Astral seyehat e cikamiyorum.

Astral Seyahat yolculuğunuzdan Notlar

Moderatörler: Bru-x, Astral

CrysthaL
Teşekkür etti: 0

Astral seyehat e cikamiyorum.

Okunmamış mesaj gönderen CrysthaL » 08 Ağu 2010, 02:21

Ben surekli astral e cikmayi deniyorum fakat olmuyor. Yani yataga yatiyorum cikmaya calisiyorum kendime surekli telkinler veriyorum.Kalbim hizlica atmaya basliyor, agirlasmaya basliyorum diyorum tamam cikiyorum sonra hafiflesmeye basliyorum ama cikamiyorum.En son denedigimde ayni seyler oldu yine hafiflestim ama pes etmicem dedim devam dedim ama tam o anda gozumun onune 1 cift yesil kedi gozu geldi o an korktum gozlerimi acmicam dedim aam bi anda gozlerim acildi sonra kendimi cok acayip hissettim. Acaba neden cikamiyorum nerde yanlis yapiyorum? Bide denerken surekli kendimi yamuk yatiyormus gibi hissediyorum yani ayagimla kafam ayni hozada deilde yamukmus gibi oluyo cok acayip neden acaba ? Cevaplarsaniz sevinirim simdiden tesekkur ederim.

ironic_tr

Re: Astral seyehat e cikamiyorum.

Okunmamış mesaj gönderen ironic_tr » 11 Ağu 2010, 02:45

ben de aynı şeyleri yaşıyorum

CrysthaL

Okunmamış mesaj gönderen CrysthaL » 11 Ağu 2010, 03:49

:S Ilginc birsey ya bu astral harbiden :D
Hergun deniyorum hergun biraz daha ilerledigimi hissedebiliyorum cunku en son denedigimde yatagin sallaniyormus gibi oldugunu hissettim bu ilkdefa oldu daha once olmamisti :S Ve kendimi cok hafif yukarda hissettim ama biyerden bi ses geldi o anda yine cikamadim surekli bi aksilik oluyo sinir oluyorum ama pes etmicem cikana kadar denicem.Babam bazen fazla ustune gitme kafayi yiceksin dio ama ben basarana kadar denicem.:D
Birde tekniklerle ilgili birsey eklemek istiyorum.Bir yerde okumustum astrale cikmak isteyenler genelde sabah kalktiklarinda veya gun icinde yapmalari daha iyi olurmus cunku geceleri beyin cok yorgun oldugundan cikmamiza izin vermezmis ve daha cok yorulurmus.En kolay cikis o zamanlarda yapilirmis diye okudum.Dogrulugunu bilmiyorum sadece okudugumu soyluyorum.

CrysthaL

Okunmamış mesaj gönderen CrysthaL » 11 Ağu 2010, 03:49

:S Ilginc birsey ya bu astral harbiden :D
Hergun deniyorum hergun biraz daha ilerledigimi hissedebiliyorum cunku en son denedigimde yatagin sallaniyormus gibi oldugunu hissettim bu ilkdefa oldu daha once olmamisti :S Ve kendimi cok hafif yukarda hissettim ama biyerden bi ses geldi o anda yine cikamadim surekli bi aksilik oluyo sinir oluyorum ama pes etmicem cikana kadar denicem.Babam bazen fazla ustune gitme kafayi yiceksin dio ama ben basarana kadar denicem.:D
Birde tekniklerle ilgili birsey eklemek istiyorum.Bir yerde okumustum astrale cikmak isteyenler genelde sabah kalktiklarinda veya gun icinde yapmalari daha iyi olurmus cunku geceleri beyin cok yorgun oldugundan cikmamiza izin vermezmis ve daha cok yorulurmus.En kolay cikis o zamanlarda yapilirmis diye okudum.Dogrulugunu bilmiyorum sadece okudugumu soyluyorum.

