Bir Türlü Olmuyor.

Astralseyahat (Beden dışı yolculuk) hakkında yaşadığınız veya yaşayacağınız sorunlar ve çözümleri

Moderatörler: Bru-x, Astral

marcus
Teşekkür etti: 0

Bir Türlü Olmuyor.

Okunmamış mesaj gönderen marcus » 04 Nis 2011, 18:35

Merhaba,
Öncelikle size sunu solemek istiyorum. Yakın bir arkadasımla beraber Cuma gününden beri astral hakkında arastırmalar ve denemeler yapıyoruz. Cumartesi günü ip tekniğini 4 kere denedim fakat sonuc alamadım. Pazar ise belki 10 kere denemisimdir.(Şaka değil 10 kere) Daha çok ip tekniği oda olmadı 1 kere çember denedim olmadı. Doğukan arkadasımızın actıgı bir konu vardı. %90 çıkıs saglayan hani sonuc bulamayan arkadaslara yazmıstı. Çok saolsun ama onu yapabilecegimi pek sanmıorm. Biraz korku var. Şimdi diceksinizki korkularını yen yoksa hic bisey yapamazsın... Biliyorum fakat bir düşünsenize bu teknikle siz korkmazmısınız ve ilk defa yapıcaksınız. Işıklar kapalı karanlık oda , önünde mum , sandalyeye oturup boy aynasında anlına yapıstırdıgın kartona bak. Ani bir sey olsa bilmiorm nasıl zıplarım :) Fakat konu o deil sizce normalmi cuma günü deneme yapmadım ama cumartesiden beri 15 e yakın deneme yaptıgımı hatırlıyorum. Eğer derseniz nasıl olmuor o kadar insan yalanmı söylüor diosnz buna hyr derim . Neden mi? Astral denemelerine baslamadan once yalan die düşünüodm ama o etkileri hissedince gercekten yalan deilmis dedim. Bazıları dior yok burnum kasınıo yok ayaklarım uyusuo yok kulaklarım cınlıo yok farklı sesler duyuyorum bunların hic biri bana olmuor. Ama bu astralin yalan olmadıgını bir seyle anladım. Daha bedenden çıkamadım ama kararlıyım bunu yapıcam. İnatçıyımdırda fakat beyaz ekran diorlar ya o her deneyisimde gelior fakat imajine et diolar odanı sole bir sorun var hatta baska bir arkadasda konu acmıstı kendimi düsünüorm ama kısa bir süre sora aklım dagılıo bos bos düşünüorm diordu aynısı bendede var ve kalp hastalıgım yok fakat kalbimin goğsumde deilde karnımın tam içinde attıgını hissettim ( yalan veya abartı değil) ama korkmadım birsey olmaz dedim. Arada hafifleme gibi bisey oluor ama nefes alınca duruor. Almayınca yogunlasıor. Eeee nefes almadanda nereye kadar :) buda var. Yani demek istedigim arkadaslar birde okulda sadece 1 arkadasım var yılmadan benmle bu olayı kesfetmeye çalısan hatta bu forumada kendisi üyedir. Yazdıgım yazıyıda okusun elbet bana hak vericektir. Su kadarını diorm arkadaslar burdaki hic bir insana yalancı demiorm 4.000 küsür üyenin çogu bu deneyime sahip herhalde fakat cogu kisiye bu olayı anlatınca direk önyargılarla saldırıolar yok dalga geçiolar olm sen bole deildin ugrasma bole seylerle diolar. Eee tabi birazda insanın morali bozuluo. İnanın bana o kaşıgı birazcık büktügümü gormeseydim 2 3 denemeden sonra bosverip yalandır diyip kendimi kandırırdım. Ama 15 kere denedim burda bir sorun var arkadaslar. Sizcede ole deilmi? etkilerini hissettim ama çıkamıorm o anı yasayamadım ben. Ve diger arkadasım oda kararlı surekli okulda bu konu hakkında konusuorz ama simdi sizden bir ricam var. Gerek site yoneticileri gerek forum sahibi ve diger bilgili arkadaslar 15 kere denedim ve sonuc yok ne yapmam gerek? biriniz bana solesin bu kadar meraklı ve ilgiliyimde pes eden bir tipde deilimdir. Fakat ne yapıyım artık? Biriniz yardım edin. Doğukan Pekmezci arkadasımız saolsun çok yardım sever biri ama bu astral seyahati bilmeden once hayatı bos bilirdim. Simdi ise farklı bakıorm hayata o gün %90 lık garanti veren çıkma tekniginde darkness adında bir arkadasımız yazmıs. Ne kadar denememe ragmen yapamıordum bu teknikle yaptım ama kendimi gorunce korkup geri içeri girdim. İlla bu teknigimi denemem lzm? Yoksa baska bir sekildede yapabilirmiyim? Lütfen arkadaslar yardım edin artık. Birde sole bir konu var bu konuyu düşündükçe (aklımdan çıkmıor) ozelliklede yapamamak ders çalısamaz oldum :) nezaman sıkılsam bir daha deniyim diorm ayrıca dün kürek kemigim ve kalbim acayip agrıodu. Ve sole bir durum daha var artık rüya gormez oldum :)) Neyse bunları bırakalmda biriniz bana yardım etsin yalvarıcak duruma geldim artık yapmam lzm bunu :S

