Tatwaa Kartları ile astral seyahet

Forum kuralları
Kaynak belirtilmeden eklenen tüm yazılardan ekleyen sorumludur.
Alıntı Yapılmadan Eklenen Tüm Yazılar Silinecektir.

Cevap gönder


Otomatik gönderimleri önlemek amacıyla, alttaki soruyu ya da bulmacayı tamamlamanız gerekmektedir.

BBCode KAPALI
İfadeler KAPALI

Başlık incelemesi
   

Geniş görünüm Başlık incelemesi: Tatwaa Kartları ile astral seyahet

Tatwaa Kartları ile astral seyahet

gönderen Dogukan Pekmezci » 03 Nis 2011, 12:20

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki bu konuyu çeşitli kitaplardan,kendi deneyimlerimden derleyerek yazmış bulunmaktayım. Umarım sizlerinde işine yarar.

Altın Şafak büyü geleneğinin üyeleri tarafından yaygınlaştırılan ve beden dışı deneyim hissi,öteki boyutların hayallerini yaratmak için kullanılan bir Doğu metodudur. Her sembolün astral düzlemin belli bir bölgesine geçit verdiği söylense de, uygulamada her birinin farklı bir bilinç düzeyine ulaştırdığı kişinin kendi psişik düzeyine ve ruhun soyut kavramlarına göre değişmektedir. Astral düzlem belli bir yer değil, farklı boyutlar kavramını anlamak için kullanılan bir semboldür.

http://i51.tinypic.com/244uzvp.jpg

Sarı: Toprak Mavi: Hava Buz mavisi: Su Kırmızı: Ateş Siyah: Ruh

Kendi Tattwa kartlarınızı yapmak oldukça kolaydır.Bunun için;

* Altışar santimlik kare,ince beyaz kağıtlara sembolleri çizin. Renklerin parlak olmasına dikkat edin.Çünkü renkler ne kadar parlaksa sonuçta o derece iyi olur.

*Kendinizi rahatlamış hissettiğiniz zamanda kartları karıştırıp ters çevirin ve rastgele birini seçin. Rahat bir sandalyeye oturun yada yatağa uzanın ve kartı göznüzden yaklaşık olarak 15 santim uzakta tutup görüntüye odaklanın, görüntüyü bir bulanıklaştırıp bir netleştirin bir dakika kadar karta bakın.

*Gözlerinizi kapatın ve sembolün içinden geçebileceğiniz kadar genişlediğini hayal edin. Önünde bir perde olduğunu ve bedeninizin bu perdenin ardında huzur içinde dinlenmeye bıraktığınızı düşünün.( İstediğiniz zaman perdenin bu tarafına geçerek bedeninize dönebilirsiniz.)

*Geri dönmek istediğinizde perdenin bu tarafına geçin yada kendinizi sessizce sandalye veya yatakta bulana kadar renklerin solmasını bekleyin. Ruhunuz bedeninize geri girerken hafif bir çarpma hissedebilirsiniz.

ALINTIDIR DOĞRULUNDAN EMİN DEĞİLİM AMA DENİYECEĞİM

Başa dön