Astral seyahat yapanlar deneyimlerini anlatabilirler mi?

Astral seyahat yapanlar deneyimlerini anlatabilirler mi? bu astral seyahat olayını yeni duydum ve cok ilgimi ckti. acaba seyahate cknlar nasıl oldugunu neler yaptıklarını anlatabilirlermi? cok merak ettim.

Astralseyahat (Beden dışı yolculuk) hakkında yaşadığınız veya yaşayacağınız sorunlar ve çözümleri

Moderatörler: Bru-x, Astral

1147

Okunmamış mesaj gönderen 1147 » 03 Nis 2011, 17:04

Resim

merhaba. bu astral seyahat olayını yeni duydum ve cok ilgimi ckti. acaba seyahate cknlar nasıl oldugunu neler yaptıklarını anlatabilirlermi? cok merak ettim.

Merak edenler için ekleme https://www.parapsikoloji.net/astral-se ... l-yapilir/

HeroN

Re: Astral seyahat yapanlar deneyimlerini anlatabilirler mi?

Okunmamış mesaj gönderen HeroN » 03 Nis 2011, 18:43

Nasıl çıkılıcağı hakkında teknikler var bu teknikleri sitede ayrıntılı olarak bulabilirsin.
Astralin nasıl olduğuna gelince düşünce gücünle istediğin herşeyi yapabildiğini düşün saniyeler içinde düşündüğün yerdesin duvarların içinden geçebiliyorsun uçarak yada ışınlanarak heryere gıdebiliyorsun ... :)
Facebook Link : http://www.facebook.com/atakanbesir
Lucid Dreamer

szroel

Okunmamış mesaj gönderen szroel » 03 Nis 2011, 18:44

Ama dikkat et . İlk başlarda zorlar biraz.

1147

Okunmamış mesaj gönderen 1147 » 03 Nis 2011, 21:53

Yorumlar icin tesekkurler biraz arastrma yaptm bilgm bar biraz bnm sorum deneyimlerdi yani sizler bunu hic yaptiniz mi neler yaptiniz onlari anlatir msnz

szroel

Okunmamış mesaj gönderen szroel » 03 Nis 2011, 21:55

Ben yapıyordum panik yaptım . Yaparken bedenim birden ayaklandı :D Ya arkadaşım kısacası böyle birşey var , arkadaşlarım odalarda gezenler var mahallede gezenler var tabikide bunları yapmak için kendini geliştirmek lazım.

1147

Okunmamış mesaj gönderen 1147 » 03 Nis 2011, 22:15

hmm. aslında cok ilginc ama ben yapmayı pek dşnmüyorum su an için ama belkı gzl deneyimler okudukca fikrim değişir :D

1147

Okunmamış mesaj gönderen 1147 » 04 Nis 2011, 17:11

arkadaşlar hiç deneyim yorumu gelmemiş lütfen bunu yapanlar deneyimli kişilr yaptıklarını anlatsınlar çok merak ediyorum lütfennn

PribLo1

Okunmamış mesaj gönderen PribLo1 » 04 Nis 2011, 17:37

Herkez ilk deneyiminde evde gez dior fakat ben ılk astrala cıktıgımda önceden gittigim pek cok yere gıttım parisde dail heryeri gezdım ucabılıyorsun herşeyi yapabılıyorsun yapmanı onerırım ılk yapmanda belkı zorlanırsın ama sonradan yaptımı daha kolay gelir

Daemon

Okunmamış mesaj gönderen Daemon » 07 Tem 2019, 23:32

Merhaba kardes.Evet ben gercek hayatta astral seyahat yapanlardanim.Yalanim yok gercekten.Astral seyahat gercekten var.Hatta astralde cok olay yasadm garip olaylar. Amacim bu mesaji yazmakta o ki astral seyahat kmse yapmadi yalan yalan seyler dien arkadaslara burdan seslenyorum bilip bilmeden konusmayin.Kisa ozet geciyim.Astralde cogu zmn yatakta kendini goremezsin ve ya 3 4 saniye gorursun ve sonra kayb olur.Cunki astral boyut insanlarin boyutu digil.Dunyayla hic bi alakasi yok.Astralde farkli farkli boyutlar var.Cok fantazi seyler dusunmemen gerek yoksa astral boyutan cikar ruya gormeye baslarsin.Astralde kosamazsin.usumezsin.ayaklarin yere degdigini gorur ama hisetmezsin.Uykulu olarak astrale cikinca yani diyelim bu gun yorgunsun aksam astrale ciktin cikarsin ama cok zorlanirsin astralde bile uykun gelir gozlerini acik tutamazsin.neyse umarim yardimci olmusumdur selametle kalin