Kullanıcı avatarı
megaboy
BC_SHOW_BDAY: No

Re: Bir Türlü Olmuyor.

Okunmamış mesaj gönderen megaboy » 04 Nis 2011, 18:39

Yanıyı okuyamadaım hepsini kusra bakma hızlı okuma yaptım

Sen bol bol meditasyon yap konusunu aççtım

Ve bir günde 2 den fazla denemede bulunma çıkma ihtimalin azalır!

Olmuyor-Olmadı-Yapamayacam yerine şu sozleri tekrar et gun içinde

......... tarihinde beden dışı bir deneyim çalışması yapacağım. Kendi isteğime bağlı olarak
bedenimi terk edip, odamın içinde kısa bir süre kalacağım. Kendimi ve çevremi bedenimin
dışında seyredeceğim. Düşüncelerime kolaylıkla hakim olacağım. Ve tekrar bedenime geri
döneceğim. Bu deneyi gerçekleştirebilecek yeteneğe sahibim. Onu kullanacağım. Bedenimi
terk edebilir ve onu yukarıdan izleyebilirim."
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000874857108 Ulaşmak için ekle.

Tadında bıraktık

marcus

Okunmamış mesaj gönderen marcus » 04 Nis 2011, 18:54

mega konunun baslıgına bakıp bunları yazman bile yeterlidir. Çok saol dostum fakat %100 garantili bir teknik yok sanırım ama napiyim artık.. Bir de 1 günde 2 den fazla çıkıs denemesi yapma çıkma ihtimalin azalır dedin ya. Bu gelecek içinmi yoksa o gün için mi geçerli?

Kullanıcı avatarı
cenk621

Okunmamış mesaj gönderen cenk621 » 04 Nis 2011, 18:55

ip tekniği kullan ama hayal ederken aynı zamanda hisset
Allah’ın veli kullarının yaptığı gibi ruhunu terakki ettirip cesedine galip getirmek. Bu tarz bir ruh yükseltmesi sizi korkutmasın. Çünkü, Allah’ın istediği ve sevdiği bir tarzdır.

Kullanıcı avatarı
megaboy

Okunmamış mesaj gönderen megaboy » 04 Nis 2011, 18:57

marcus yazdı:mega konunun baslıgına bakıp bunları yazman bile yeterlidir. Çok saol dostum fakat %100 garantili bir teknik yok sanırım ama napiyim artık.. Bir de 1 günde 2 den fazla çıkıs denemesi yapma çıkma ihtimalin azalır dedin ya. Bu gelecek içinmi yoksa o gün için mi geçerli?

O gün için geçerli cunki zihinin yorulur %100 garanti veya %95 garanti veen yoktur bu kişiden kişiye değişir

Mesela ben cok zorlanıyorum

Ama bir tanıdıgım gozlerini kapayım 2 telkin verip cıkıyor

Tadında bıraktık

marcus

Okunmamış mesaj gönderen marcus » 04 Nis 2011, 19:00

Zaten ip tekniği ile cok ugrastım en basiti o sanırım. Fakat çıkarken ne olucak bir anda baska bir gozle bedenden çıkıcakmıyım yada ucarken kendimimi gorucem? Veya soyle bir olasılık dielmki basardım. Sunu okumustum farklı varlıkları gorme ihtimaliniz var. Odamda pat die çıktım. Hani normal gozle çogu insan farklı varlık goremez ya. Bir anda çıktım bir baktım harika bir duygu arkamı bi dondum kapının orda yani odamın kapısının yanında farklı bir varlık bana bakıor. Bole bir ihtimal var mı?

