Lucid Rüya Wıld Tekniği ( Detaylı + %100 Başarı)

Lucid Rüya Wıld Tekniği

Bilinçli rüya ve rüyada bilinçli hareket etme (Lucid Rüya)

Moderatörler: Bru-x, Astral

TogoLatA123
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Yengeç Burcu: 23 Haziran-22 Temmuz
Cinsiyetiniz: Erkek

Lucid Rüya Wıld Tekniği ( Detaylı + %100 Başarı)

Okunmamış mesaj gönderen TogoLatA123 »

Resim

Merhaba arkadaşlar. Size bu teknikle nasıl Lucid olabileceğinizi anlatacam. Öncelikle bu teknik ileri seviye biraz da meşakatli bir tekniktir. Bu tekniğe başlamadan önce bir süre rüya günlüğü, gerçeklik testi
gibi tekniklerle haşır neşir olmalısınız.

Uyanmanızdan 3-4 saat öncesine bir alarm kurun ve uyanın. Yüzünüzü yıkayın, Rüya gördüyseniz yazın. Sonra rahat ettiğiniz bir pozisyında yatın, zihninizi boşaltın. Mesela diyafram nefesi alın ve verirken 1 diye sayın ve hiçbirşey düşünmeyin. 30 a kadar bunu yapın ama vücut rahat pozisyonda olsun ve hareket etmeyin. Sonra bir hayal kurun fakat aksiyon içermesin.

Tanıdık ezbere bir mekan olabilir kendi oluşturduğunuz bir mekan olabilir oyun dünyasındaki bir mekan olabilir hiç far-ket-mez.... Ancak bu mekan kafanızı çok gurcalayacak beyni fazla yoracak nesnelerle dolu olmasın. Yürüyorsanız eğer Yol-ağaç-araba olabilir. Asıl noktaya geldik. Sanki rüyadaymış gibi hissediyoruz. Nesnelere dokunun, detaylara bakın ve sürekli sorgulayın. Yürüdüğünüzü hissedin.

Görüntü önemli değil önemli olan size hissettirdikleri çünkü bilinçaltı hislerle çalışır. Gördüğünüz şeyleri sürekli gerçeklerle karşılaştırın ve farkları ayıklayın rüya gibi rüya olsun. Arada bir de ufak çaplı mantık dışı bir eylem yapabilirsiniz ama fazla kaptırmayın kendinizi. Zaten o sırada sesler ya da halisinasyon görebilirsiniz çünkü bilinçaltı hayalinizi değiştirmeye çalışacak izin vermeyin.Sonra uykunun bastırdığını hissedeceksiniz ve hayak kurmakta zorlanacaksınız.

Savaşmaya çalışırsanız kaybedersiniz sakın yapmayın çünkü hayal ettiğiniz o bilinçle uykuya dalmak imkansız olacaktır. Bilincimiz uykumuzdan az olmalı ki uykuda kalabilelim. Kendinizi o uykuya verin ancak her neredeyseniz ilk gördüğünüz objeye odaklanın. Bu sizin bilincinizi açık bırakacak. Sakın bundan vazgeçmeyin. Bir süre sonra bilinçli olarak o mekana ya da o mekana benzer bir yerde olacaksınız.

Ben denedim arkadaşlar sonuç aldım bayağı bi gezmiştim rüyayı. birkaç gün sonra uyandığım bir rüyadan uyanıp lavaboya gidiyorum tekrar yattığımda o rüyayı düşünüp kaldığım yerden devam edebiliyorum 😁

Altın kurallar

Hayal içinde hayal de olduğunuzu farkedin.
Uykuya tamamen kendinizi kaptırmayın ama uykudan da kurtulmayın.

Hayalinize odaklanmak için kendinizi zorlamayın, rahat düşünün. Önemli olan bilinçaltınıza oluşturduğunuz projeyi hissettirmek

SONUÇ ve DENEYİMLERİNİZİ BEKLİYORUM

reMAX

Re: Lucid Rüya Wıld Tekniği ( Detaylı + %100 Başarı)

Okunmamış mesaj gönderen reMAX »

bişeyler duyar gibi oldum ama fazla odaklanamadım sanırım biraz daha uyanmaya yakın yapsak olur mu daha kolay oluyor benim için

TogoLatA123
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Yengeç Burcu: 23 Haziran-22 Temmuz
Cinsiyetiniz: Erkek

Re: Lucid Rüya Wıld Tekniği ( Detaylı + %100 Başarı)

Okunmamış mesaj gönderen TogoLatA123 »

Tabiki olur