Yeni astral meraklısı

Moderatörler: Bru-x, Medya-Tanıtım

Forum kuralları
* Yeni üyelerin diğer üyelerle tanışabilecekleri diğer üyelerinde arkadaşlarını selamlayabilecekleri bölümdür.
* Bölümü çöpçatan başlığı olarak kullanmayınız
* Bölümde gerçek adlarınızı ve kimlik bilgilerinizi yazmamanız sizin yararınızadır. Gerçek kimlik bilgilerini kullananların uğrayabilecekleri zararlardan sorumlu değiliz.
emreciftci
Yaşadığınız İl: 19 Çorum
Burcunuz: Balık Burcu: 20 Şubat-20 Mart
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 0

Yeni astral meraklısı

Okunmamış mesaj gönderen emreciftci » 04 Ara 2012, 21:26

Arkadaşlar benim ismim emre 22 yaşındayım. astral seyahat nasıl yapılır öğrenmek istiyorum.

4AktueL
Yaşadığınız İl: 33 Mersin
Burcunuz: Yay Burcu: 22 Kasım-21 Aralık

Re: Yeni astral meraklısı

Okunmamış mesaj gönderen 4AktueL » 04 Ara 2012, 21:33

şöyle söylim gece sessiz sakin ısıgın olmadıgı bir zamanı seciyorsun yataga uzanıyorsun ve konsantre oluyorsun kişiye göre degişiyor sonra ayakların ellerin uyusmalar ve karıncalanmalar oluyor ve kalp atısların hızlanıyor icine bir korku düşüyor ama sakın korkma bişi yok biraz daha öyle dikkatini dagıtmadan bekledikce birden bi hafifleme hissediceksin egerki çıkısı gerceklestirdiginde kendi bedenini orda yatmıs olarak görüceksin o an korktunda direk aniden ruhun bedene girer ve uyanırsın.. ama korkma korkarsan cıkısı saglayamazsın

loveistheanswer
Yaşadığınız İl: 26 Eskişehir

Okunmamış mesaj gönderen loveistheanswer » 05 Ara 2012, 09:55

çokk acill yardım istiyorum dün gece astral seyahat yapmak için yataga uzandım fazla uykum yoktu çünki sabah uyumuştum ama her gün o saatte yatıyordum neyse sag tafıma yattım .ve dedimki
ayaklarım taş gibi kesil di ellrimde öyle bütün bedenim taş gibi oldu hiç hareket ettiremem valla ço yorgunum dedim.10dk falan herhalde öyle kıprıdamadan durdum.yastıktan dolayı boydum agrıyordu ve kendi kendime imgelemeye başladım yastıgımı başımın altından çekiyordum.ama bunu fiziksel bedenim yapmıyordu .yastık hareket etmiyordu yanlış anlamayın sadece imgeliyordum .bacaklarımdan gövdeme dogru bu sogukluk bi çekilme opldu çok kortum ama bozmadım başıma geldiginde ide etrafım mor olarak görmeye başladım İŞTE SORMAK İSTEDİGİM YE!!!
ilk kez denemiyordum ancak sadece bu 2.kez başarışım olcaktı ancak kendime 'vücudum taş kesildi telkinini vermiştim vücüdüm gerçekten taş kesilmişti ancak seyehat yaptıgım yerde kalbimde taş kesilirmiydi.ben gezerken kalbim dururmuydu?

emreciftci
Yaşadığınız İl: 19 Çorum

Okunmamış mesaj gönderen emreciftci » 05 Ara 2012, 18:49

Saçma bir soru sorucam. Gözlerimizi kapatmamız gerekiyor mu? Çünkü bir şeye odaklanmamız gerekiyor. yani deneyimli olanların bunu nasıl yaptığını öğrenmem lazım.

