bu doğrumu?

Moderatörler: Bru-x, Telekinetik

Kullanıcı avatarı
HydroKinetic
Teşekkür etti: 0

Re: bu doğrumu?

Okunmamış mesaj gönderen HydroKinetic » 11 Haz 2010, 12:12

bu şizofrenliğin varlıabilmiş en üst seviyesi xD arkadaşlar inanmayın bunlara adamlar ne yapacaklarını bilmiyorlar :D
GÜL'DEN

Gülümsemek bizim büyümüz.;) Gülümsedik ve güçlendik! :)

nhilo

Okunmamış mesaj gönderen nhilo » 23 Haz 2010, 00:32

Astral seyehat sadece zihnimizde gerçekleşen bir olay.Astral seyahat sırasında görünen yaratıklar(sizin tabirinizle) sadece bizim orada oluşturduğumuz varlık benzeri beynimizin bize oynadığı hayal gücünden başka birşey değil. Mesela bugün bu konuda "demon" diye bir varlık duydunuz ve zararlı olduğunu okudunuz bu akşam astral projeksiyon yaparsanız büyük ihtimalle "demon" göreceksiniz. Nedeni ise onu şimdi okudunuz beyninize yerleşti astral sırasındada bunu göreceksiniz eğer astral hakkında hiçbirşey bilmeden yapsanız hiçbir varlık görmezsiniz. Hurafelere kanmayın. Sadece beyinde gerçekleşen bir olay.

Di[L]ogaN

Okunmamış mesaj gönderen Di[L]ogaN » 04 Tem 2010, 12:32

konu açacak yer bulamadım o yüzden burada soruyorum :P
astral seyahat ilgimi çekti ve araştırdım teknikleri okudum idrak ettim ama bazı soru işaretleri kaldı aklımda. Örn: Astral seyahatte görüdüğümüz kişiler olaylarbiz uyurken gerçektende gerçekleşen olayalar mı? Biriyle karşılaştığımızda onunla gerçekten görüşüyor muyuz? Örneğin ben astral seyahati uzun süredir görmediğim birini görmek için yapmak istiyorum onun yanına gitmem nasıl mümkün yada o sırada bilincim açık olacak mı ve birşeye dokunabilecek miyim? deniz aşırı bir yere gitmek istesem yine otabüse binip mi gitmem gerekecek yoksa gitmek istediğim yere hemen ulaşmamı sağlayacak bir teknik var mı? şimdiden tşk.

işlemci

Okunmamış mesaj gönderen işlemci » 14 Ara 2010, 19:53

seni iyi kandırmışlar arkadaşım.Astrale çıkamdan önce 7 tane Ayetel Kursi oku!

:)))

Okunmamış mesaj gönderen :))) » 02 Mar 2011, 17:47

tamamen o kişinin kendi iç dünyası korkuları

tosnika

Okunmamış mesaj gönderen tosnika » 10 Mar 2011, 21:29

ben gçen akşam yapmaya çalştm ışıklar falan geldi ama sonra korkunca tekrar aynı yere geldim bi daha yapamadım...

HeroN

Okunmamış mesaj gönderen HeroN » 11 Mar 2011, 16:33

Rüyalarımı arada sırada kontrol edebiliyorum. Dün rüyadan astrale geçtim. Hertarafım karıncalandı kulağım çınlamaya basladı konsantire oldukca sesler artıyo ve sonunda yatağın ortasında uçuyordum :D dediğim gibi ilk denemem biraz tırstım ama :) yatakdan cama kadar gittim sokağa baktım 10 sn falan sürdü sonra geldim tekrar bedenıme girdim :)
Facebook Link : http://www.facebook.com/atakanbesir
Lucid Dreamer

alkanmemo

Okunmamış mesaj gönderen alkanmemo » 22 Mar 2011, 23:04

nhilo yazdı:Astral seyehat sadece zihnimizde gerçekleşen bir olay.Astral seyahat sırasında görünen yaratıklar(sizin tabirinizle) sadece bizim orada oluşturduğumuz varlık benzeri beynimizin bize oynadığı hayal gücünden başka birşey değil. Mesela bugün bu konuda "demon" diye bir varlık duydunuz ve zararlı olduğunu okudunuz bu akşam astral projeksiyon yaparsanız büyük ihtimalle "demon" göreceksiniz. Nedeni ise onu şimdi okudunuz beyninize yerleşti astral sırasındada bunu göreceksiniz eğer astral hakkında hiçbirşey bilmeden yapsanız hiçbir varlık görmezsiniz. Hurafelere kanmayın. Sadece beyinde gerçekleşen bir olay.
yav şimdi astral,lucid fln hiçbişe yapamam(hiç yapmadım ve bu konuyla 2gündür muhattabım).e şimdi demon cin vs. konuştunuz benim aklımda görünüşleri belirdi(tahmin görüntüleri).korkuttunuz beni:(
(çokda çirkin görünüyolar tahmin görüntülerinde)

bide astrale çıkanlar hep yatakta uçtuğunu yada pencereden baktığını sölüyo.farklı bişe yapan yokmu

Kullanıcı avatarı
zaza54

Okunmamış mesaj gönderen zaza54 » 22 Mar 2011, 23:23

nasıl farklı birşey bekliyorsun sen :)
ASTRAL
[email protected] ekleyin yardımcı olurlar...

Kullanıcı avatarı
Dogukan Pekmezci

Okunmamış mesaj gönderen Dogukan Pekmezci » 28 Mar 2011, 15:51

Astralde Böyle şeyler mümkün deildir ne kapısı :) Astral ruhun bedenden ayrılıp seyahet etmesidir ama sen ilk dnemende odandan cıkma :)
Astral Profosörü.

Why So serious?

Kilitli

“Soru ve Cevaplar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir