Astral seyahatte iken başka varlıkların saldırılarına uğrar mıyız?

Cevap gönder


Otomatik gönderimleri önlemek amacıyla, alttaki soruyu ya da bulmacayı tamamlamanız gerekmektedir.

BBCode KAPALI
İfadeler KAPALI

Başlık incelemesi
   

Geniş görünüm Başlık incelemesi: Astral seyahatte iken başka varlıkların saldırılarına uğrar mıyız?

Re: Astral seyahatte iken başka varlıkların saldırılarına uğrar mıyız?

gönderen emretaşlı » 14 Ağu 2018, 10:44

Teşekkürler güzel ve ürkünç bir yazı ^^

Astral seyahatte iken başka varlıkların saldırılarına uğrar mıyız?

gönderen Tayyi Mekan » 13 Mar 2017, 16:46

Evet buda en çok merak edilen sorulardan birisi ve bir çok kişi sırf bu sorun nedeni ile Astrale hiç başlamamıştır yada başlayıp yarıda bırakmıştır. Bu sorunun cevabı hem hayır hem evettir.

Bilindiği gibi dünya bir dengeden ibarettir. Ve denge bozulursa her şey bozulur.Normal bir kişinin üstünde denge gereği hertürlü koruma vardır. Enerjisel anlamda en büyük kalkanlara sahibizdir. Bu nedenle hiçbir varlık bize hiçbir şekilde zarar veremez.Bu korumaya sahip olan kişi gönül rahatlığı ile Astral çalışmaları gerçekleştirebilir. Astralde hiçbir varlık o kişiye en ufak bir zarar veremez.

Sorunun evet kısmını ise şöyle açıklığabiliriz. Her insan doğduğunda koruma altına alınmaktadır. Ancak bu korumayı kaldırmak yine kişinin kendisine bağlıdır. Kısa ve öz söylemek gerekirse bir kişi ‘’Karanlık Sanatlar, Büyü, Negatif Enerji’’ vb. gibi uygulamalarda bulunursa o kişinin üstündeki koruma denge gereği kalkmaktadır. Ve açık bir hedef haline gelmektedir. Dolayısı ile de bu kişi veya kişiler gerek Astral seyehat olsun gerek başka çalışmalar olsun (Boyutsal Olarak) hep diken üstündedir. Yani diğer varlıkların saldırısına uğruyabilmektedirler. Bunun için size tavsiyemiz bu gibi negatif şeylerden olabildiğince uzak durmanızdır. Çünki emin olunuz sizin ruhunuzu ve özünüzü son damlasına kadar emeceklerdir.

Başa dön