Astralldeyken bir anı..

Forum kuralları
Kaynak belirtilmeden eklenen tüm yazılardan ekleyen sorumludur.
Alıntı Yapılmadan Eklenen Tüm Yazılar Silinecektir.

Cevap gönder


Bu soru spambotlar tarafından otomatik form gönderimlerini önlemek için sunulur.

BBCode KAPALI
İfadeler KAPALI

Başlık incelemesi
   

Geniş görünüm Başlık incelemesi: Astralldeyken bir anı..

Re: Astralldeyken bir anı..

gönderen Alfa » 26 Ara 2018, 21:21

yorumlar güzel teşekkürler

Re: Astralldeyken bir anı..

gönderen CloseX » 24 May 2011, 11:52

rica ederim .)

Re: Astralldeyken bir anı..

gönderen bgunes » 24 May 2011, 07:31

teşekkür ederim :)

Re: Astralldeyken bir anı..

gönderen CloseX » 23 May 2011, 23:18

vefaat eden kisiler cok daha farkLl boyutaDIrlar bu yuzden gormek icin pro olmak gerekiyo .)

Re: Astralldeyken bir anı..

gönderen CloseX » 23 May 2011, 23:17

vefaat eden kisiler cnk daha farkLl boyutaDIrlar bu yuzden gormek icin pro olmak gerekiyo .)

Re: Astralldeyken bir anı..

gönderen bgunes » 23 May 2011, 20:44

bana biri yardım edebilir mi acaba?? ya ben de deniyorum ama olmuyor tam çıkacağım anda içimden gelen bir takım dikkat dağıtıcı olay sonucunda olmuyor engelliyorum sanırım ama istemeden oluyor... bana yardım edin .... birde bi sorum olacak vefat eden kişilerin ruhlarını görebilirmiyiz istersek? onlarla iletişime geçebilirmiyiz?

Ben de bu anlatacağımı dün yaşadım hala şaşkınım

gönderen tmacozank » 23 May 2011, 12:09

2 ay önce falan astral seyahati araştırıyordum, ne kadar denediysem de olmamıştı. 1 aydır hiç uğraşmıyordum, dün gece 4 gibi Okan Bayülgenin programını izliyordum. 30 snyede 1 uyuyup uyanma durumundaydım, uykum gelmişti. Bir anda vücudumun ısındığını, tüm vücudumun karıncalandığını hissettim. Ve birden tavana doğru yükselmeye başladım, şoktaydım ama ne olduğunu biliyordum bana 2 ay önce bu konuyu araştırdığım için. Sonra ilk başta kendimi kontrol edemedim tavana kadar gittim, her şeyin farkındaydım bilincim açıktı , tek duyduğum ses şiddetli nefes alıp-verme sesimdi. Sonra tavana geldiğimde tavandan destek alarak kendimi ittim ve kendime bakmak istedim. Her şeyi çok renkli görüyordum aynı gece gözlükleri gibi. Kendime baktığımda üzerime örttüğüm yorganı gördüm, ayağımı gördüm, tam yüzüme bakacakken istemsizce yer yön değiştirdim , sonra gücü kendi elime tekrar aldığımda öbür odaya gitmek istedim duvardan geçerek , duvara doğru yöneldim fakat duvardan geçemedim. Sonra tekrar kendime bakmak istedim, korkmaya başladım ve gözlerimi açarak, geri dönmek istediğimi hissederek geri döndüm. Korkudan hava aydınlanana kadar uyumadım. Merak ediyorum acaba istemli olarak tekrar çıkabilir miyim astrale

Re: Astralldeyken bir anı..

gönderen crolaita » 16 May 2011, 03:07

ya ben astrala çıkmaya tırsıyorum.ve şu rüyayı kontrol etme nasıl oluyor bilmiyorum. ama astrala çıkmayı çok ama çok istiyorum. astrala çıkamamamın yaşımla ilgisi varmı. ben 16 yaşındayım

Re: Astralldeyken bir anı..

gönderen memet-orak » 19 Nis 2011, 22:58

o senin rehberindi.senin fobilerin vardır yoksa o cıkmaz eger o olmasaydı beyin korkularınla yuzlesmen icin fobilerini uzerine salardı hepsi aynı anda! bak dostum eger fobilerini yenebilirsen o zaman sana kimse yaklasmaz neyden korkarsan karsına cıkar astrale cıkanlarada en az 1 kere olmus birseydir her insanın korktugu vardır sen yeterki korkmamaya calıs ve orda istedigini yapabiliyorsun unutma korkularınla yuzles !!!

Re: Astralldeyken bir anı..

gönderen uvc159 » 14 Nis 2011, 03:10

Ya arkadaslar okudum bı cok seyı burada fakat pek ınandırıcı gelmedı bazı arkadasların soyledıklerı.... Aslında ınanmıyor degılım astral seyahate ama arada uyduranlar sadece parazıtlık yapıyorlar... Bana bu konuyu ıyı bı sekılde (yarar ve zararlarıyla) anlatabılecek bı arkadas varsa lutfen msj atsın bana.... Hıc bısey yapabıldıgımı ıdda etmıyorum ama cok fazla sıcrayarak uyanıyorum... Bunu devam ettırebılır mıyım? Ettırebılırsem nasıl ettırebılırım...?

Başa dön