Cin Korkumu Nasıl Yendim?

Astralseyahat ile ilgili sizden gelenler

Moderatörler: Bru-x, Astral

hilall
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Yaşadığınız İl: 10 Balıkesir
Burcunuz: Terazi Burcu: 23 Eylül-22 Ekim
Cinsiyetiniz: Kadın

Okunmamış mesaj gönderen hilall » 16 May 2020, 08:57

Selam. yine ben.

Başlamadan önce eger benim gibi cinlerden aşırı derece korkup çaresiz kalmış kardeslerim varsa sizlere tavsiye vereyim.
Ben cinlere olan korkumu onları karşıma alıp insan gibi konuşup yendim. Evet bir şizofren edasıyla boş odada korktuğum cinlere adlarını sorduğumda, onlarla muhabbet etmeye başladığımda, gitmeleri gerektiğini söylediğimde korkumu yendim. (Lütfen psikolojiniz kaldıramayacak derecedeyse okumayın.)

Başıma gelen olay şu: ben yaklaşık 2 yıl boyunca her gün(sonradan iki günde bir) gece belli saatlerde uyanıp şu olayı yaşadım; önce gece 3 gibi herkes uyurken salondan tv sesleri geldiğini duyuyordum sonra sesler yoğunlaşiyordu. odamın kapisina vuran, çığlık atan, yüksek sesle konuşan sesler duyuyordum daha sonra bunun bir rüya olduğunu düşünüp uyumaya devam ediyordum. Sesler durmuyordu sabah ezanindan sonra sesler kesiliyordu. Her gece bu seslere uyanıp susmalarini bekliyordum. (arkadaş gece cinler sabah yukardaki komsunun çocukları bu evde kimse uyutmuyo beni uyuyana az saygı ya!)

Ben şehir dışında yurtta kalıyordum. yurtta kaldığım süre boyu bunu hiç yaşamadım. Ama evde odamda her uyulduğumda gece bu seslere uyanıyordum.
Ilk başlarda sesler kapıyı zorluyor gibi geliyordu. Yıllar boyu aynı şey olunca alışmıştım ve aklıma cinlerin sabah ezanina kadar düğün yaptığı sonra sustuğu geliyordu (LAN DÜĞÜN YAPACAK BAŞKA YER MI YOK) Evdekileri korkutmamak için hiç kimseye anlatamadim. Böyle devam ederken

Bir gün gece rüya gördüm. Annemle kavga ettiğimiz zamandı. Annem ve ben salonda oturuyorduk birden annemin etrafında siyah kirmizi cin olduğunu düşündüğüm varliklar belirdi. Bir şeyler söylediler hatırlayamıyorum. Annemin içinden çıkıyorlardı galiba anlamadım. Detaylarini hatırlayamıyorum. Bir kaç ay rüyanın etkisinden çıkamadım zaten. Fakat o rüyadan beri gece uyanmoyorum ve bu çığlıkları duymuyorum.

Genel olarak cinlerle annemin bir alakasi oldugunu ama sonra bunun ortadan kalktigini dusunuyorum?

“Sizden Gelenler ve Makaleler” sayfasına dön