyin.Daha beyniniz telkinler için hazırdır.Telkinler istediğiniz bişe olabilir.Örneğin sigarayı bırakmak istiyorsunuz beyninize 10 dakika telkin verin ben sigaradan nefret ediyorum artık ben sigara bağımlısı değilim. v.s .Daha sonra hipnozdan çıkıyoruz.Çıkarken yavaş yavaş göz kapaklarım açılıyor diyerek telkin verin ve yavaşca gözlerinizi açın.Başarılar....
Uyku ve uyanıklık arasında yapılan oto hionoz herzaman çok iyidir ve çok yüksek başarı oranı vardır. Bunları yapmadan önce yemek yememeniz iyi olur. Ilık bir duş alınması negatif enerjilerin akıp gitmesini sağlar. Bu size yardım eder ve odaklanmanız kolaylaşır. Bu otohipnoz telkinlerini asla olumsuz yapmamalısınız. mesela eliniz yanıksa elim yanmadı şeklinde değilde elim çok sağlıklı şeklinde cümle kurmalısınız. İnşallah , gelecek zaman v.s. gibi şeyelr kullanılmamalı her zaman sanki olmuş gibi kullanılmalıdır. Kilo vermek istiyosanız ben çok zayıfım gibi... Sadece bilgi olsun diye söyledim yanlış anlamayınız :)
"Asla vazgeçme ve hayallerini takip et " Bu bir avuç cesareti kalbine yerleştir. unutma yarına onunla varacaksın..!
Ruhmu saran alevle yükselmeliyim ancak. Dik başlı siyah köpek, beni bekliyor olacak..!

By T€$
Timuçin mre $en