Gümüş kordon koparsa ne olur?

Cevap gönder


Otomatik gönderimleri önlemek amacıyla, alttaki soruyu ya da bulmacayı tamamlamanız gerekmektedir.

BBCode KAPALI
İfadeler KAPALI

Başlık incelemesi
   

Geniş görünüm Başlık incelemesi: Gümüş kordon koparsa ne olur?

Re: Gümüş kordon koparsa ne olur?

gönderen İlyas » 22 Kas 2017, 09:05

Sen hiç Astra seyahat yaptın mı biliyorsun ?

Gümüş kordon koparsa ne olur?

gönderen Tayyi Mekan » 13 Mar 2017, 16:33

Gümüş kordon koparsa ne olur? Gümüş kordon diye tabir edilen bağlantı astral seyahat sırasında veya bilinçsiz bir çıkış sırasında hatta buna rüyalarda dahil edilebilir; ruh bedenle madde bedeni bir arada tutan enerji bağıdır. Bu bağ "gümüş kordon" diye tarif edilir. Bu tanımın yapılmasının sebebi rengi ile ilgilidir. Görebilenler için bu bu enerji bağı gümüş gri tonlardadır.

Gümüş Kordon kopar mı?
Madde beden ile ruh beden arasındaki irtibatı sağlayan diğer bir tabirle madde ile madde ötesi evren arasındaki bağı sağlayan bu enerji bağının kopması ancak ölümle mümkün olur. Bu bağın kopmasının bilinçli veya bilinçsiz bir şekilde yapılan astral seyahat ile bir ilgisi yoktur. Kopma iki bedenin doğal ayrılma anı geldiğinde gerçekleşir bunun dışında hiçbir etki bu bağı koparamaz.

Ani uyanışlar zarar verir mi?
Astral seyahat çalışmaları sırasında aniden uyandırılma kişinin iki boyut arasında ani gidiş gelişler yaşatacağı için yüksekten ani bir düşüş etkisine, ani irkilmelere sebep olur. Uzun süre devam eden çınlamalar, uyuşmalar, karıncalanmalar kişinin bir anda kendisini toparlayamamasına sebep olabilir. Gümüş kordon adı verilen enerji bağına tabiki zarar vermez ancak bir anda soğuk bir suya atlamak nasıl bir etkiye sahipse aniden uyandırılmak ta aynı etkiye sebep olacaktır.

Başa dön