astral seyehat için yardım !

Astralseyahat (Beden dışı yolculuk) hakkında yaşadığınız veya yaşayacağınız sorunlar ve çözümleri

Moderatörler: Bru-x, Astral

fireman0141
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Yaşadığınız İl: 7 Antalya
Burcunuz: Boğa Burcu: 21 Nisan-21 Mayıs
Cinsiyetiniz: Erkek
astral seyehat için yardım !

Okunmamış mesaj gönderen fireman0141 » 14 Kas 2019, 04:08

Merhabalar ben 19 yaşında bir üniversite öğrencisiyim , 3 yıldır astral seyehat deniyorum ama pek bir verim alamadım 3 yıldır deniyorum derken tabi'ki her gün demedim ayda bir haftada bir vs. ben kendimi dizginlemek ve bu işi başarmak istiyorum ve sizden tavsiye istiyorum kendime 30 günlük bir gün belirledim bir nevi kamp gibi bu 30 gün boyunca astral için neler yapmalıyım yardımcı olmanızı istiyorum ne yemeliyim nasıl davranmalıyım nasıl ibadet etmeliyim şunu yap şu zikir i çek vs. bu konuda yardımınızı istiyorum yardım edin edemeyin teşekkür ederim iyi forumlar :)

Kullanıcı avatarı
Bukra
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım

Re: astral seyehat için yardım !

Okunmamış mesaj gönderen Bukra » 18 Kas 2019, 15:51

Merhaba. Astral seyahat ile ibadet farklı konular. İbadet veya zikir astral seyahat için yapılmaz bu konuda yanılgıya düşülmemeli. Ama bu konuda özellikle bir bilgi almak istiyorsanız gece namazı kılanlar bir süre sonra eğer doğuştan aldığı etkilerde müsaitse doğal astral seyahat yapmaya başlarlar.

Diğer astral seyahat ile ilgili tüm ayrıntılara https://www.parapsikoloji.net/category/astral-seyahat/ linkinden ulaşabilirsiniz.

fireman0141
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Yaşadığınız İl: 7 Antalya
Burcunuz: Boğa Burcu: 21 Nisan-21 Mayıs
Re: astral seyehat için yardım !

Okunmamış mesaj gönderen fireman0141 » 19 Kas 2019, 06:11

Bukra yazdı:
18 Kas 2019, 15:51
Merhaba. Astral seyahat ile ibadet farklı konular. İbadet veya zikir astral seyahat için yapılmaz bu konuda yanılgıya düşülmemeli. Ama bu konuda özellikle bir bilgi almak istiyorsanız gece namazı kılanlar bir süre sonra eğer doğuştan aldığı etkilerde müsaitse doğal astral seyahat yapmaya başlarlar.

Diğer astral seyahat ile ilgili tüm ayrıntılara https://www.parapsikoloji.net/category/astral-seyahat/ linkinden ulaşabilirsiniz.
verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim gece namazı dediğiniz teheccüd namazımıdır acaba