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Teşekkür etti: 18 kez
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 05 Ara 2012, 19:14

loveistheanswer yazdı:çokk acill yardım istiyorum dün gece astral seyahat yapmak için yataga uzandım fazla uykum yoktu çünki sabah uyumuştum ama her gün o saatte yatıyordum neyse sag tafıma yattım .ve dedimki
ayaklarım taş gibi kesil di ellrimde öyle bütün bedenim taş gibi oldu hiç hareket ettiremem valla ço yorgunum dedim.10dk falan herhalde öyle kıprıdamadan durdum.yastıktan dolayı boydum agrıyordu ve kendi kendime imgelemeye başladım yastıgımı başımın altından çekiyordum.ama bunu fiziksel bedenim yapmıyordu .yastık hareket etmiyordu yanlış anlamayın sadece imgeliyordum .bacaklarımdan gövdeme dogru bu sogukluk bi çekilme opldu çok kortum ama bozmadım başıma geldiginde ide etrafım mor olarak görmeye başladım İŞTE SORMAK İSTEDİGİM YE!!!
ilk kez denemiyordum ancak sadece bu 2.kez başarışım olcaktı ancak kendime 'vücudum taş kesildi telkinini vermiştim vücüdüm gerçekten taş kesilmişti ancak seyehat yaptıgım yerde kalbimde taş kesilirmiydi.ben gezerken kalbim dururmuydu?
Elbetteki hayır. Bu bahsettiğini durum Hipnozda 1. evre diye tabir edilen kataleptik yani kaskatı kesilme evresidir ve sadece beyinden organlara hareket etmelerini sağlayacak sinirsel emirler ulaşmaz. Merak etme beyinde öyle muazzam bir mekanizma var ki gerektiğinde bedenin sağlıklı işleyişini devam ettirebilmek için her şeyi yapar. Mesela astral seyahat sırasında nefes alıp vermeni engelleyecek bir şey olsa anında kendini bedeninde bulursun.

Kalbin durması ile seyahatin bir bağlantısı yok. Kalp duracaksa seyahatte olsan da olmasan da durur
Hz. Mevlana derki:

Beden yumurtası içinde harika bir kuşsun sen,
Yumurtanın içinde kaldığın sürece uçamazsın.
Eğer beden kabuğunu kırarsan kanatlarını çırpacak ve ruhu kazanacaksın.

Mesnevi'den

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 05 Ara 2012, 19:16

emreciftci yazdı:Saçma bir soru sorucam. Gözlerimizi kapatmamız gerekiyor mu? Çünkü bir şeye odaklanmamız gerekiyor. yani deneyimli olanların bunu nasıl yaptığını öğrenmem lazım.
Daha iyi odaklanma için gözlerin kapalı olması elbetteki şart değil ama gereklidir. Gözler kapalı iken dahi beyni kandırıp 3 boyutlu gerçeklik dünyasında 5. boyuta çıkmaya çalışıyorsun bir de gözlerin açıkken beyni nasıl kandırabilirsin? İmkansız değil tabiki ama ekstra çalışma gerektirir.
Hz. Mevlana derki:

Mesnevi'den

loveistheanswer

Okunmamış mesaj gönderen loveistheanswer » 06 Ara 2012, 18:27

akrep krala teşekkkürler ancak o korku dolu deneyimden sonra 4 kez denedim ve başaramadım acaba enerjim yhada inancımmmı azaldı ilk seferki ki gibi tam heyecanlı degilim ve kendime daha iyi bir tenkin bulmam lazım artık ne çınlama sesi geliyor nede vücudum gevşiyor.analamadın gitti acaba ruhum bir yerde mi kaldı dicem ama.yani 10-15 dk yatakta kıpırdamadan duruyorum hiç bişey olmuyo öncede 5dk içinde olurdu.bide kafamı topğlayamıyorum beynim inadına şarkı sözleri yaratıyo.ayrıca sırt üstüde yapmıyorumben sag tarafıma yatıp deniyorum.keşke diyorum keşke o gün yarım bırakıp kalkmasaydım

loveistheanswer

Okunmamış mesaj gönderen loveistheanswer » 06 Ara 2012, 18:30

kuzenimede öle oldu yaptıran bendim(psikoloji okudugum için kolay oluyor)tam çıkacakken tükünümü yuttu ne anlamadım.birden nefes alamıyarak uyandı ve o da ha yapamadı okuncak dua falan varmı bide astraldan 4 saat önce yemek yemeyin yazıyor gerçektenmi bana bir telkin ve imgeleme yöntemi verirseniz sevinirim ayrıca gaziantepten yardımcı olabilecekler varsa daha iyi olur

