küçük bir intro :D

Moderatörler: Bru-x, Telekinetik

Edo
Teşekkür etti: 0

küçük bir intro :D

Okunmamış mesaj gönderen Edo » 31 Mar 2011, 22:13

merhaba, ben erdem, genel olarak merak ettiğim bir kaç şey var, onları soramk istiyorum:

ben daha önce bir grupla meditasyon yapıyordum, 3-4 yıl yaptım, sonra bırakmak zorunda kaldım. artık bazen yattıktan sonra yapmaya çalışıyorum..
aslında tam olarak merak değil de öneri istiyorum, ben 'psi'yi merak ediyorum, enerji yoğunlaşması diye biliyorum deneyim ve okuyup & izlediklerimden. mesela psi ball falan vardı internette. neyse ben kalem ya da sivri bir nesene üzerinde bir parça kıvrılmış kağıdı çevirebiliyorum (lütfen dalga geçmeyin ;D) bunu geliştirmek de istiyorum... yardımcı olabilir misiniz? teşekkür ederim şimdiden

Kullanıcı avatarı
Dogukan Pekmezci

Re: küçük bir intro :D

Okunmamış mesaj gönderen Dogukan Pekmezci » 01 Nis 2011, 18:00

Merhaba psiwhell yada psiball dediğimiz şey büyük bir enerji birikimidir günde 15dk kapağa bakarak konstrasyonunu artırıp daha gücül psiwhell yada psiball ypabilirsiniz Saygılar.
Astral Profosörü.

Why So serious?

Edo

Okunmamış mesaj gönderen Edo » 02 Nis 2011, 01:52

teşekkür ederim :D

Kullanıcı avatarı
memet-orak

Okunmamış mesaj gönderen memet-orak » 19 Nis 2011, 01:31

ben psi ball ustasıyım ama su aralar psi ball da uzmanlasırsanız psi ball'ı gorunur yapabilirsiniz yazıo ama kafam takıldı bu dogrumu???
insanlar 2 ye ayrılır.
1.gozlerimizle gordugumuz et ve kemikten olusan
2.insan gozuyle gozukmeyen seyleri beyni kandırarak asıl seklimizi gordugumuz insan
NOT:insanların 1.den olustugunu mu sanıyorsun? evetmi? sen sadece henuzhic bir sey gormemissin !!

Edo

Okunmamış mesaj gönderen Edo » 22 Nis 2011, 17:48

bi rkaç tane kinesis var mesela lunar kinesis, gyrokinesis.. vs. bu türlerde genelde psiball kullanılıyor.. bununla ilgili ayrıntılı bilgileri http://psi.wikia.com/ adresinde bulabilirsin.mesela lunarkinesisde negatif enerji yönetiliyor. burada bir psiball yapıp içine negatif enerji dolduruluyor, mesela sonokinesis(ses)de psiballa ses doldurulup patlatılıyor. belki bir dalda görülebilir

Kullanıcı avatarı
megaboy

Okunmamış mesaj gönderen megaboy » 22 Nis 2011, 18:28

memet-orak yazdı:ben psi ball ustasıyım ama su aralar psi ball da uzmanlasırsanız psi ball'ı gorunur yapabilirsiniz yazıo ama kafam takıldı bu dogrumu???

https://astralseyahat.net/ileti27290.html#p27290 Memet en sonunda istediğini buldum :)
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000874857108 Ulaşmak için ekle.

Tadında bıraktık

Okunmamış mesaj gönderen avatar99 » 11 May 2012, 10:43

bende psiwhl yapıyorum fakat istediğim yöne çeviremiyorum bu arada psiball yapımını anlatırsanız sevinirim meraklıyım bu işlere şimdiden teşekkürler