Astral Seyahat Korku.

Astral seyahat nedir? Astral seyahat nasıl yapılır? Astral seyahat teknikleri ve Astral seyahat hakkında bilmek istedikleriniz. Beden dışı yolculuk ile ilgili derleme yazılar.

Moderatörler: Bru-x, Astral

Forum kuralları
Kaynak belirtilmeden eklenen tüm yazılardan ekleyen sorumludur.
Alıntı Yapılmadan Eklenen Tüm Yazılar Silinecektir.
FearFearFear

Astral Seyahat Korku.

Okunmamış mesaj gönderen FearFearFear »

Merhaba arkadaşlar ben astral seyehatı ilk 6 ay öncesine kadar duymuştum duyduğum günün gecesi denedim mor kırmızı renklerinde yoğum duman görüyordum 1 2 5 derken 12. 13. seyahatımdı hiç unutmuyorum. Evde kimse yok yatağa uzandım çıplağım kararlıyım bu gun kesin çıkıcam astrale abartısız 1 saatten fazla odaklandım renkler titremeler geldi off yeter böyle birşey yok diyip yatağımdan fırlıyarak çıktım bilgisayar masama doğru gittim sigaramı bulamadım yatağıma döndüğümde kendimi görünce adeta şok geçirdim büyük bir korkuyla yataktan sıçradım. Evet astrale farkında olmadan çıkmıştım 3 4 saniye sürmüştü. Astralde hep korkum vardır diğer varlıklar. 2. Çıkışımda farkındaydım ve cıktım bedenden 2. kez oldugum ıcın apartmanda dolasmaya karar verdım tavana dogru yukseldım hızlı bır sekılde evlerın ıcınden geçerek catı katına gıdıyordumkı katın bırınde koyu morumsu ınsan seklınde bır duman bulutu gordum gerıye dondugumde yoktu cok korkup tekrar bedenıme dondum ve yataktan sıcrayarak uyandım.

Sonrası korkularım yüzünden hiç bir zaman çıkma cesareti edemedim. Çok uzun zaman önce gittiğim bi kick box kursunda hocam vardı. İstanbulun varoş bi semtinde açtığı kurs rehabet görmemişti ve biz toplam 4 öğrenciydik. Bu 3 öğrenci zamanla kurstan çıktı. Bire bir ders almaya başlamıştım. Hocam o zamanlar bana astral ve parapsikoleji dallarında usta olduğunu söylemişti bişi anlamadım sonra devam edıyoruz muhabbete bana dediki uzak mesafeden karşıdaki canlıya dokunmadan onu öldürüp canlandırabilirim demişti yüksek sesle gülmüştüm sonra kendinden 3 4 metre uzağımda durmamı istedi tek elini bana doğrulttu nefes almakta zorlanmaya başladım gözü karardı ve yere yığıldım bana dediki eğer 10 saniye devam etsem seni öldürebilirdim. Çok şaşırdım banada öğretmesini istedim bu phi weel mi ne adını bilmiyorum kağıt döndürme olayını gösteriyordu. Sonra malum dükkan kirası falan tutunamadı 20 gün sonra dükkanı kapatıp sırra kadem bastı.