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 06 Ara 2012, 21:48

loveistheanswer yazdı:akrep krala teşekkkürler ancak o korku dolu deneyimden sonra 4 kez denedim ve başaramadım acaba enerjim yhada inancımmmı azaldı ilk seferki ki gibi tam heyecanlı degilim ve kendime daha iyi bir tenkin bulmam lazım artık ne çınlama sesi geliyor nede vücudum gevşiyor.analamadın gitti acaba ruhum bir yerde mi kaldı dicem ama.yani 10-15 dk yatakta kıpırdamadan duruyorum hiç bişey olmuyo öncede 5dk içinde olurdu.bide kafamı topğlayamıyorum beynim inadına şarkı sözleri yaratıyo.ayrıca sırt üstüde yapmıyorumben sag tarafıma yatıp deniyorum.keşke diyorum keşke o gün yarım bırakıp kalkmasaydım
Rica ederim.

İlk denemeler genelde daha yoğun istek ve motivasyon içerdiği için daha başarılı sonuçlar verir. Ancak ilk çalışmalar sonrasında tam olarak istenilen kısa sürede elde edilemeyince motivasyon ve istek düşer. Sonraki çalışmalar biraz zoraki olur doğal olarak ta bu geri dönüşün kalitesini azaltır.

Zihin ne kadar durgun olursa kontsantrasyon da o oranda güçlü olur. Genel olarak bu tür çalışmaları yapanların zihinlerini bulandıracak etkilerden uzak kalmaları daha hızlı ve net sonuçlar almalarını sağlar. Belli bir süre çarkı dinlenmesin, TV izlenmesin, az konuşup insanlardan uzak kalınsın sonuç değişecektir.

Bir de şu konu yararlı olabilir https://astralseyahat.net/sorunlar-uyari ... t2343.html
Hz. Mevlana derki:

Mesnevi'den

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 06 Ara 2012, 21:55

loveistheanswer yazdı:kuzenimede öle oldu yaptıran bendim(psikoloji okudugum için kolay oluyor)tam çıkacakken tükünümü yuttu ne anlamadım.birden nefes alamıyarak uyandı ve o da ha yapamadı okuncak dua falan varmı bide astraldan 4 saat önce yemek yemeyin yazıyor gerçektenmi bana bir telkin ve imgeleme yöntemi verirseniz sevinirim ayrıca gaziantepten yardımcı olabilecekler varsa daha iyi olur
Astral seyahat çalışmaları için özel bir zaman ayrılması tabiki daha başarılı sonuçlar elde edilmesini sağlayacaktır.

*İnsan ne çok aç ne de çok tok olmalı
*Bulunduğu ortamda rahatsız edici unsurlar olmamalı (Ses, ışık, aşırı sıcak soğuk vs.)
*Telefonlar uzaklaştırılmalı, birilerinin eve gelme ihtimali olmamalı yoksa zihin sürekli tetikte birileri beklerken yoğunlaşma tam sağlanmaz.
*Ödev, ertelenmiş işler vs. kısacası zihni o an meşgul edecek şeyler olmamalı
*Aşırı duygusal durumlarda yapılmamalı (kişiye göre değişir) çünkü bilinçaltı problemleri çözmek için sürekli olayları veya kendini bastırmak için sözleri tekrar ettirip durur.

Önceki yıllarda AstralSeyahatte yardımcısı olması amacıyla iki versiyon halinde telkin mp3 hazırlamıştım
https://astralseyahat.net/dosyalar-telkin-mp3/ linki altında bulabilirsin

İmgeleme yöntemi için Akaşa yayınları tarafından yayınlanan "Ruhsal Şifa Teknikleri" adlı bir eser var o kitabı alabilirsen çok faydasını görebilirsin. Konu çok geniş olduğu için ayrı bir forum açıp ayrıntılı bir şekilde incelemek gerekir.
Hz. Mevlana derki:

Mesnevi'den