Kullanıcı avatarı
tes1907

Okunmamış mesaj gönderen tes1907 » 15 Ağu 2010, 21:51

dostum öncelikle bende astrala çıkamadım ama çıkamıyorum demek çıkamadığını kabul etmek demektir. Bu senin için kötü bir şey. O kedi gözü tarzı şeylerden korkmanın nedeni hala astral seyahatin ne olduğu tam bilememen. insan bilmediği şeyden korkar. o biraz zaman sonra kesinlikle geçecektir . sabrını asla çıkamıyorum diye kendini hapse alma çıkarsın he bide o hafifleme anında dediğin galiba dalgalanma olduğu anı diyosun .. bak kulak çınlamanı dinle sürekli o dalgalanma olunca onu dinlemeye devam et asla çıkıyorum tarzı şeyler söyleme... buda alıştırmayla bi süre sonra olacak bişey asla bırakma çalışmaya devam et. ben astrala çıkamasamda ben sabırlı olmadığımdan yapamıyorum . sabah kalktığında kolay yapmanın nedeni uykuyla uyanıklık arası olan beyin dalgasını yayıyosun sabah yeni uyandığında fln. tahminen onun sayesinde çıkıyolardır birde beden çok yorgun olursa uyuya kalırsın veya beden seni buna zorlar konsantre olmazsın. işallah yardımım dokunabilmiştir.
"Asla vazgeçme ve hayallerini takip et " Bu bir avuç cesareti kalbine yerleştir. unutma yarına onunla varacaksın..!
Ruhmu saran alevle yükselmeliyim ancak. Dik başlı siyah köpek, beni bekliyor olacak..!

By T€$
Timuçin mre $en

CrysthaL

Okunmamış mesaj gönderen CrysthaL » 17 Ağu 2010, 07:48

Tesekkurler evet yardimin dokundu. :)
Gecen gun ben tekrar denedim butun korkulari yendim o kedi gozu gibi olan seyi yine gordum ama aldirmadim ona alismis gibiydim yani aslinda babamla ayni odadaydik babam bilio bunlari denedigimi izin verio dene dio yani uzatmaya gerek yok :) Ben iste o gun deniodum konsantre oldum ama bi turlu hicbir gelisme olmadi oyle yatiordum snra babamin disari ciktigini duydum tabi o anda gozlerimi acmadim ve babam nereye gidio die merak edip onu takip ettigimi dusundum kendimi disarida hissettim babami kapinin onunde bekledigimi dusundum ve o anda titremeler geldi ve tavana kadar yukseldigimi ilk defa orda hissettim.Ama babam sag olsun msnini acik birakmis birisi bisey yazdi korkarak uyandim ve bi yerden dustugumu hissettim kalktigimda basimi biryere vurmus gibiydim cok fena agriodu :S Tabi sonra agri gecti. :)

Ama benim hala bi kac sorum var simdi ben hergun astral i deniorum kendimi programlamis gibiyim hergun o saat geldiginde hemen astrali deniyorum.Simdi ben surekli denedigim icin diyelimki ciktim ve hergun cikiorum acaba bir sure sonra ben astrale cikmayi denemesemde kordon gevsemis oldugundan ruhum ben istemesemde durup dururken cikarmi disariya ? Cok sacma bi soru sanirim ama cok merak ediorum bu soru bayadir aklimda ve bi tane daha var bu aralar otururken ve yatarken bazen astrale cikmadan onceki olan o sallanmalar oluo durduk yere bi zarar verirmi acaba?

Kullanıcı avatarı
ayrıntılar

Okunmamış mesaj gönderen ayrıntılar » 13 Oca 2011, 19:54

arkadaşlar eksik bildiğiniz bir şey var. a.s için sadece istemek yetmez.uzun bir çalışma gerektirir. kendinizi geliştirmelisiniz öncelikle. yataga yatıp dilediğiniz gibi konsantre olun titreşimler dışında bir şeye ulaşamazsınız. herşeyden ama herşeyden önce farkında olmalısınız. farkındalığa sahip olmalısınız. böylelikle hem hayata bakışınız değişir kendinizi tanımış olursunuz. sonrasında a.s denemelerine başlayınız. ama tekrar söylüyorum herşeyden önce farkındalık.

Kullanıcı avatarı
mustak96

Okunmamış mesaj gönderen mustak96 » 07 Şub 2011, 01:13

merhaba benimde sorularım oolcaktı

Buqra038
Teşekkür etti: 2 kez

Okunmamış mesaj gönderen Buqra038 » 08 Şub 2011, 05:08

sorsana o zmn .d

Buqra038
Teşekkür etti: 2 kez

Okunmamış mesaj gönderen Buqra038 » 08 Şub 2011, 05:10

crystal o kordon qewşeme oLayı çok saçma qeLdi bna ama yinede tecrübeLilerine sormak daha ii oLur .d senin şu yeşiL kedi qözLerinede çq qüLdüm k.b ama qözLer qeLdi akLna ama sn nie korktun qözLerdn .d.d