Aradan 6 yıl geçti ve bu sene ben astral seyahati öğrendi 1. bölümde yazdığım anıları yaşadım. Kafaya koydum hocamı bulup gerçeği öğrenicektim. Astral seyahatta ölüm yada musallat olayı varmı ? Çok geçmedi tanınan çok başarılı bir hoca olduğundan evini geçen hafta buldum. İstanbul beşyüzevler de oturuyordu. Gittim çay içtik olayı anlattım. Bana dediği şey , Astral seyahatta ölümde vardır musallat olmada. Fakat sen seyahattayken onlar seni cin olarak sende onları insan olarak görüyorsun. Yani birbirinizi farketmiyorsunuz , odanda gördüğün bir insan 3 harflidir. Eğer olurda o varlıklar bizim insan olduğumuzu farkederse ? Bu astral seyahate cenabet olarak yada kötü bir düşünceyle , kız mız mevzusu'ndan kastım. Musallat olabilirlermiş yada hiç birşey yapmassanda seni farkettikleri an vicuduna girmek için herşeyi yaparlarmış. Çünkü onlar yaşama hasret. Siz bedenizden çıkış yaptığınız an bedeniniz boşta kalıyor bunu farkeden varlıklar bedeninize girmek istiycektir. Bir varlık sizin bedeninize girerse chakramdan bağ kopar ve sonsuza kadar sonsuzlukta kalırsınız. Diyiceksinizki asırlardan beri olan astral seyahatten kimse ölmedi ölse bu çığır açardı diyorsunuz içinizden eminim. Fakat teşhis olarak ölüm nedeni astral seyehat koyulmuyor tabi , orda gördüğünüz şeylerden korkup kalp krizi geçiriyorsunuz öldü sebebi kalp krizi olarak işleniyor en basitinden örnek. Burda bu kadar yazmamın amacı astral seyahat yaptığı sanan 13 14 yaşındaki çocuklar ölme yada musallat olma olayı yok diyerek kulaktan dolma bilgilerle insanları yanlış yöneltmesidir. Astral boyutunda 3 harfliler vardır. Sizi bedeninizden çıkartan ise karabasandır. 2. astrale çıktıgımda ise kırmızı bir kapı gördüm arkasından kötü sesler geliyordu girmeye açmaya cesaret edemedim. Sonraları araştırdım tamamen başka bir boyuta açılan bir kapıymış. Lütfen arkadaşlar bilgisiz hareket etmeyelim ben astrali yalanlamıyorum astral seyehat kesinlikle vardır fakat gerçekliliği yanında tehlikeside vardır. Soru sormak isterseniz hocama iletip cevabını buraya yazarım sağlıcakla kalın.

batus798

Re: Astral Seyahat Korku.

Okunmamış mesaj gönderen batus798 »

peki astraldeyken başkalarını kontrol ede biliomuyuz
NOTHIN IS TRUE,EVERTHING IS PERMITTED

Kullanıcı avatarı
mustak96

Okunmamış mesaj gönderen mustak96 »

Nasıl yani başkalarını kontrol edebiliorz ?

memetorak47

Okunmamış mesaj gönderen memetorak47 »

ay ne sacma bisi ya o zaman bizde baska insanların yerine geceriz baya kolay yani dimi

FearFearFear

Okunmamış mesaj gönderen FearFearFear »

Bana inanmayan kardeşim. Ben burda milleti kandırıp elime ne geçicek ? Burada astralide yalanlamıyorum. Sadece kulaktan dolma bilgilerinin oldugunu söyledim. Düşük frekanslı varlıklar eğer insan oldugunu anlarsa bedenıne geçmek istiyicektir bu yalan değil. Astralın en buyuk zararı bas agrısı dıyorlar. Bu benım basıma gelen bı olaydır sızde deneyın. Sık sık astral yapıyorsunuz dımı evet bende öyleydim bi zamanlar. Ondan sonra zihin astrale alışıyor. Nasıl diyiceksiniz. Geçen duş almaya banyoya girdim şampuan sürdüm kafama ve 10 15 sn lik gözümü kapatım. Az kalsın yanlışıkla astral boyuta geçiyordum. İnanmayanlar denesın. Ben hiç aralıksız 2 ay yaptım 60 gun boyunca her gun defalarca yaptım. Bu sefer iş yerinde evde 5 6 sn lık ufak gozumu kapatmam bile astral boyuta gecmeme yarıyordu. Demek istediğim uzun yıllar uğraşırsanız Astral boyut ile normal boyut arasında kalırsınız şizofrenler gibi. Kimsenın gormedıgı cısım nesne varlıkları gorursunuz ve dersınız arkadasınıza esınıze dostunuza onu sende gordun mu ? Deli damgası yıyıp oturursunuz sonra. Yapmayın demıyorum sıze yapın ama duzgun bır bıcımde tehlıkelerını bılerek ve sık cıkmayarak.

