nerde yanlış yapıyorum?

Moderatörler: Bru-x, Telekinetik

Kullanıcı avatarı
sarikurt
Teşekkür etti: 0

nerde yanlış yapıyorum?

Okunmamış mesaj gönderen sarikurt » 27 Oca 2010, 17:53

hergün astral deniyorum gerçi çok olmadı 1 hafta oldu,ilk günlerde akşam denedim son 3 gün gece deniyorum,uykuyada dalmıyorum,söylenenler gibi ilk başta yatıyorum ayaklarımı üst üste atıyorum sonrada karnımın üstünde ellerimi parmaklarımın aralarında boşluk olmicak şekilde kenetliyorum,10 dk rahatlıyorum birşey düşünmüyorum sonra ters düşünme tekniğini yapıyorum,kuzeye yatarken güneye yattığımı düşünüyorum,beynimi kandırıyorum sonrada ruhumu bedenimden çıkarıcakmışım gibi düşünüyorum yani sanki astral bedenim fizik bedenden çıktığını düşünüyorum ayaklarım acıyo eller uyuşuyo bacaklarda acıma var ama alnımda hiç bişey yok,biryerde yanlışmı yapıyorum anlamadım,abartısız 1.30-2.00 saat anlattıklarımı yapıyorum ama sanki bir yerde yanlış yapıyomuşum gibi geliyor,hiç korkumda yok,nerde yanlış yapıyorum yardım edermisiniz?

Kullanıcı avatarı
tes1907

Re: nerde yanlış yapıyorum?

Okunmamış mesaj gönderen tes1907 » 28 Oca 2010, 09:56

Ayaklarını çapraz yapman çıkıştan sonra sana ağrı verir. en güzeli yatağa eller ve ayaklar arasında boşluk oalrak yatmak. Anladığım kadarıyla gevşeme kısmını yapamıyosun. Öncelikle gevşemen lazım...

Gevşemene yardımcı olacaklar önce bi süre düşüncesiz kal sonra 3 kere derin derin nefes al ve sonra 7 sn de nefesi al 3 sn içinde tut 5 sn de bırak nefesi. Bunu 7 kere yap. Vücudunun hiçbir yerini hissetmemelisin hatta odayı kaplıyo gibi hissetmelisin vücudunu. İçinden " Gevşiyorum... Gevşiyorum" gibi telkinler ver kendine. Buradan sonra zaten bi 20 dk geçmiştir ve vücudunda neredeyse hiçbir yerini ellerini kımıldatmadıkça hissetmiyosundur. Boşlukta gibisindir. Şimdi bunu daha derinliştirmelisin. Birçok yöntemi var daha derinleşmek için bunlardan biri ;

Vücudunu bir fabrika gibi düşün ve her yerinde işçiler var giibi. önce sağ ayağının baş parmağından başlayarak bütün işçileri bileğinde topla. Sonra bunları diz kapağında sonra kuyruk sokumu kemiğinin olduğu yerde. Bundan sonra sol bağaca aynısını yap ve hepsini kuyruk sokumu kemiğinin bölgesine buluştur. Yukarı doğru çıkart ve en son boyun onlar kalsın. Aynısını eller yap ve hepsi boynunda buluşsun. 3. gözün olduğu yere gelsin ve ordan beyaz bir ışıkla yukarı ışınlansın. buda bi 10-20 dk sürer... Bu konumda astrala çıkmak için 3. trans halinde olmalısın diye yazdım bi bak bence...

http://telekinezi.org/ileti21541.html#p21541
"Asla vazgeçme ve hayallerini takip et " Bu bir avuç cesareti kalbine yerleştir. unutma yarına onunla varacaksın..!
Ruhmu saran alevle yükselmeliyim ancak. Dik başlı siyah köpek, beni bekliyor olacak..!

By T€$
Timuçin mre $en

Kullanıcı avatarı
sarikurt

Okunmamış mesaj gönderen sarikurt » 28 Oca 2010, 14:05

çok saol tavsiyelerin için hepsini bugün en ince ayrıntısına kadar yapıcam sonucunu yazarım, inş. gelişme olur

Kullanıcı avatarı
netenes

Okunmamış mesaj gönderen netenes » 28 Oca 2010, 18:18

Bende burada bir genel sorun gördüm. Telekinezide bir başaranın yaptıklarının aynısını milimetrik hesaplarla yaparsan ve bunun sonucunda birşey olmasını beklersen çok zorlanırsın. Mühim olan -hem telekinezide hem astral seyehatte ve diğerlerinde- belli hareketleri yapmak, şekil şekil durmak değil olayı tamamen beyinde bitirmektir. Eğer beyninde tamamen başardıysan yapacağın dış hareketler onun daha kolay olmasını sağlar. Mesela psiwhell yapmak için en uygun zaman uykudan kalktıktan bir süre sonra sabah aklında birşey yokken kendine telkinler vererek çok sessiz ortamda iğnenin ucundaki alüminyum folyoyu döndürmeye çalıştığın zamandır, ama telekineziye henüz yeni başlamış birisi hemen bunları yapar ve asıl odaklandığı yer düşünceleri değil hareketleri olur ve dolayısıyla uzun sürede, zorlukla başarır fakat bir insan aklında o işi bitirmişse gece çok uykuluyken arkasında kuzenleri tepinirken kürdanın ucundaki hiçte simetrik olmayan bir defter kağıdını rahatlıkla çevirir.

