Lütfen herkes okusun!

Moderatör: Bru-x

Forum kuralları
* Forumlarda T.C. Yasalarına aykırı konu açmak ve konulara yazmaz,
* Genel ahlaka aykırı yazılar yazmak, resim-video ve çeşitli medyalar eklemek,
* Küfür ve aşağılama içeren yazılar yazmak,
* Dil, Din, Irk ve Mezhep ayrımı yapmak, kışkırtmak veya bunlara zemin oluşturmak,
* Ahlaki, Tarihi, Örfi ve Kültürel yapımıza aykırı konu başlatmak, konularda yazmak ve yayınlamak,
* Hangi nedenle olursa olsun Siyasi konularda başlık açmak, açılmışsa başlık altına yazmak; başka bir konu altında Siyasi konulara girmek, Siyasi tartışmalar başlatmak, başka konuları Siyasi tartışma malzemesi haline getirmek;
Forum ortamının sıhhati açısından Yasaktır. Bu kurallara uymayanlar hiçbir uyarı verilmeksizin Forumdan Uzaklaştırılacaklardır
Kullanıcı avatarı
knsptk
Teşekkür etti: 0

Lütfen herkes okusun!

Okunmamış mesaj gönderen knsptk » 09 Nis 2010, 11:00

Artık şu psipet saçmalığına bir son vermek istiyorum.Hepimiz bir çocukluk dönemi geçirdik.Ben çocukluk dönemimde psişiklikle tanışmıştım.Hayal gücümün sınırları belli bile değildi.İtiraf ediyorum, tamamen kurgudan ibaret bir teknikti.Asıl adı egregore'dir ve ciddi bir emek istiyor.Aslında ben hiç bir şekilde bu tekniği kimseye söyleyipte kendimi küçük düşürmek istemedim.Daha sonra alpiasker nickli arkadaşımızla tanıştım ve yaymak istedi.Nasıl istiyorsa öyle yapmasını söyledim.Sonra işler aldı başını gitti.Sorular üzerine sorular.Nasıl yaparım, nasıl olur.Lütfen arkadaşlar şu psipet saçmalığını unutalım.Karşınızda olgun bir birey olarak duruyorum.Mümkünse herşeyi ciddiye almalıyız.Halen sorular geliyor, yapmak istiyorum diye!Özellikle küçük yaşta psişiklikle tanışan çocuklar, başı boş ve kendi halinde bilgiler edindiğinde, nekadar doğru edinebilir siz düşünün...
Herkese iyi günler...

Kullanıcı avatarı
arcanbaris

Re: Lütfen herkes okusun!

Okunmamış mesaj gönderen arcanbaris » 09 Nis 2010, 11:21

psi pet zaten yalan galıba
H3R TESPİH SALLAYAN ADAM OLSAYDI İMAM MAFYA OLURDU BEA:))

Kullanıcı avatarı
netenes

Okunmamış mesaj gönderen netenes » 09 Nis 2010, 14:41

Söylediğin için teşekkürler, psi pet'in yaratıcısının bunu yalanlaması bu konunun ilelebet unutulması için yeterli olacaktır. Artık forumda psi pet yalandır gibi cümleler bile görmek istemiyorum, konu kapanmıştır.
Yürü hür maviliğin bittiği son hadde kadar,
İnsan alemde hayal ettiği müddetçe yaşar.

Yahya Kemal Beyatlı

Yoğunum bu aralar...

Kullanıcı avatarı
byfreestylerap
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen byfreestylerap » 09 Nis 2010, 16:11

arcanbaris yazdı:psi pet zaten yalan galıba
galibamı?:D zaten öyle bişey yok