Astrale Çıktım Çok Şaşkınım Lütfen Yardım Edin

Astralseyahat (Beden dışı yolculuk) hakkında yaşadığınız veya yaşayacağınız sorunlar ve çözümleri

Moderatörler: Bru-x, Astral

tmacozank
Teşekkür etti: 0

Astrale Çıktım Çok Şaşkınım Lütfen Yardım Edin

Okunmamış mesaj gönderen tmacozank » 23 May 2011, 12:12

2 ay önce falan astral seyahati araştırıyordum, ne kadar denediysem de olmamıştı. 1 aydır hiç uğraşmıyordum, dün gece 4 gibi Okan Bayülgenin programını izliyordum. 30 snyede 1 uyuyup uyanma durumundaydım, uykum gelmişti. Bir anda vücudumun ısındığını, tüm vücudumun karıncalandığını hissettim. Ve birden tavana doğru yükselmeye başladım, şoktaydım ama ne olduğunu biliyordum bana 2 ay önce bu konuyu araştırdığım için. Sonra ilk başta kendimi kontrol edemedim tavana kadar gittim, her şeyin farkındaydım bilincim açıktı , tek duyduğum ses şiddetli nefes alıp-verme sesimdi. Sonra tavana geldiğimde tavandan destek alarak kendimi ittim ve kendime bakmak istedim. Her şeyi çok renkli görüyordum aynı gece gözlükleri gibi. Kendime baktığımda üzerime örttüğüm yorganı gördüm, ayağımı gördüm, tam yüzüme bakacakken istemsizce yer yön değiştirdim , sonra gücü kendi elime tekrar aldığımda öbür odaya gitmek istedim duvardan geçerek , duvara doğru yöneldim fakat duvardan geçemedim. Sonra tekrar kendime bakmak istedim, korkmaya başladım ve gözlerimi açarak, geri dönmek istediğimi hissederek geri döndüm. Korkudan hava aydınlanana kadar uyumadım. Merak ediyorum acaba istemli olarak tekrar çıkabilir miyim astrale

CloseX

Re: Astrale Çıktım Çok Şaşkınım Lütfen Yardım Edin

Okunmamış mesaj gönderen CloseX » 23 May 2011, 12:51

Evet çıkabilirsin bu çıkamanında mutlaka bir sebebi vardır banada oldu. nerdeyse 1 yıldır astrali araştırıyorum bilgisayara bakarken birden yükselmeye başladım aynı sana olanlar bana oldu ama duvardan geçmen gerekirdi bilimiyorm .)

tmacozank

Okunmamış mesaj gönderen tmacozank » 23 May 2011, 13:38

İlk çıkışta odanın dışına çıkmanın biraz zor olduğu söyleniyordu belki de farklı bir düşünceyle geçmeye çalıştım duvardan. Senin bir taktiğin var mı püf nokta gibisinden kendi kullandığın. Ve sen nelerle karşılaştın çıktığında? Hala şoktayım biliyor musun, ilk çıkışımdı :)

CloseX

Okunmamış mesaj gönderen CloseX » 23 May 2011, 13:47

astrale çıktığında elementaller diye korkunç tipli bir grup vardır ama bu canlılar sana zarar veremez korkuturlar seninle eğlenirler takma onları o zaman gidiyolar :D ben 4 tekniği bir arada kullanıyorum benim kendi yöntemim bu yönteme çok düşünce yöntemi adını verdim ip yöntemi + 90 derece yöntemi + telkin yötemi + imgeleme yöntemini bir arada kullanıyorum :D karışık biraz ama ben bunu yaparak kolaylıkla çıkabiliyorum :D

tmacozank

Okunmamış mesaj gönderen tmacozank » 23 May 2011, 13:54

Bunların yaratıkların tipleri nasıl? Daha çok nerelerde oluyorlar, sen evin dışına çıktın mı? Nerelere gittin

CloseX

Okunmamış mesaj gönderen CloseX » 23 May 2011, 14:03

genelde dünya yüzeyinde pek fazla yok ama yinede dikkatli ol ,merak etme ısırmazlar .) tipleri korkunç :p evin dışınada çıktım :D arkileri gezdim teker teker :D

tmacozank

Okunmamış mesaj gönderen tmacozank » 23 May 2011, 14:10

Süper inşallah istemli olarak becerebilirim.

CloseX

Okunmamış mesaj gönderen CloseX » 23 May 2011, 14:39

inşallah .)

CloseX

Okunmamış mesaj gönderen CloseX » 23 May 2011, 22:59

astrali oturarak yaptIM totom uyustu :D

tmacozank

Okunmamış mesaj gönderen tmacozank » 24 May 2011, 07:27

Yav dün yine hafif uykuluydum, aklımdan astral geçti gözlerimi kapatır kapatmaz tüm kaslarım kasıldı , istesem çıkabilirdim çıkmadım öyle bir şey