marcus

Okunmamış mesaj gönderen marcus »

kardeşim bu bilgiler gerçekten beni çok ürküttü :D aslında haklı olabilirsinde hergün yeni bir bilgi ogreniorm ve dogru olup olmadıgınıda kesin olarak bilmiorz ama sana sunu diyim kardeşim bu forumda 3 4 ay boyunca ugrasıp hic pes etmeyen insanlardan biriyim halada kararlıyım fakat suana kadar 3 4 ay icinde 10 15 tane olumlu sonuc almıstım actıgım bir sürü konuda var okuyabilirsin istersen hepsindede korktugum icin gozumu acmıstım. Ama bende sunu diorm boyle birsey kesinlikle var. Yalan diyenlere tek sözüm bir iki gün deneyip olmadı diorsunuz ya istediginiz seyler için aylarca ugrasıorsunuz bu astral seyahatin en büyük kurallarından birini okumustum sabır olmassa hikaye neyse kardeşim benm son denememde galiba lucid den cıkıodm birden garip bi his kapladı icimi ve dj sesleri duydum ondan sonra sırtımdan bisey beni yavasca cekiodu bi sure sonra korktum fakat abdestimde yoktu iyiki gozumu acmısım ama en son yazdıgın yazı vardı ya diosn gozlerimi kapadım az daha çıkıodm banyoda die bu durum bendede vardı bi 15 gün öncesine kadar nerdeyse her gün olurdu sole birsey var kordon bagı ne kadar genislerse o kadar kolay çıkarsınız diolar onuda genişletmek surekli deneme yapmaktan geciormus hergün yataga gidiorm istem dısı oluor ve sürekli korktugum icin engellemeye calısıorm. Neyse her dedigine kadar haklısın bence sana sorularımı iletirim artık sende hocana sorarsın :) ama sunuda solemek istiorm çok fazla takmayın bunu yani tmm var bole bisey yok demiorm ama asıl hayatınız yerine baska bir seyi secmeyin derim psikolojik acıdan güclü olmayan bir sürü insan var bu forumda benim gibi Allah korusun basardınız dielm cok korkunc bisey gordunuz kalp den giderseniz nolucak? bunlarıda düşünün bilgisiz bisey yapmayın

merva01

Okunmamış mesaj gönderen merva01 »

evet bence korkunç bi durum korktum

Carmen25

Okunmamış mesaj gönderen Carmen25 »

Yaa çok sağolun! Offf çok korktum şimdi. Biz görmesek bile orada kalacakalr. O kdara yazı ookudum sana usaalat olazlar, bedenine girmezler diye, (bir filmde vardı o yüzden korkuyordum bu konuda neyse) bu yazıyı okudaktan sonra hepsi pırrrr uçup gitti. Off ya ben cidden çok koktum. Neyse yine de bilgi için sağol :)
PSİ BALL
;)

Kullanıcı avatarı
megaboy

Okunmamış mesaj gönderen megaboy »

Bir cin ya da benzeri elemental varlıklar bir insanın içine girmezler, giremezler. Sadece musallat olup rahatsız ederler bunun sonucundada akıl sağlığımızı kaybederiz. Yolda yürürken ne kadar tehlike varsa astraldede vardır. Onları engellemek sizin elinizde. Tabi çok sağlam farkındalık gerekiyor. Sadece farkında olun ve astralin tadını çıkartın.

Bu arada astral yaparken luside dönme olayı çokca görülür. Onlardan birtanesi ile karşılaşmış olabilirsin.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000874857108 Ulaşmak için ekle.

Tadında bıraktık

zubeydeeliftutar

Okunmamış mesaj gönderen zubeydeeliftutar »

FearFearFear yazdı:
12 Tem 2011, 04:07
Merhaba arkadaşlar ben astral seyehatı ilk 6 ay öncesine kadar duymuştum duyduğum günün gecesi denedim mor kırmızı renklerinde yoğum duman görüyordum 1 2 5 derken 12. 13. seyahatımdı hiç unutmuyorum. Evde kimse yok yatağa uzandım çıplağım kararlıyım bu gun kesin çıkıcam astrale abartısız 1 saatten fazla odaklandım renkler titremeler geldi off yeter böyle birşey yok diyip yatağımdan fırlıyarak çıktım bilgisayar masama doğru gittim sigaramı bulamadım yatağıma döndüğümde kendimi görünce adeta şok geçirdim büyük bir korkuyla yataktan sıçradım. Evet astrale farkında olmadan çıkmıştım 3 4 saniye sürmüştü. Astralde hep korkum vardır diğer varlıklar. 2. Çıkışımda farkındaydım ve cıktım bedenden 2. kez oldugum ıcın apartmanda dolasmaya karar verdım tavana dogru yukseldım hızlı bır sekılde evlerın ıcınden geçerek catı katına gıdıyordumkı katın bırınde koyu morumsu ınsan seklınde bır duman bulutu gordum gerıye dondugumde yoktu cok korkup tekrar bedenıme dondum ve yataktan sıcrayarak uyandım.

