Astral seyahatte iken başka varlıkların saldırılarına uğrar mıyız?

astral seyahat sırasında diğer varlıklar rahatsız eder mi?

Astralseyahat Nedir? Astralseyahat ne demektir?

Moderatörler: Bru-x, Astral

Kullanıcı avatarı
Tayyi Mekan
Mesajlar: 25
Kayıt: 13 Mar 2017, 13:21
Yaşadığınız İl: 5 Amasya
Burcunuz: Kova Burcu: 22 Ocak-19 Şubat
Cinsiyetiniz: Erkek

Astral seyahatte iken başka varlıkların saldırılarına uğrar mıyız?

Okunmamış mesaj gönderen Tayyi Mekan »

Evet buda en çok merak edilen sorulardan birisi ve bir çok kişi sırf bu sorun nedeni ile Astrale hiç başlamamıştır yada başlayıp yarıda bırakmıştır. Bu sorunun cevabı hem hayır hem evettir.

Bilindiği gibi dünya bir dengeden ibarettir. Ve denge bozulursa her şey bozulur.Normal bir kişinin üstünde denge gereği hertürlü koruma vardır. Enerjisel anlamda en büyük kalkanlara sahibizdir. Bu nedenle hiçbir varlık bize hiçbir şekilde zarar veremez.Bu korumaya sahip olan kişi gönül rahatlığı ile Astral çalışmaları gerçekleştirebilir. Astralde hiçbir varlık o kişiye en ufak bir zarar veremez.

Sorunun evet kısmını ise şöyle açıklığabiliriz. Her insan doğduğunda koruma altına alınmaktadır. Ancak bu korumayı kaldırmak yine kişinin kendisine bağlıdır. Kısa ve öz söylemek gerekirse bir kişi ‘’Karanlık Sanatlar, Büyü, Negatif Enerji’’ vb. gibi uygulamalarda bulunursa o kişinin üstündeki koruma denge gereği kalkmaktadır. Ve açık bir hedef haline gelmektedir. Dolayısı ile de bu kişi veya kişiler gerek Astral seyehat olsun gerek başka çalışmalar olsun (Boyutsal Olarak) hep diken üstündedir. Yani diğer varlıkların saldırısına uğruyabilmektedirler. Bunun için size tavsiyemiz bu gibi negatif şeylerden olabildiğince uzak durmanızdır. Çünki emin olunuz sizin ruhunuzu ve özünüzü son damlasına kadar emeceklerdir.


emretaşlı
Mesajlar: 58
Kayıt: 21 Haz 2018, 15:48
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaş: 31

Re: Astral seyahatte iken başka varlıkların saldırılarına uğrar mıyız?

Okunmamış mesaj gönderen emretaşlı »

Teşekkürler güzel ve ürkünç bir yazı ^^

Ottomam

Re: Astral seyahatte iken başka varlıkların saldırılarına uğrar mıyız?

Okunmamış mesaj gönderen Ottomam »

Yav knk ne yaptın altıma edecektim korkudan herneyse ben belli ki bu tür şeylerle uğraşmaması gereken biriyim ki büyücü değilim ama yinede o tür şeyler görmekten bile korkuyorum bu gördüğümüz alemde mutluyum


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Astralseyahat Nedir?” sayfasına dön