Kullanıcı avatarı
megaboy

Okunmamış mesaj gönderen megaboy » 04 Nis 2011, 19:02

marcus yazdı:Zaten ip tekniği ile cok ugrastım en basiti o sanırım. Fakat çıkarken ne olucak bir anda baska bir gozle bedenden çıkıcakmıyım yada ucarken kendimimi gorucem? Veya soyle bir olasılık dielmki basardım. Sunu okumustum farklı varlıkları gorme ihtimaliniz var. Odamda pat die çıktım. Hani normal gozle çogu insan farklı varlık goremez ya. Bir anda çıktım bir baktım harika bir duygu arkamı bi dondum kapının orda yani odamın kapısının yanında farklı bir varlık bana bakıor. Bole bir ihtimal var mı?

oyle bir ihtimal yok senin baya bir deneyim yapman lazım onları gorebilmem için benim cıkmam lazım sen sorularını yazarsın gelince cvplarım

Tadında bıraktık

Kullanıcı avatarı
cenk621

Okunmamış mesaj gönderen cenk621 » 04 Nis 2011, 19:03

marcus yazdı:Zaten ip tekniği ile cok ugrastım en basiti o sanırım. Fakat çıkarken ne olucak bir anda baska bir gozle bedenden çıkıcakmıyım yada ucarken kendimimi gorucem? Veya soyle bir olasılık dielmki basardım. Sunu okumustum farklı varlıkları gorme ihtimaliniz var. Odamda pat die çıktım. Hani normal gozle çogu insan farklı varlık goremez ya. Bir anda çıktım bir baktım harika bir duygu arkamı bi dondum kapının orda yani odamın kapısının yanında farklı bir varlık bana bakıor. Bole bir ihtimal var mı?
Evet en basiti bence ip tekniği.Çıktığın zaman tavandasın zaten kendini görüosun ama görünce korkma,öldüm falan diye düşünme.Farklı varlıklar farklı boyutta onları göremezsin.Böle bi ihtimal yok diye biliorum.Ya kısacası herşey senin düşüncende bitiyor..
Allah’ın veli kullarının yaptığı gibi ruhunu terakki ettirip cesedine galip getirmek. Bu tarz bir ruh yükseltmesi sizi korkutmasın. Çünkü, Allah’ın istediği ve sevdiği bir tarzdır.

marcus

Okunmamış mesaj gönderen marcus » 04 Nis 2011, 19:07

Çok teşekkürler mega :) Bu arada cenk bisi dicem normal gozumuzle gordugumuz gibimi goruntu yoksa daha farklımı? bedenimiz aynımı ? misal ayaklarımız var dimi ? :D birde rahatsız edicek takıları yüzükleri çıkartın dior onlar sorun deilde gozluk takıorm bir sorunu varmı? :D engel olurmu ? :D gozlugu cıkarınca net goremiorm :D bu biraz sacma ve komik oldu ama gozluksuz ruhumla iyi gorurmuyum ? :D oda var yani haksızmıyım? :D

Kullanıcı avatarı
cenk621

Okunmamış mesaj gönderen cenk621 » 04 Nis 2011, 19:22

marcus yazdı:Çok teşekkürler mega :) Bu arada cenk bisi dicem normal gozumuzle gordugumuz gibimi goruntu yoksa daha farklımı? bedenimiz aynımı ? misal ayaklarımız var dimi ? :D birde rahatsız edicek takıları yüzükleri çıkartın dior onlar sorun deilde gozluk takıorm bir sorunu varmı? :D engel olurmu ? :D gozlugu cıkarınca net goremiorm :D bu biraz sacma ve komik oldu ama gozluksuz ruhumla iyi gorurmuyum ? :D oda var yani haksızmıyım? :D
farklı değil aynı gözümüzle gördüğümüz gibi ama sesleri duyamazsın.bedenin aynı ama ayak konusununa pek dikkat etmedim heycanlandığım için :D.Bana sorarsan gözlük takma rahatsız eder yani rahat ol rahat giyin derim ben çıkış daha rahat olur. :D