Bu astralmiydi ?

Astralseyahat (Beden dışı yolculuk) hakkında yaşadığınız veya yaşayacağınız sorunlar ve çözümleri

Moderatörler: Bru-x, Astral

AyaRsizZ
Yaşadığınız İl: 45 Manisa
Burcunuz: Yengeç Burcu: 23 Haziran-22 Temmuz
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 0

Bu astralmiydi ?

Okunmamış mesaj gönderen AyaRsizZ » 21 Eyl 2013, 23:38

Merhaba yeni üye oldum herkese merhaba şimdiden.
Uzun zamandır astral denemelerim oldu ama net bir sonuç alamadım henüz ama dün akşam tekrar bir denemem oldu.
Bu denememde önce fısıldamalar sonra çok net bir şekilde bir bayan sesinin kısık ses tonuyla baş ucumda konuştuğunu duyuyordum.Hemen gözlerimi açtım fısıltılar kesildi tekrar gözlerimi kapadım 2 dakika sürmeden aynı ses tonu başucumda
yine kısık sesle konusuyordu.Açıkçası korktum ama bir türlü kurtulamadım gözlerimi kapamamla aynı sesleri duyuyorum.En son
battaniyeyi üstüme çektim kulaklarımı tıkadım öylece uyumuşum.

-- SİZCE BU ASTRALMİYDİ --

Kullanıcı avatarı
RoLeX
Yaşadığınız İl: 41 Kocaeli
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Cinsiyetiniz: Belirtmedi
Teşekkür etti: 13 kez

Re: Bu astralmiydi ?

Okunmamış mesaj gönderen RoLeX » 23 Eyl 2013, 15:42

AyaRsizZ yazdı:Merhaba yeni üye oldum herkese merhaba şimdiden.
Uzun zamandır astral denemelerim oldu ama net bir sonuç alamadım henüz ama dün akşam tekrar bir denemem oldu.
Bu denememde önce fısıldamalar sonra çok net bir şekilde bir bayan sesinin kısık ses tonuyla baş ucumda konuştuğunu duyuyordum.Hemen gözlerimi açtım fısıltılar kesildi tekrar gözlerimi kapadım 2 dakika sürmeden aynı ses tonu başucumda
yine kısık sesle konusuyordu.Açıkçası korktum ama bir türlü kurtulamadım gözlerimi kapamamla aynı sesleri duyuyorum.En son
battaniyeyi üstüme çektim kulaklarımı tıkadım öylece uyumuşum.

-- SİZCE BU ASTRALMİYDİ --
Tahminimce duruişiti yaşamışsın.
Astrale çıkmaya çalışırken hani çınlama ya yakın bir ses duyarsın ya. Dışarıdan bir ses duymadığın sürece durmadan işittiğin o uğultu. İşte sese konsantre olursan, içindeki o parazit kaybolmaya ve çınlamanın yavaş yavaş sözcüklere dönüşmeye başlayacaktır. Sen de bunu yaşamışsın. Duruişitini test etmenin yolunun birisini söyleyeyim. O dediğin sesi duymaya başladığında konsantreni bozmadan kulaklarını kapatmaya(tıkamaya) çalış. Duyduğun o ses de bir degisiklik yoksa büyük ihtimal Duruişitini yaşamışsındır. Bu duydukların başlarda anlamsız gelebilir belki karmaşık da gelebilir. Bunu dinledikçe anlamlandırabilirsin. Söylenen herşey olabilir. Belki geçmişinden birşey veya geleceğinden bir ayrıntı. Bunu ancak kendin bulabilirsin.
Kendine iyi bak.

AyaRsizZ

Okunmamış mesaj gönderen AyaRsizZ » 23 Eyl 2013, 22:47

teşekürler yorumun için

Kullanıcı avatarı
RoLeX
Cinsiyetiniz: Belirtmedi
Teşekkür etti: 13 kez

Okunmamış mesaj gönderen RoLeX » 25 Eyl 2013, 07:28

Rica ederim. Duruişitini yapmanın bir yolunu daha söyleyeyim. Ama astral mekana çıkmanı gerektiriyor.
İlk hazırlıklarını yaptın astral için, o çınlama başladı kulağında ve bunun aşırı derecede yükseldiğini ve Kalbinin de olağan üstü hızlı çarptığını hissediyorsun. Ardından gözünün önünde flaş patlamışcasına ışıklar belirmeye başlıyor. Sen bu olanların normal olduğunu bildiğin için kendini serbest bırakıyorsun. Ve yavaş yavaş havalandığını hissediyorsun. Artık astral mekandasın.,, İşte bu çıkış anından sonra o kulağındaki çınlamanın biraz rahatsız edici uğultusunun gidip yerine kısık bir mırıltının kaldığını duyuyorsun ama bu sesi kulağının orada değil kalbinin orada duyuyorsun. Biraz dikkat kesilirsen çok rahat o mırıltıların sözcük veya kelimeler olduğunu anlarsın.
Bayağı uzattım ama orasını yazmadan da geçemezdim. Kendine iyi bak.

AyaRsizZ

Okunmamış mesaj gönderen AyaRsizZ » 28 Eyl 2013, 00:28

çok teşekkür ederim denemelerim sürüyorda bir sorun var en önemli faktörlerden biriside korkudur ki bendede şöyle oluyor sırasıyla karıncalanma uyuşma sanki kulagımın dibinde maytap patlatırcasına bir ses genelde sıçrayarak hemen uyanıyorum uyanmadıgım nadir oluyor sonrada en enteresan tarafıda ayaklarımdan biri yada ellerimden biri birden kalkıp iniyor reflex gibi ama bunu istem dışı yapıyorum çıkış aşamasımıdır bu.Bide yatarken uyanık olmak bambaşka birşey tabi dün akşam böyle bir durumum oldu. uynanığım sag bacagım havada indiremiyorum ayak havada saçma gelebilir ama öyle oldu ne kımıldayabiliyorum nede ayağı indirebiliyorum burda korkmadım açıkçası gözlerimde açıktı bu arada oda bayağı bir karanlıktı bide net görmesemde.

crashbash
Cinsiyetiniz: Kadın

Okunmamış mesaj gönderen crashbash » 23 Kas 2013, 19:47

merhaba.bende yeni üyeyim.
ekstra bir konu açmayım dedim.çünkü benimde buna benzer deneyimlerim var.fakat ben bu konular hakkında hiç bir şey bilmiyorum veya denemeye çalışmıyorum.acaba hem genel olarak bu konuda bilgi alabilir miyim? tanım olarak okuyabileceğim bir konu bulamadım.