Umarım anlatmak istediğim sana yararlı olur.
Yürü hür maviliğin bittiği son hadde kadar,
İnsan alemde hayal ettiği müddetçe yaşar.

Yahya Kemal Beyatlı

Yoğunum bu aralar...

Kullanıcı avatarı
sarikurt

Okunmamış mesaj gönderen sarikurt » 28 Oca 2010, 20:01

öncelikle netenes cevabın için saol,şimdi astral denemesinden kalktım sonuç yine 0,tes1907 nin dediklerini aynen uyguladım 1saat deneme sonucunda kalktım çünkü bunları yaptıktan sonra ne yapıcağımı hala tam anlamadım,ters tekniği denedim,sallanma denedim,ip tekniği denedim,ruhum bedenimden ayrııyomuş gbi yaptım ve hissettim,en sonunda tuttum nefesimi astra bedenimi çıkarmayı denedim ama olmadı,arada bi çınlama duydum ama 3.gözümün olduğu yerde hala büyük bi ağrı yok,anca ip tekniğini yaparken 3.göze yoğunlaştığım için biraz ağrıdı,ortamda pek uygun değildi aslında kurtlar vadisi özetini izliyolardı içerde onun seslerini fln duyuyodum.Bidahaki denememde sizce hangi tekniği uygulamayım?hangisi kolaydır?bir teknik üzerinde istikrarlı denemek istiyorum ama yaparken biri olmayınca sıra sıra teknik deniyorum,kararsızım tavsiyelerinizi bekliyorum

Kullanıcı avatarı
-JeLLyBoon'-
Konum: нєяşєуιη αу∂ıηℓαηмαѕıуℓα вιяℓιктє кαяαя∂ı ∂üηуαм ..

Okunmamış mesaj gönderen -JeLLyBoon'- » 28 Oca 2010, 20:16

Benim bildiğime göre duruşla değilde günlük yaşamda nasılsan öyle çıkman gerekiyor ki ruhunda kendini özgür ve bağımsız hissetsin ..
Yapamıyorum dedikten sonra kesinlikle olmuyor zaten ben neredeyse 1 yıldır deniyorum ve birkaç defa başardım yorucu birşeyde olsa en uygun zamanlar uykunun ağırlaştığı ve çoğu insanı uyuyor bildiğiniz zamanlar ..
Yada bazen olur ya boşlukta gibi hissedersiniz birşey düşünemezsiniz işte o zamanlar en uygunu diye biliyorum ..
Çoğu denememdede bunun doğru olduğu sonucuna vardım ..
Başarılar ..
---
- gσтнι¢ -

Kalbime biri kaçtı xD

-MetaL MusiC-

http://telekinezi.org/kultur-sanat/benden-yazilar-t1561.html

Kullanıcı avatarı
**profesyonel**

Okunmamış mesaj gönderen **profesyonel** » 28 Oca 2010, 21:28

sarikurt yazdı:öncelikle netenes cevabın için saol,şimdi astral denemesinden kalktım sonuç yine 0,tes1907 nin dediklerini aynen uyguladım 1saat deneme sonucunda kalktım çünkü bunları yaptıktan sonra ne yapıcağımı hala tam anlamadım,ters tekniği denedim,sallanma denedim,ip tekniği denedim,ruhum bedenimden ayrııyomuş gbi yaptım ve hissettim,en sonunda tuttum nefesimi astra bedenimi çıkarmayı denedim ama olmadı,arada bi çınlama duydum ama 3.gözümün olduğu yerde hala büyük bi ağrı yok,anca ip tekniğini yaparken 3.göze yoğunlaştığım için biraz ağrıdı,ortamda pek uygun değildi aslında kurtlar vadisi özetini izliyolardı içerde onun seslerini fln duyuyodum.Bidahaki denememde sizce hangi tekniği uygulamayım?hangisi kolaydır?bir teknik üzerinde istikrarlı denemek istiyorum ama yaparken biri olmayınca sıra sıra teknik deniyorum,kararsızım tavsiyelerinizi bekliyorum
kardeş şu sitede istediğin kadar çok teknik bulabilirsin
http://www.astralseyahat.com/index_v2.html
A'yı hayatta başarı olarak tanımlayalım, o zaman A = X + Y + Z' dir; X çalışmaktır, Y oyundur Z ise çenesini tutmayı bilmektir.

Kullanıcı avatarı
**profesyonel**

Okunmamış mesaj gönderen **profesyonel** » 28 Oca 2010, 22:33

özür dilerim site vermişim ama
A'yı hayatta başarı olarak tanımlayalım, o zaman A = X + Y + Z' dir; X çalışmaktır, Y oyundur Z ise çenesini tutmayı bilmektir.

Kullanıcı avatarı
sarikurt

Okunmamış mesaj gönderen sarikurt » 28 Oca 2010, 22:58

Cevabın ve yardımın için saol ama teknikleri bulmak kolaydır,söylediğim gibi bir çok tekniği deniyorum.Mesela ters düşünme tekniğini tek başına yapınca direk astrale çıkıyomuyuz yoksa yanında başka şeylerde yapmak gerekiyomu?hangi teknik tek yapılır hangisi başka teknikte gerektirir?hangisi kolaydır?gibi sorulara cevap alabilmek için konuyu açtım

dj_onur001

Okunmamış mesaj gönderen dj_onur001 » 01 Şub 2010, 13:45

arkadaşlar sadece 1 teknik üzerinde kalmayın..
4-5 çeşit teknik var...