TELEPATİNİN PSİŞİK YETENEKLERİ

Telepati, etkili bir psişik olmak istiyorsa önemli bir beceri ve geliştirilebilecek bir beceridir. Kolay değil ama başarılı bir medyum olmak için gerekli bir beceridir. Psişik ortam her zaman diğer kişinin sırlarını bilmeli ve psişik yetenekleri sonuna kadar nasıl kullanacağını bilmelidir.

Moderatör: Bru-x

makomel
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Mesajlar: 1
Kayıt: 09 Mar 2021, 07:01
Yaşadığınız İl: 7 Antalya
Burcunuz: İkizler Burcu: 22 Mayıs-22 Haziran
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaş: 29

TELEPATİNİN PSİŞİK YETENEKLERİ

Okunmamış mesaj gönderen makomel »

TELEPATİNİN PSİŞİK YETENEKLERİ

Telepatinin psişik yetenekleri; Telepati genellikle psikokinezi olarak adlandırılır, ancak bu terim psişik fenomenlerle ilişkisi nedeniyle biraz yanıltıcıdır ve zihin kontrolünün kullanılması veya başka bir kişinin davranışını veya duygusunu etkileme yeteneği ile değil. Telepati terimi, kelimenin tam anlamıyla “ortadan yoluyla” olarak çevrilen Yunanca sözcüklerden türetilmiştir.

Telepatinin psişik yeteneği

Telepatinin dokunma, görme, duyma, tat alma veya koku alma algımızın ötesinde bir iletişim düzeyinde çalıştığına inanılıyor. İki zihin birbiriyle duyusal olmayan yollarla iletişim kurduğunda psişik bir bağlantı oluştuğuna inanılmaktadır.

Telepatinin psişik okuma veya telepati kanalı gibi belirli bir iletişim biçiminden kaynaklandığı da söylenir.

Telepatinin bireyler arasında, akıllar arasında veya ruhlar arasında var olduğu düşünülebilir.

Telepati, insanların başka bir kişinin bilinçaltına erişmesine izin veren ve bazen oldukça tehlikeli olabilen psişik bir yetenek olarak tanımlanmıştır.

Telepati, çeşitli iletişim biçimlerinde kendini gösterebilir. Telepati fiziksel temasla indüklenebilir ve psişik iletişimin gerekli olmadığı belirli telepati türleri vardır.

Telepati sadece bedende ortaya çıkan psikokinetik enerjiyle ilgili değildir; Telepati, diğer insanların düşünceleriyle bağlantı kurma yeteneğini de ifade eder. Telepati son derece güçlü bir psişik yetenek olabilir, ancak başkalarını telepati yoluyla etkileme yeteneği hafife alınacak bir şey değildir.

Telepatinin psişik yetenekleri

Telepati olgusu, bilginin başka bir kişinin zihnine aktarılmasını içerir. Telepati bir tür psişik iletişim olabilir, ancak genellikle diğer insanların eylemlerini etkileme yeteneğine atıfta bulunduğu düşünülmektedir. Telepati, psişiklerle telepatik bağlantılardan başka bir kişinin eylemlerini etkilemeye kadar birçok şey için kullanılabilir.

Zihinsel telepati, genellikle zihinlerden birinin diğer kişinin eylemlerini kontrol ettiği iki zihin arasındaki bir iletişim türü olarak tanımlanır. Telepatik iletişime bazen zihinsel telepati, telepatik rüyalar, psikometri veya zihinsel telepati denir. Telepati, insanların zihinleri arasında doğrudan temas içermez.


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Telekinezi Genel” sayfasına dön