astral seyahat mı yaşadığım?

Astralseyahat (Beden dışı yolculuk) hakkında yaşadığınız veya yaşayacağınız sorunlar ve çözümleri

Moderatörler: Bru-x, Astral

Kullanıcı avatarı
Tgce0206
Yaşadığınız İl: 5 Amasya
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Cinsiyetiniz: Kadın

astral seyahat mı yaşadığım?

Okunmamış mesaj gönderen Tgce0206 » 16 Şub 2013, 11:36

merhaba. Dün gece olan bir şeyi anlatmak istiyorum bana astral olup olmadığı akkında bilgi verirseniz çok sevinirim.

dün gece okul hakkında bişey düşünürken uyuyakaldım heralde. ardından rüya gördüm ve rüyadan uyandım. uyandığımda aynı yattığım şekildeydim ve kendimi uyumadan önceki düşündüğüm şeyleri düşünür şekilde buldum. sonra birden kafam daldı. ve o an bunun bi rüya olduğunu anladım. anlayınca rüya çökmeye başladı bende kendime hayır bu rüyada kalcaksın falan demeye başladım ve sonra kaldım. ardından birden ayaklarımdan havaya doğru kalktığımı hissettim. ve çok korktum . astralide bildiğim için u heralde astral dedim ve birden kalktım ve diğer odaya gitmek istedim. ordada ablam var. gittim ama beni farketmedi ve ben hemen çıktım farkederse korkar falan diye. sonra kendi yattığım yere geldim. karanlıktı ama kendimi gördüm. uyuyordum ama uykumda ağlayıp 'annem ölmüşmü' diye sayıkladığımı gördüm. ve geri bedenimedönmek istedim. ve birden düşüyomuş gibi hissettim ve uyandım . uyandığımda ise sol göğsümde derinlere kadar giden bi uyuşma vardı ve 5 dk falan sonra geçti. ve kalktığımda içimde öyle kötü bir his vardıki ağlama isteği duydum ve ağladım. snra annnemin yanına gittim ve uyuordu. ardından yerime dönüp bir süre uyuyamadım. sonra uyuduğumda ise birsürü kabus gördüm.

acaba bu yaşadıklarım istemsiz bir astral seyahat mı? sadece bi rüyamı? bilgilendirirseniz sevinirim.

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek
İletişim:

Re: astral seyahat mı yaşadığım?

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 03 Mar 2013, 17:21

Bilinçli rüyada olabilir. Bir deneyimin gerçek bir astral seyahat olup olmadığını anlayabilmek için daha doğrusu kendinize inandırabilmek için delil bulmanız gerekiyor. O sırada uyandığınızda baktığınızda sizi doğrulayacak bir şeyler olmalı. Saate bakabilirsiniz, bir kitabın sayfasına, anneninizin duruşuna vs.

Anlatılanlardaki belirtiler Astral belirtilere de uyuyor ancak net bir şey söylemek zor bilinçli rüya ve astral çıkışı birlikte yapmış olabilirsiniz. Astral çalışmalar öncesi bilinçli rüyalar çok fazla olur son perde de ise bilinçli çıkışlar başlar
Hz. Mevlana derki:

Beden yumurtası içinde harika bir kuşsun sen,
Yumurtanın içinde kaldığın sürece uçamazsın.
Eğer beden kabuğunu kırarsan kanatlarını çırpacak ve ruhu kazanacaksın.

Mesnevi'den

Kullanıcı avatarı
Tgce0206
Yaşadığınız İl: 5 Amasya
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Cinsiyetiniz: Kadın

Re: astral seyahat mı yaşadığım?

Okunmamış mesaj gönderen Tgce0206 » 03 Mar 2013, 19:45

AkrepKral yazdı:Bilinçli rüyada olabilir. Bir deneyimin gerçek bir astral seyahat olup olmadığını anlayabilmek için daha doğrusu kendinize inandırabilmek için delil bulmanız gerekiyor. O sırada uyandığınızda baktığınızda sizi doğrulayacak bir şeyler olmalı. Saate bakabilirsiniz, bir kitabın sayfasına, anneninizin duruşuna vs.

Anlatılanlardaki belirtiler Astral belirtilere de uyuyor ancak net bir şey söylemek zor bilinçli rüya ve astral çıkışı birlikte yapmış olabilirsiniz. Astral çalışmalar öncesi bilinçli rüyalar çok fazla olur son perde de ise bilinçli çıkışlar başlar
Evet baya bir lüsid rüya görüyorum zaten bu aralar. bir de yukarıda bahsettiğim olayda astral olsun olamasın beni en çok etkileyen kendimi 3 boyutlu olarak görüşümdü. kendimi görünce hem bedenimde hem dışarda hissettim kendimi. sanki beynim uyuşmuş ve bulanıklaşmış gibiydi. birbirini çekiyolardı ama hissiyat şeklinde. normalde rüyaları anı anına net hatırlayamam. ama bu olayı şu an bile net yaşamış gibi hatırlıyorum.