Astral seyahate çıkamamak

Astralseyahat (Beden dışı yolculuk) hakkında yaşadığınız veya yaşayacağınız sorunlar ve çözümleri

Moderatörler: Bru-x, Astral

bodycenter
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Yengeç Burcu: 23 Haziran-22 Temmuz
Cinsiyetiniz: Erkek

Astral seyahate çıkamamak

Okunmamış mesaj gönderen bodycenter » 29 Ara 2019, 01:42

Merhabalar. Son 4 yıldır parapsikoloji alanında çeşitli çalışmalar yapıyorum. 2 yıldır astral seyahate çıkmak için çaba sarfediyorum. Özellikle son 1 aydır hergün çıkış için uğraşıyorum. Sorunumu dile getirebilmem için biraz detay vermem gerekiyor. Küçüklüğümden itibaren karabasan denilen olayı yaşıyorum fakat çoğu insan gibi hareketsiz kalmıyorum. Artı olarak buyaşıma kadar bizzat varlıklar da gördüm.en son bir niyet ettim ve bir varlık daha gördüm. Bana yardım etmek için geldiğini söyledi. Benim cevaplara ulaşabilme için astral seyahat yapmam gerekiyor. Fakat ne zaman çıkış yapmaya çalışsam göğsüm şişiyor çıkışın eşiğine geliyorum ama tekrar bedenim duruluyor. Tam o sırada rüya başlıyor çok farklı hayaller görüyorum ardından çalışmaya başladığım ana geri dönüyorum. Tahminim o rüyaya geçiş yapıldığı anı kontrol edip astral çıkışı gerçekleştirmek yönünde. Fakat bir türlü başaramıyorum. Yıllardır bıkmadan usanmadan çalışmalarımı yapıyorum. Sizlerden yardım istiyorum. Bu işi gerçekten yapan arkadaşlar bana yardımcı olursa sevinirim.

Kullanıcı avatarı
Bukra
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek

Re: Astral seyahate çıkamamak

Okunmamış mesaj gönderen Bukra » 04 Oca 2020, 15:03

Gerçekten çaba sarfeden herkes eninde sonunda başarıya ulaşır.

Nasıl bir yardım istediğini de yazarsan yardımcı olmaya çalışalım