Sonrası korkularım yüzünden hiç bir zaman çıkma cesareti edemedim. Çok uzun zaman önce gittiğim bi kick box kursunda hocam vardı. İstanbulun varoş bi semtinde açtığı kurs rehabet görmemişti ve biz toplam 4 öğrenciydik. Bu 3 öğrenci zamanla kurstan çıktı. Bire bir ders almaya başlamıştım. Hocam o zamanlar bana astral ve parapsikoleji dallarında usta olduğunu söylemişti bişi anlamadım sonra devam edıyoruz muhabbete bana dediki uzak mesafeden karşıdaki canlıya dokunmadan onu öldürüp canlandırabilirim demişti yüksek sesle gülmüştüm sonra kendinden 3 4 metre uzağımda durmamı istedi tek elini bana doğrulttu nefes almakta zorlanmaya başladım gözü karardı ve yere yığıldım bana dediki eğer 10 saniye devam etsem seni öldürebilirdim. Çok şaşırdım banada öğretmesini istedim bu phi weel mi ne adını bilmiyorum kağıt döndürme olayını gösteriyordu. Sonra malum dükkan kirası falan tutunamadı 20 gün sonra dükkanı kapatıp sırra kadem bastı.

Aradan 6 yıl geçti ve bu sene ben astral seyahati öğrendi 1. bölümde yazdığım anıları yaşadım. Kafaya koydum hocamı bulup gerçeği öğrenicektim. Astral seyahatta ölüm yada musallat olayı varmı ? Çok geçmedi tanınan çok başarılı bir hoca olduğundan evini geçen hafta buldum. İstanbul beşyüzevler de oturuyordu. Gittim çay içtik olayı anlattım. Bana dediği şey , Astral seyahatta ölümde vardır musallat olmada. Fakat sen seyahattayken onlar seni cin olarak sende onları insan olarak görüyorsun. Yani birbirinizi farketmiyorsunuz , odanda gördüğün bir insan 3 harflidir. Eğer olurda o varlıklar bizim insan olduğumuzu farkederse ? Bu astral seyahate cenabet olarak yada kötü bir düşünceyle , kız mız mevzusu'ndan kastım. Musallat olabilirlermiş yada hiç birşey yapmassanda seni farkettikleri an vicuduna girmek için herşeyi yaparlarmış. Çünkü onlar yaşama hasret. Siz bedenizden çıkış yaptığınız an bedeniniz boşta kalıyor bunu farkeden varlıklar bedeninize girmek istiycektir. Bir varlık sizin bedeninize girerse chakramdan bağ kopar ve sonsuza kadar sonsuzlukta kalırsınız. Diyiceksinizki asırlardan beri olan astral seyahatten kimse ölmedi ölse bu çığır açardı diyorsunuz içinizden eminim. Fakat teşhis olarak ölüm nedeni astral seyehat koyulmuyor tabi , orda gördüğünüz şeylerden korkup kalp krizi geçiriyorsunuz öldü sebebi kalp krizi olarak işleniyor en basitinden örnek. Burda bu kadar yazmamın amacı astral seyahat yaptığı sanan 13 14 yaşındaki çocuklar ölme yada musallat olma olayı yok diyerek kulaktan dolma bilgilerle insanları yanlış yöneltmesidir. Astral boyutunda 3 harfliler vardır. Sizi bedeninizden çıkartan ise karabasandır. 2. astrale çıktıgımda ise kırmızı bir kapı gördüm arkasından kötü sesler geliyordu girmeye açmaya cesaret edemedim. Sonraları araştırdım tamamen başka bir boyuta açılan bir kapıymış. Lütfen arkadaşlar bilgisiz hareket etmeyelim ben astrali yalanlamıyorum astral seyehat kesinlikle vardır fakat gerçekliliği yanında tehlikeside vardır. Soru sormak isterseniz hocama iletip cevabını buraya yazarım sağlıcakla kalın.
ŞEY MERHABA LÜTFEN İLETİŞİM SAĞLAYABİLİR MİYİZ?