Yüz üstü astral çıkış ve bulanıklık

Cevap gönder


Otomatik gönderimleri önlemek amacıyla, alttaki soruyu ya da bulmacayı tamamlamanız gerekmektedir.

BBCode KAPALI
İfadeler KAPALI

Başlık incelemesi
   

Geniş görünüm Başlık incelemesi: Yüz üstü astral çıkış ve bulanıklık

Re: Yüz üstü astral çıkış ve bulanıklık

gönderen Yönetici » 09 Ara 2017, 21:43

Kişiye göre değişebilir ancak sırtüstü uzanmak doğal olarak daha iyi sonuçlar verecektir. Astral seyahat çalışmalarının ilk etapları beynin gerçeklik algısını yıkmakla da ilgilidir üzerine bir de yüzüstü çalışma eklemek bu süreci uzatabilir. Ancak alışıksanız deneyin.

Her çıkış gerçek bir seyahat değildir https://www.parapsikoloji.net/astral-seyahat-cesitleri/

Re: Yüz üstü astral çıkış ve bulanıklık

gönderen Enflomes » 05 Ara 2017, 21:15

Yüzüstü yada sırtüstü farkedermi?

Yüz üstü astral çıkış ve bulanıklık

gönderen AkumA » 02 Ara 2017, 22:59

Merhabalar arkadaşlar yıllardır yaklaşık (15 yıldır) Astral seyahat ile alakalı üstün körü bilgim var fakat özellikle deneyip çıkmadım.

Bugün youtube da astral seyahat ile alakalı bir kaç video ya takıldım ve sonrasında 17:00 sularında haftasonu olduğu için şekerleme yapayım dedim.

Genelde yüz üstü uyurum ve yine böyle uyurken bi an gözlerimi açtım ama sonra farkettim ki sanki üzerimden omuzlarımdan birşey bastırıyor. Ortalık zifiri karanlıktı çok az silik bir aydınlık vardı sadece.

O an youtube da ki izlediğim videoda ki açıklamalar geldi.

"- Çıkarken zorluk yaşayabilirsiniz"

bu aklıma geldiği için ve vücudum komple uyuşukluk hissettiği için zorladım kendimi kalkmaya çalıştım ve kalktım. (yüz üstü yatıyor iken)

Kalktıktan sonra sağa sola baktım odam da iken görüntü netti.

Kendime bakmaya çekindiğim için yatağa dönüp bakmadım. Sonrasında ışık açabilmek için elim telefona gitti ve telefonu elime aldım tuş kilidini açmaya çalışırken ortam yavaş yavaş bulanmaya başladı bulanık görmeye başladım. Sonrasında acaba çıkabildim mi diye elimi odamın kapısına doğru uzattım. Tam kapının kolunu tutup kapıyı açmaya doğru yeltenirken bir anda kapıdan geçmiş olarak gördüm kendimi.

Sonrasında yan odam da olan abimin odasına doğru yöneldim. Orda kapı aralık şekilde açıktı. Kapıya müdahale etmeden o aralıktan girdim içeriye. odanın balkonundan dışarı doğru baktım dışarda bir kaç ışık gördüm (daha önce orda ışık görmemiştim)

telefona baktım tekrar saat 18:25 civarı olarak gördüm.

Aklıma odada yattığım geldi ve bi anda panik oldum aniden gözlerimi açtığımda ise yatakta yüz üstü şekilde yatıyordum. Yani bu bir uykudan uyanış göz açışı değildi.

Hemen telefona baktım saat 18:30 sularıydı.


Konu uzun oldu biliyorum fakat benim merak ettiğim şey şu.

-Çıktığım gerçekten astral bir çıkışmıydı.?
-Yüz üstü çıkılabilme şansı var mı?
-Görüntü neden bulanıktı? (Hani filmlerde olur ya kafanızı sağa sola çevirdiğinizde cisimler uzuyormuş gibi olur öyle bir bulanıklık)

Başa dön