Astral seyahat mi yaşadım?

Astralseyahat (Beden dışı yolculuk) hakkında yaşadığınız veya yaşayacağınız sorunlar ve çözümleri

Moderatörler: Bru-x, Astral

yeşilışık
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Kadın

Astral seyahat mi yaşadım?

Okunmamış mesaj gönderen yeşilışık » 07 Ağu 2019, 08:55

Öncelikle hepinize merhaba..
Çok garip bir deneyimimi paylaşmak istiyorum. Uzun süredir astral seyahat ile ilgili kitaplar okuyordum ve yapmayı da çok istiyordum. 1 ay kadar önce istemsiz bir lucid deneyimim oldu ama maalesef kontrol edemeden güvensizlik duygusundan dolayı kendimi uyandırdım. Dün gece kısa süreli bir astral deneyimim oldu ama astral mi değil mi emin değilim nasıl ayırt edilir bunu da bilmiyorum. Öncesinde birkaç rüya gördüm. Bunlardan birinde havuz giriyordum buraya kadar her şey normaldi. Daha sonra rüyamda gün batımı görüyorum aa ne güzel diyip fotoğrafını çekiyorum o ara yuvarlak dolunay gibi bir ışık beliriyor ardından benim kameramın flaşı patlıyor ve fotoğrafa bakıyorum tavanda gezen bir ruh görüyorum (halka filmi tarzı beyaz elbiseli olanlardan) sonra korkudan uyandım zaten. Saat erken olduğu için tekrar uyudum. Uykunun sonlarına doğru şuanda sevmediğim bir politikacının resmini görmeyi hayal ettim bunu isteyerek yaptığımı hatırlıyorum resim tıpkı bir telefonun içindeymişim gibiydi başta küçücük nokta kadardı sonra yavaş yavaş büyüttüm resmi ama çok garip bir şeydi açıklayabildiğimden emin değilim. Ondan nefret ettiğimi birkaç kere tekrarladım ve burda bilincim gelir gibi oldu. Ardından kendimi görmeye başladım ama kendi gözlerim kapalıydı. Zangır zangır titremeye başladım ve hafiften havaya kalktığımı hissettim. Korktuğum için kendime uyan dedim ama donuk gibiydim o an uyanamadım. Sonra kendi kendime boynunu sağa döndür dediğimi hatırlıyorum oynatabildiğim tek şey oydu boynumu cidden sağa döndürdüğümde uyandım. Gözlerimi yeni açtığımı hatırlıyorum. Bunları yorumlar mısınız acaba? Bunlar bağlantılı birer deneyim mi yoksa sadece bir tarafım açık mı yatıyorum
Bir de bu parapsikoloji olayında sanki bir korumam yokmuş gibi hissediyorum. Diğer ruhlara kolay yem olabilirmişim gibi geliyor. Bu konuda kendimi nasıl geliştirebilirim?