istemeden astral seyahate çıkmaya yaklaştım

Üst Kademe Paylaşım Alanı
Forum kuralları
Üst Kademeye Katılım İzni Verilmiş Üyeler Bu Bölümün Seviye, Objektiflik, Kaynak Verilere Hassasiyet ve Bilgiye verilen Özen ve Değeri de Peşinen Kabul Etmiş Sayılacaklardır. Bu kurallara Uyumsuzluk Gösteren Üyeler Kesinlikle Siteden Uzaklaştırılacaklardır.
ilydtzs
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Yaşadığınız İl: 23 Elazığ
Burcunuz: Başak Burcu: 23 Ağustos-22 Eylül
Cinsiyetiniz: Kadın

istemeden astral seyahate çıkmaya yaklaştım

Okunmamış mesaj gönderen ilydtzs »

ben yıllar önce bu konuya çok ilgiliydim her türlü yolu yöntemi denemiştim ama olmamıştı, yaklaşmıştım yine uğuldama dönme falan ama korkmuştum galiba çıkamamıştım, şimdi uyandıktan sonra oturdum ders çalışmaya başladım ama çok uykum geldi biraz masada uyuyayım dedim rüya gördüm ama yarı uyur yarı uyanıktım sanki sonra rüya bitti bişey yok gözümün önünde böyle sonra kukağım uğuldamaya başladı başımda şimşekler çakıyor sanki bir sürü ses duydum konuşuyorlardı durmadan tüm vücudum karıncalandı başım döndü deprem oluyor sandım en başta anlayamadım ama kafamı kaldırıp avizeye de bakamadım kıpırdayamadım sonra bu belirtiler tanıdık geldi astral seyahate mi çıktım dedim parmağımı oynattım sanki ama oynamadı sonra düşündüm ben o kadar uğraştım olmadı şimdi nasıl ben denemeden oluyor bi de o beynimdeki sesler çok korkunçtu konuşmaları sanki beni çağırıyorlardı ben de korktum çekindim sonra geçti ama vücudumun her yeri karıncalanmıştı uyuşmuştu, şeyi merak ediyorum, farklı türdeki şeyler veya başkaları bize astral seyahat yaptırabilir mi ya da bedenime bir şey yapabilirler mi, ailede büyü meseleleri çok oldu zamanında o yüzden de çekindim doğrusu

Kullanıcı avatarı
Bukra
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek

Re: istemeden astral seyahate çıkmaya yaklaştım

Okunmamış mesaj gönderen Bukra »

Evet olabilir. Belirli zamanlarda etkileri daha belirgindir.