astral yaparken uyuyorum

Astralseyahat (Beden dışı yolculuk) hakkında yaşadığınız veya yaşayacağınız sorunlar ve çözümleri

Moderatörler: Bru-x, Astral

xosedax
Teşekkür etti: 0

astral yaparken uyuyorum

Okunmamış mesaj gönderen xosedax » 30 Ağu 2013, 14:18

slm arkadaşlar ben astral yapmaya calisirken uyup kaliyorum uyumamaya nekadar calissamda uyuyorum uyumama engel olamiyorum astral yapmaya calisirken cinlamalar basliyor tam olacak derken uyuyorum bunun cozumu nedir

Kullanıcı avatarı
RoLeX
Yaşadığınız İl: 41 Kocaeli
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Cinsiyetiniz: Belirtmedi
Teşekkür etti: 13 kez

Re: astral yaparken uyuyorum

Okunmamış mesaj gönderen RoLeX » 31 Ağu 2013, 15:37

Astrali uyumaya yakın değilde uyandıktan sonra yapman daha doğru olur. Uykun varsa astral yapmak için kendini zorlama hemen uyu.
Mesela sabah saat 8 de uyanıyorsan alarmı 6 ya kur. Alarım yanında olsun. Uyandıktan sonra alarmı kapat yerinden kalkmadan. Yarı uykulu şekilde dene, başarman daha da kolaylaşır.

Buqra038
Teşekkür etti: 2 kez

Re: astral yaparken uyuyorum

Okunmamış mesaj gönderen Buqra038 » 13 Eyl 2013, 08:04

Ben tam uyanık şekilde deniyorum, çınlama, renkler falan en geç 3 dakikaya geliyor. Asıl zor kısım sonrası, kalkmak için kendimce sağlam bir yöntem bulamadım zar zor doğaçlama atıyorum artık. Gittikçe kolaylaşıyor. Şöyle bir durumda söz konusu olabilir senin için; Astrale çıkıyorsun sen o sırada ama bilincin açık olmadığı için vücudunun yanında şaşkın şaşkın duruyorsundur. Oysaki başardın ama uyanınca hatırlamıyorsun çünkü astral bitince rüya görmeye devam ediyorsun. Ben bilincim açık kalsın diye aklımda yinede birkaç düşünce tutuyorum ki uykuya dalmayayım. Biraz çıkma süresini uzatsa da sorun olmuyor.