Yaşadığım şey astreal Seyehat mi?

Astralseyahat ile ilgili sizden gelenler

Moderatörler: Bru-x, Astral

kupakizi1711
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Yaşadığınız İl: 35 İzmir
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Cinsiyetiniz: Kadın

Yaşadığım şey astreal Seyehat mi?

Okunmamış mesaj gönderen kupakizi1711 » 10 Ara 2019, 11:55

Merhaba...
İlk astreal (eger astrealse)deneyimim bir kaç ay önce oldu.
Gece uyurken bedenimden ayrıldığımı hissettim odamda ki tavana yapışmış vaziyetteydim korku ve panikle doldum aslında öldüğümü sandım ama bedenimi de bir taraftan hissediyorum sanki bedenim uyku felcinde gibi ama bedenimi yukarıdan izliyorum havada çırpınıyor olmama rağmen bir süre bedenime dönemedim buarada gece olduğu için ortalık çok aydınlık değil eşimi görüyorum yanimda uyuyor telefonumu görüyorum bildirim ışığı yanıp sönüyor uyuduğum odanın %100 aynısı olmadığı hissine kapıldım panik heryeri mi sardı ve gerçek bedenimde nefessiz kaldığımı hissedince hızlı bir şekilde bedenime döndüm. Bu bir çekilme hissi gibiydi bedenime yerleşme anı ise çok tuhaftı her taraf titriyor gibiydi oan uyandım korkttum eşimi de uyandırdım ışık açık uyuduk 😂
Neyse sonraki olay bugün oldu. Uykuda olduğumu biliyorum sonra bedenimden ayrılmaya başladım arkada bir yerlerde bu sefer panik olmicam dedim uyuduğum odanın yine tavanına kadar yükseldim tavana dokundum etrafa bakmaya çalıştım ama bakamadan bedenime döndüm ama bu sefer dönüşüm sanki uyku apnesi gibiydi rüya içinde rüya gördüğümü uyandığım zaman farkettim ama yaşadığım deneyim ilkine fazlasıyla benziyordu. Sağ kulağımda bir çınlama ile uyandım ve eşimin bana seslendiğini duydum eşimi uyandırdım ve bana seslenip beni uyandırmaya çalışıp çalışmadığını sordum oda öyle bişey olmadığını rüya görmüş olabileceğimi söyledi.
Yaşadığım deneyimler neydi ?
Benzer bir durumda olan var mı?
Uzun oldu ama cevap verirseniz çok sevinirim tesekkur ederim 😊